Jump to content

Renginiai , parodos, seminarai


gedmins

Recommended Posts

  • po 2 savaičių...

Tiek laiko praejo po susirinkimo, o komentaro nei vieno :icon-rolleyes:

Matyt ne man vienai jis pasirode "tuscias" naudos ir ziniu atzvilgiu :icon-redface:

Kazkaip viskas vyko i vienus vartus :( tiems kas norejo pasisakyt nebuvo leidziama po triju minuciu :eusa-naughty: o kiti po to jau ir nebezinojo kas galima kalaust kas ne :eusa-doh:

Zodziu didieji veisejai valdo padeti ir kaip jie nores taip ir bus :icon-rolleyes:

Gal man tik vienai taip pasirode :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip suprantu pagal pumpucio nuoroda, tai bus ir triusiu ir narvu ir pasaru...Tada gal ir verta pajudet is savo krastu:)

nepatariu susidėt su ekotriušiais ir co. net žiūrėt gėda :icon-confused:

edit: "Dėmesio akcija!!! Pirkite 20 triušių narvų ir gaukite 10% nuolaidą*" -- negi neatsibodo durnių ieškot ??? :angry-steamingears:

Pirkite 10 000 gazmanovo kasečių ir gaukite tušinuką nemokamai....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip suprantu pagal pumpucio nuoroda, tai bus ir triusiu ir narvu ir pasaru...Tada gal ir verta pajudet is savo krastu:)

nepatariu susidėt su ekotriušiais ir co. net žiūrėt gėda :icon-confused:...............

Tu tikriausiai teisus Yzzy. Aš irgi girdėjau, kad net bežiūrint į tuos narvus pinigai kišenėse mažėja jau net nekalbant apie pirkimą. Vien nuo žiūrėjimo galima į minusą sulysti. Geriau išties net nežiūrėt. Tada galima komentuot net nemačius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ryt zadu vaziuoti i paroda "Ka pasesi2011..."Gal kas is forumo dalyviu zada dalyvauti?Sakykit, ar aplamai buna triusiu tokiose parodose? Vaziuosiu pirma karta i tokia paroda.

Sioje parodoje triusiu nebudavo ir nebus, buna per Agrobalta.

http://www.manotriusis.lt/index.php/lt/paroda.html

Bet kokiu atveju bus tik narvai (liezuvis neapsivercia ju taip vadinti), bet paciu triusiu nebus, nes toks parodu organizatoriu susitarimas - gyvuliukai - per Agrobalta. Nuo pernai metu si paroda vyks kas dveiji metai, tad artimiausia 2012 metais. Kiek zinau triusiu paroda siais metais rudeni vyks Utenoje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na perskaicius visa si foruma, tai jau tikrai supratau, kad nei tu narvu, nei ju uzgrudintu triusiu TIKRAI nepirksiu(nes ir pas mane tokie pat uzgrudinti:D)Nereikia man ju projektu ir visu kitu siulomu paslaugu.Tik tikejausi, gal siaip kas is veislynu seimininku zada sudalyvaut.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip suprantu pagal pumpucio nuoroda, tai bus ir triusiu ir narvu ir pasaru...Tada gal ir verta pajudet is savo krastu:)

nepatariu susidėt su ekotriušiais ir co. net žiūrėt gėda :icon-confused:...............

Tu tikriausiai teisus Yzzy. Aš irgi girdėjau, kad net bežiūrint į tuos narvus pinigai kišenėse mažėja jau net nekalbant apie pirkimą. Vien nuo žiūrėjimo galima į minusą sulysti. Geriau išties net nežiūrėt. Tada galima komentuot net nemačius.

O kas sakė nemačius? Mačiau, čiupinėjau, girdėjau aibę atsiliepimų, š. visiškas. Už tai ir komentuoju, kad dalyvaus ekotriušių kompanijos tik vis naujais vardais, bandantys prastumti savo narvus ir praplauti EU pinigėlius pasinaudojant invalidais...

Ši tema diskutuota bilekiek, ir yra dar ginančių tuos narvus ir tas kompanijas? You welcome :eusa-liar:

Dar į temą: "Ką pasėsi" nedalyvaus nei vienas triušių asociacijos narys, nei vienas veislyno augintojas.

Artimiausia paroda - Latvijoje, balandžio 7-10 d. Nors ten, sako, dalyvaus tik mėgėjai :eusa-clap:

Asmeniškai aš nuvažiuosiu pažiūrėti, tikiuosi nesutiksiu Latviskumeganarvuekotriušių kompanijų :icon-cool:

http://www.aml-ramava.lv/index.php?opti ... 63〈=en

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar į temą: "Ką pasėsi" nedalyvaus nei vienas triušių asociacijos narys, nei vienas veislyno augintojas.

Artimiausia paroda - Latvijoje, balandžio 7-10 d. Nors ten, sako, dalyvaus tik mėgėjai :eusa-clap:

Asmeniškai aš nuvažiuosiu pažiūrėti, tikiuosi nesutiksiu Latviskumeganarvuekotriušių kompanijų :icon-cool:

http://www.aml-ramava.lv/index.php?opti ... 63〈=en

Siaip bent ansciau buvo tikrai gera paroda Rygoje, daug skaitlingesne negu pas mus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau parodoje Ka pasesi 2011. Ir spekit ka ten pamaciau ogi atstovus is "Mano triusis". Narvus realybeje apziurejau tai galiu atvirai pasakyti kad jie sudai, taip levai padirbti kad net dureles darant y sonus kliuna, gerai neusidara, nu krc as pasibaisejau. Jau geriau is savo kokiu supuvusiu lentu susikalu ir bus tas pats. Tai va cia mano nuomone :eusa-think:

post-6396-141521783595_thumb.jpg

post-6396-141521783618_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...