Jump to content

cukriniai runkeliai


diler

Recommended Posts

Visai normalūs tie lexiono rodikliai.Kėdainių kršte pernai buvo gana palankūs metai cr ,o dar jeigu gera veislė +gera agrotechnika,tai ir rezultatas geras.Pas mane runkeliai buvo labai ligoti,nes neįplaukiau įlauką nupurkšt ,buvo beprotiškai šlapia +karštis. Nežiūrint to viena veislė buvo atsparesnė ligom ir jos cukringumas buvo viš 17.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Visai normalūs tie lexiono rodikliai.Kėdainių kršte pernai buvo gana palankūs metai cr ,o dar jeigu gera veislė +gera agrotechnika,tai ir rezultatas geras.Pas mane runkeliai buvo labai ligoti,nes neįplaukiau įlauką nupurkšt ,buvo beprotiškai šlapia +karštis. Nežiūrint to viena veislė buvo atsparesnė ligom ir jos cukringumas buvo viš 17.

praeitu metu cukringumo vidurkis 17,94, nes nuo ligu 3 kartus purksta, o cukrinius manau apsimoka auginti. siemet dar padidinom.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu naudot fungicidą tris kartus, tai vistiek reikia pakaitaliot ,nevarysi vien impaktą.Tik ar reikia tiek kartų,na nebent pernai. Gal būtų galima sužinot nuo kada iki kada fungicidus naudojat ir kaip kariaujat su runkeline minamuse.O gal pas jus tai ne problema ?

nuo vabaliuku naudojam aktara

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 3 savaičių...
jo tevas kedainiuose 108t pasirase. As ana savaite 129 lt/t. Idomu kas sudarinejo pagal cukraus kaina, kokia ten galimybe kilt aukstyn?[/quote

Tai aš tada nesuprantu kaip gali būt toks kainos skirtumas. Ar tik nebus taip, kad runkelius nuvešim, o pinigus matysim kaip savo ausis :eusa-think: Pats tai užfiksavau 129 lt, galvoju kad geriau nebus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Toks ir skirtumas, matai kaip vos tuos 129 isiderejom, jiem papildomai dar uz atvezima moka kazkaip ten

taip ir uzvezima apmoka ir ten dar visokie kiti dalykai ir atsiskaitimas geras jokiu problemu ir kaina manau gausis panasiai tokia pat o gal net ir didesne prasciausiai neskaiciavau kiek iseina sudejus viska :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 4 savaičių...
Sveiki, as cia gal ne i tema biski parasysiu, kazkaip niekur akis neuzstrigo ar kartais nera cia temos vien tik apie runkelius, nes mane domina serimui runkeliai, o ne cukriniai, gal kas galit patart ka seti, kaip ir is kur geriausia sekla pirkti, aciu.

http://www.ekopasarai.lt

Jei trumpai, tai ekonomiškai neapsimokės. Geriau užsisakyti cukrinių runkelių griežinių - ir pigiau, ir švariau :icon-cool:

Pašarinių sėklomis prekiauja

http://www.agrolitpa.lt/about.php?page_ ... =59&lng=LT

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...