Jump to content

Kokias buhalterines programas naudojate?


Recommended Posts

  • po 4 mėnesių...
  • po 2 mėnesių...

Susidomejau buhalterine apskaitos programa "Debetas" http://www.debetas.lt/index.php?option=com_content&view=article&id=29&Itemid=55 kaina palyginus nedidele.Tik idomu ar galima su ja vesti bent dvieju ukio apskaitas.Gal kas naudojate.But idomu suzinot kaip vyksta atnaujinimas, kokio lygio konsultacijos telefonu, koks poziuris i klianta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Susidomejau buhalterine apskaitos programa "Debetas" http://www.debetas.lt/index.php?option=com_content&view=article&id=29&Itemid=55 kaina palyginus nedidele.Tik idomu ar galima su ja vesti bent dvieju ukio apskaitas.Gal kas naudojate.But idomu suzinot kaip vyksta atnaujinimas, kokio lygio konsultacijos telefonu, koks poziuris i klianta.

pagal aprasyma si programa labai jau panasi i DB topas, tik zymiai pigesne. Idomu, kaip ten darbas su ja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
O su DB apskaita niekas nedirbate, ar sudėtinga išmokti naujokui? Malonumas brangokas, bet mąstome atseikėti kaip investiciją į ateitį. Kažin, kaip su aptarnavimu, reagavimu į problemas ir pan. :icon-question:

viska galima išmokti :D ,bet pagrindus jau reikia turet,jie tau tik parduos programa ir pakonsultuos,o kaip ten ka suvesti turi jau moket,arba nors supratima turet.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...
  • po 3 savaičių...
  • po 2 mėnesių...
Gal kas jau naudojatės buhalterine programa "NANO ūkininkams"? Kokie atsiliepimai apie programą ir jos platintojus?

Žiūrėjau demo. Nieko tokio skirto specialiai tik ūkininkams. Visos operacijos ir ataskaitos kaip įmonėse, išskyrus tai, kad jau yra ūkininkų sąskaitų planas. Matau minusą, bet jis skirtas daugiau buhalteriams. Pvz. aš dirbu su Centu, kuriame irgi gali vesti daug buhalterijų. Bet jame susikūrusi naują įmonę ar ūkininką gali pasirinkti kokį sąskaitų planą naudosi - ūkininko ūkio ar įmonės. O čia planas jau duotas, vadinasi šitoje programoje gali vesti tik ūkininkų buhalteriją. Jei ūkininkas perka tik sau - viskas gerai, bet jei ūkininko buhalteriją vedantis asmuo norės dar tvarkyti ir įmonės buhalteriją, nelabai pavyks.

Ko dar pasigedau. Visiškai nieko nėra susijusio su gyvuliais. Vadinasi programa daugiau tinkama augalininkystei. Kitas minusas - nėda darbo užmokesčio, o tai nepatogu tiems, kas turi darbuotojų.

Vienžo - tipinė BAP įmonėms, tik užvadinta "ūkininkams". :eusa-shhh:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas jau naudojatės buhalterine programa "NANO ūkininkams"? Kokie atsiliepimai apie programą ir jos platintojus?

Žiūrėjau demo. Nieko tokio skirto specialiai tik ūkininkams. Visos operacijos ir ataskaitos kaip įmonėse, išskyrus tai, kad jau yra ūkininkų sąskaitų planas. Matau minusą, bet jis skirtas daugiau buhalteriams. Pvz. aš dirbu su Centu, kuriame irgi gali vesti daug buhalterijų. Bet jame susikūrusi naują įmonę ar ūkininką gali pasirinkti kokį sąskaitų planą naudosi - ūkininko ūkio ar įmonės. O čia planas jau duotas, vadinasi šitoje programoje gali vesti tik ūkininkų buhalteriją. Jei ūkininkas perka tik sau - viskas gerai, bet jei ūkininko buhalteriją vedantis asmuo norės dar tvarkyti ir įmonės buhalteriją, nelabai pavyks.

Ko dar pasigedau. Visiškai nieko nėra susijusio su gyvuliais. Vadinasi programa daugiau tinkama augalininkystei. Kitas minusas - nėda darbo užmokesčio, o tai nepatogu tiems, kas turi darbuotojų.

