Jump to content

Plasma cutter - metalo pjovimo irenginys


Donatas

Recommended Posts

  • po 1 mėnesio...
  • po 2 savaičių...
  • po 2 savaičių...

Pasemiau ta plazma zodziu aparatas rimtas. 

Kjellberg PA-S20 WH

Rankena PB-S25 WH vandeniu ausinama rankena 

nera is galinguju ir ne inverteris sveria 78kg. Bet tai nera kliutis, nes be komprtesoriaus jis neveikia.

3 faziu. galingumas 20-50A 15mm svarus pjovimas ir pjauna iki 20mm.

Pirkau netikrinta su salyga jei neveiks grazinsiu. Pardavejas neturejo kur patikrinti.

Pajungus ir neveike, bet greitai radau gedima. nebuvo kontakto ant oro padavimo voztuvo.

Pabandziau pazaisti, esamu rezultatu esu patenkintas. nes antgakius jau reikia keisti bet dar pjauna.

Niekad nesu dirbes su tokiu daigtu, tai rankos drebejo ir tiesiai nesigavo nurezti. Beto nesuprantu pjaunat reik laikyti atstuma tarp pjaunamo metalo ir degiklio ar ne. Nes pjauna ir taip ir taip.

Kiek pjoviau prilipes nebuvo nei karto.

Gal zinot kur ieskoti lietuvoje antgaliu ir elektrodu.

elektrodo kodas 11.828.001.3001

kam yra skirti kitu rusiu elektrodai? nes pas mane galimi 3 varijantai.

electrode Kb Air {XF}

electrode Kb-XI O2

electrode Ka Ar/H2--{XF}

Kaip suprantu pirmas pjaut su oru, kiti du su kazkokiom dujom.

4 skirtingu rusiu antgaliai kam jie?

ir 2 rusiu apsauginiai antgaliai?

 

DSC_1138.jpg

 

 

DSC_1137.jpg

 

DSC_1139_1.jpg

 

DSC_1142.jpg

 

DSC_1144.jpg

 

DSC_1145.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...

Čia dar tik pirmi pjūviai, gal kiek per daug galios buvau davęs. Dabar normaliau išeina, ypač jei pagal kartoninį šabloną pjauni, tai labai gražiai. Oro sausintuvas originalus yra, jame matosi parasoja sienelės. Ar siūlai dar vieną dėt? Antgaliukas pradega jei praktikuodamas per greit patraukiu ir priliečiu prie metalo, šiaip gana gerai laiko, ypač jei dar su ratukais pastovų atstumą išlaikau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Per daug galios pjuvio nesugadins. Oro slegis gali buti mazas papraktikuok su juo as kaip pjaunu steresny pvz. 20mm metala pakaeliu slegy nuo rekomebduojamu 5bar. Iki 6 bar. To man reikia nes antgalius nusipirkau su 90A su didesbe skyle. O pas mane plazma tik, 50A seip deciau gaudyklepapildoma nes matau tavo kompresorius ne stebuklai, gal ir pasitepaluoja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kompresorius zilinis, srauto pilnai pakanka, o rekomenduojama slėgį rašo nuo 3 iki 5 atm, tai dabar kažkur ant 4 su biškiu nustatyta, bandysiu pakelt. O dėl tepalo, tai kai išleidžiu kondensatą iš resiverio ar šiaip kur šlangose, to tepalo niekur nemačiau. Mano 100A turi 1.3mm skylę. Sunkiausia išlaikyt 1mm atstumą, ypač jei kur prie pakraščio pjaut, tai su ratukais netelpi, o ranka mėgsta padrebėt dar :) Manuale rašo, kad galima lengvai traukt per pjaunamą metalą, bet jei pastoviai traukiant,  tai kartais prilimpa, o tada jau ir dega viskas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai va geriausia tai tie hypertherm gamintojo kur gali prilietes metala traukt ir nelimpa. Turi tokiu ir kiti gamintojai. Turiu as ratukus, bet naudoju atstumo palaikymo ytaisa sulenkas is drato. Bet syky per greitai patraukiau spjove ugnies i virsu ir nupute man abi kojas to drato. Radau namie spyruokle tinkama atsikirpau uzdejau ant antgalio ir turiu tinkama atstuma.

pas mane toksai ststumui palaikyti dedasi.

post-3907-0-26881600-1459713731.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai aš jau ir galvojau, kad kažką tokio išsilankstyt ar iš kokios spyruoklės išsikirpt :) Nors vakar dar pažaidžiau, tai 10mm metalą eina be problemų greitai pjaustyt, laikymo atstumas kartais nuo 1mm iki 3mm padidėja, bet problemų kaip ir nebuvo. Va kai storą plūgo kaltą kieto metalo pjausčiau, tai buvo sunkiau nulaikyt, nes nelygus paviršius ir metalo storis nevienodas. Jei lygią plokštę pjaut, tai labai patiko kartoną pasidėjus, lygiai lygiai atpjauna.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
  • po 7 mėnesių...

Apie plazmas diskusija vyksta kempo skiltyje tai parasysiu y ten kur deretu.

Liniuote naudoju sitoke kuri subansuota gipsui, bet tinka ir metalo darbam. aliuminine reguliuojamo ilgio. gale keiciamo kampo atatranka. labai patogi kai neturiu nieko patogiau .

big_06.06.05_1_.jpg

Turejau panasia, tik mazesne, rankove pjaunant uz kampo uzkliuvo, tik trukt ir nebera puse liniuotes :D Labai sudominai su tuo Gouging, reiks placiau pasidomet, butu labai reikalinga, nes bandziau svarkes siules nupjaustyt taip, bet kartais per giliai, kartais atgal spjauna..
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai, škia , plazma yra, bandymai atlikti.  Maksimumas , ką turėjau, 25 mm ir susitvarkė  kinas visai neblogai. Pats aparatas standartinis Jasic CUT 60, degiklis Trafimet A101

6ba1b17aa6ecdf1b9a982cc85686cf5e.jpg

Degiklis sukomplektuotas su 1,4 mm difuzoriumi, oro reikalauja nemažai. Plonesniam metalui reikia įsigyti 1,1 mm ir paaukštintą (labiau iškištą) difuzorių (Nr. 3 )  ir būtinai tokį angalį "karūną", kurį galima atremti į metalą, o kraštą priglausti prie liniuotės (Nr 7, 8, 9). Nepatiko, kad, pvz, pjaunant tinklą, po kiekvieno virbo nupjovimo pilot arc užgesta ir atsistato tik perspaudus jungiklį. Hypertherm aparate to nėra (kaina atitinkama :)) Ir reikia daug daug praktikos.

 

 

a101.gif

post-836-0-09259700-1481225515_thumb.jpg

post-836-0-40733800-1481225657_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai tavo tada turi buti uzdegimas tik prilietus metala. jei sieta pjaunant uzgesta. mano gali braukyt kaip nori. Tiesa dar antgaliukai devisi uzdegimo metu daug daugiau nei jau uzsidegus ir pjaunant. tai kiekvienas tuscias paspaudimas grauzia antgaly.

7.8 gali is vamzdzio pasidaryti.

 

Nu kad ne, uždegimas HF , užsidega ir neprilietus.  Dėl antgaliukų : hypertherm naudoja tokius kaip 3 pozicija mano paveikslėlyje ir juo liečia metalą. O bet tačiau, kadangi ten suformuota tokia ale karūna ant jo, tai pati skylutė nuo metalo atitraukta ir tiškalai išeina per šonus bei negadina antgalio. Tiekėjo klausiu, ar gali tokių parūpinti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...