Vienžo - tipinė BAP įmonėms, tik užvadinta "ūkininkams". :eusa-shhh:

Na jos du var yra: NANO ir NANO ūkininkams. Negi ta pati programa tik pavadinimas pakeistas? Kažkas juk turi būt jau pritaikyta ūkininkams jei skelbia. "DB" tai mums pasirodė labai jau paini ir sudėtinga, nekalbant apie kainą. Dėl "Debeto" girdėjom nusiskundimų, kad paskui sunku susitarti dėl atnaujinimų. Daugiau ūkiams pritaikytų kaip ir nėra. :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mes žiūrinėjomės visokias programas. Ūkininkams kol kas pritaikyta yra tik "DB apskaita", tačiau ji brangoka. Nano, kiek girdėjom atsiliepimų iš jau dirbančių su ja, nėra visiškai pilnai sutvarkyta, išlenda nemažai programavimo klaidų, reikia daug tikrinimo rankiniu būdu. Kai nesi patyręs buhalteris, gali ir nepastebėti, kad kažkur galai nesueina. Pasirinkom "Rivilę" - optimaliausias kainos ir kokybės bei aptarnavimo santykis. O iš principo ūkininko apskaitą galima vesti su bet kokia programa, pirmiausia reikalinga turėti buhalterinių žinių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mes žiūrinėjomės visokias programas. Ūkininkams kol kas pritaikyta yra tik "DB apskaita", tačiau ji brangoka. Nano, kiek girdėjom atsiliepimų iš jau dirbančių su ja, nėra visiškai pilnai sutvarkyta, išlenda nemažai programavimo klaidų, reikia daug tikrinimo rankiniu būdu. Kai nesi patyręs buhalteris, gali ir nepastebėti, kad kažkur galai nesueina. Pasirinkom "Rivilę" - optimaliausias kainos ir kokybės bei aptarnavimo santykis. O iš principo ūkininko apskaitą galima vesti su bet kokia programa, pirmiausia reikalinga turėti buhalterinių žinių.

Mes šiuo metu dirbam su "Stek", tik kolkas bandomoji versija. Bandėm "Centą". Neblogos jos, bet ūkiams nėra pritaikytos, reikia pačiam padaryt daug pakeitimų. Tai vat ir ieškom dabar kažko geresnio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bandėm "Centą". Neblogos jos, bet ūkiams nėra pritaikytos, reikia pačiam padaryt daug pakeitimų. Tai vat ir ieškom dabar kažko geresnio.

Nu tik nereik Cento peikti. :eusa-naughty: 5 metai vedu ūkininkų apskaitą su Centu. Gyvulininkystei (didesnės apimties) dar reiktų patobulinimų, bet augalininkystei kapitalinė programa.

O dėl tos DB apskaitos nieko nesuprantu, kodėl visi įsitikinę, kad ji vienintelė pritaikyta žemės ūkiui :eusa-think: Dėl to, kad ja dirba LŽŪKT ir taip tarnyba sako? Bet jie gi kaip ir platintojai :eusa-think: Vadinasi gauna už programos iškišimą.

Aš manau, kad po kurio laiko visos programos turės žemės ūkio apskaitos modulius. Nes paprasčiausiai iki šiol nelabai reikėjo tos apskaitos ūkininkams.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bandėm "Centą". Neblogos jos, bet ūkiams nėra pritaikytos, reikia pačiam padaryt daug pakeitimų. Tai vat ir ieškom dabar kažko geresnio.

Nu tik nereik Cento peikti. :eusa-naughty: 5 metai vedu ūkininkų apskaitą su Centu. Gyvulininkystei (didesnės apimties) dar reiktų patobulinimų, bet augalininkystei kapitalinė programa.

O dėl tos DB apskaitos nieko nesuprantu, kodėl visi įsitikinę, kad ji vienintelė pritaikyta žemės ūkiui :eusa-think: Dėl to, kad ja dirba LŽŪKT ir taip tarnyba sako? Bet jie gi kaip ir platintojai :eusa-think: Vadinasi gauna už programos iškišimą.

Aš manau, kad po kurio laiko visos programos turės žemės ūkio apskaitos modulius. Nes paprasčiausiai iki šiol nelabai reikėjo tos apskaitos ūkininkams.

Na aš taip manau, jei programos pritaikytos ūkininkams, tai jose yra įdiegta ŽŪ savikainos paskaičiavimai, biologinis turtas, gal būt automatiškai išmeta ir pildo ūkininkams skirtas VMI ar Sodros, darbuotojų blankus. Jei viso to nėra, tai net ir nežinau kodėl tada nesinaudot Centu ar kita kokia įprastine programa.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš taip manau, jei programos pritaikytos ūkininkams, tai jose yra įdiegta ŽŪ savikainos paskaičiavimai, biologinis turtas, gal būt automatiškai išmeta ir pildo ūkininkams skirtas VMI ar Sodros, darbuotojų blankus. Jei viso to nėra, tai net ir nežinau kodėl tada nesinaudot Centu ar kita kokia įprastine programa.

DB apskaita neva skaičiuoja savikainą, bet.... Užsikabinau už to, kad visų kultūrų ta savikaina vienoda. A taip neturi būti. Ypač tada kai dalis ūkio yra ekologinis. O programa savikainą paskaičiuoja iš visų sąnaudų, vadinasi trąšas ir kitą chemiją dalina ir eko kultūroms.

Jei sąžiningai - nėra tokios programos šiai dienai Lietuvoje, kuri padarytų žemės ūkio apskaitą be papildomo darbo. Aš pati savikainą skaičiuojuosi exelyje ir tai gaunasi tik apytikslė. Aišku, galima ir tikslią ją paskaičiuot, bet čia dalį darbo turi padaryti ir ūkininkas. Nes jei buhalteris turės duomenis, kad iš 10 t kuro x t sunaudota kviečiams, y t rugiams ir t.t., tai galima paskaičiuoti ir tiksliau. Tik jūs gi nevargstat užrašydami ką, kur ir kiek sunaudojote :eusa-shifty:

Pasakysiu seną tiesą - nėra ir nebus tokios programos, kuri pakeistų buhalterį su žiniomis, nes jei žinių nėra - tada ir programa blogai dirbs. O jei žinios yra - tai ir tas pats exelis bus gera buhalterinė programa. Jei tu žinai kaip tai teisingai padaryt, tai gali tą padaryti bet kurioje programoje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 11 mėnesių...

sveiki, as naudoju, jau 2-3 metai. Galiu pasakyt kad kaip ir visos programos, nera pritaikyta zu, bet susikonfiguravus esu patenkintas, buvo islindes vienas programos bug'as, bet pavyko rankiniu budu susitvarkyti, tiesa teko pasedeti gal pora valandu ir paieskoti klaidos.

Kaip nemoka programa - liuks, rekomenduoju. (del teisybes pas mane tik augalininkystes ukis, ir nera samdomu darbuotoju)

Kas liecia "Nano ukininkams", tai butenta netycia is manes susizvejojo ukininkams organizuojamu buhalterines apskaitos kursu medziaga ir va jums nano ukininkams. Paciam dabar del to nesmagu.

Ar yra kas naudoja nemokama apskaitos programa nuo Niemand http://tax.lt/postt12748.html
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...
Aš tai apskaitos dar nevedu...tai pradėsiu daryti nuo kitų metų,tik kad dar nelabai ką apie ją suprantu :( o norėčiau išmokti dvejybinę apskaitą vesti...Excel'iu naudotis moku,reikėtų kokio nors šablono,pagal kurį suprasčiau kokie reikalingi parametrai apskaičiavimui...nes dabar tik suprantu-pajamos,išlaidos...na dar kažkaip PVM reikia skaičiuoti...Gal galėtų kas nors įmesti Exel'io failą su formulėmis :icon-question: ...be savo pavardės,kad būtų konfidencialu ir be savo duomenų :icon-exclaim: ...svarbu tik kad formulės būtų,tada ir savo skaičius statyčiau ir išsiaiškinčiau kaip ten vesti tą apskaitą... :icon-wink: Nes VMI tai nelabai ten ką išsiaiškinsi :icon-eek: ,o į kursus tai nėra laiko kada eiti...o norisi pačiam išmokti :icon-exclaim::icon-wink:

Mano e-mailas:

[email protected]

Buciau dekingas kad kas permestu ir man emeilu [email protected], nes reik nuo kazko pradeti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Aš dirbu su DB Apskaita, jau 7 metai ir tikrai patikėkite jeigu reikėtų rinktis šiuo laikotarpiu su kokia dirbti, rinkčiaus vistiek ją.. per savo ne menką darbo laikotarpį dirbau su keliomis ir tikrai skiriasi visos, nesakau kad su kitomis neįmanoma, ne taip nėra. Jei buhalteris LANKSTUS ir SUPRANTANTIS ką daro, jis dirbs su įvairiomis..

Bet labai atsakingai reikia rinktis programos platintoją, nes oi patikėkite kaip skiriasi iš ko ją nusipirksite, kainos ir kokybės atžvilgiu.

Na aš taip manau, jei programos pritaikytos ūkininkams, tai jose yra įdiegta ŽŪ savikainos paskaičiavimai, biologinis turtas, gal būt automatiškai išmeta ir pildo ūkininkams skirtas VMI ar Sodros, darbuotojų blankus. Jei viso to nėra, tai net ir nežinau kodėl tada nesinaudot Centu ar kita kokia įprastine programa.

DB apskaita neva skaičiuoja savikainą, bet.... Užsikabinau už to, kad visų kultūrų ta savikaina vienoda. A taip neturi būti. Ypač tada kai dalis ūkio yra ekologinis. O programa savikainą paskaičiuoja iš visų sąnaudų, vadinasi trąšas ir kitą chemiją dalina ir eko kultūroms.

Jei sąžiningai - nėra tokios programos šiai dienai Lietuvoje, kuri padarytų žemės ūkio apskaitą be papildomo darbo. Aš pati savikainą skaičiuojuosi exelyje ir tai gaunasi tik apytikslė. Aišku, galima ir tikslią ją paskaičiuot, bet čia dalį darbo turi padaryti ir ūkininkas. Nes jei buhalteris turės duomenis, kad iš 10 t kuro x t sunaudota kviečiams, y t rugiams ir t.t., tai galima paskaičiuoti ir tiksliau. Tik jūs gi nevargstat užrašydami ką, kur ir kiek sunaudojote :eusa-shifty:

Pasakysiu seną tiesą - nėra ir nebus tokios programos, kuri pakeistų buhalterį su žiniomis, nes jei žinių nėra - tada ir programa blogai dirbs. O jei žinios yra - tai ir tas pats exelis bus gera buhalterinė programa. Jei tu žinai kaip tai teisingai padaryt, tai gali tą padaryti bet kurioje programoje.

Dzūkija, paskaičius tavo ankstesnius pranešimus aš susidariau nuomonę, kad tu tikrai žinai apie ką kalbi ir manau buhalteriją supranti puikiai..

Bet deja, šiuo klausimu mano nuomonė skiriasi nuo tavosios, nes aš su ta pačia DB Apskaita dirbdama gaunu praktiškai viską, ką tu išvardinai jog darai excelyje ar skaičiuoji kitur..

Nenoriu aš čia plėstis ar reklamuoti programą, bet jau po paskutinių atnaujinimų (kurie tikrai kainuoja ne menkai) aš pagaliau viską gavau, ko man trūko..

Kalbant apie formas tiesiai siunčiamas SODRAI, ir VMI apie savikainos skaičiavimus, kai renkiesi atskirai kultūroms ir t.t

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

,,,,,,,,,,,,,,

Aš nesakau, kad DB apskaita yra bloga, nes dažniausiai kalta ne programa, o dvikojė būtybė prie jos. Su DB apskaita esu susidūrusi tiek, kiek per beveik 8 metus teko susidurti su projektais ir šios programos daromomis ataskaitomis. O kadangi su ja daugiausia ir dirba tarnyba, tai atsakymai būdavo vienodi - taip daro programa. :eusa-doh: Ir jei iš ilgalaikio turto pasigaminimo darant programa gaunasi IT pardavimo pelnas, balanse įsiskolinimų ar kasos minusinės sumos - apie ką mes tada kalbame.....

DB apskaita yra per brangi jei ūkininkas nori pats tvarkyti apskaitą. Kitas variantas - Jūs užsiprašėte ir padarė patobulinimus. Aišku ne už ačiū. Ir ko gero tie patobulinimai skirti tik personaliai Jums, o ne kitiems būsimiems naudotojams. Jos aptarnavimas irgi brangus. O bent aš visada vadovaujuosi tuo, kad turi būti kainos ir kokybės santykis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...