Jump to content

Claas kombainai (informacija)


donace

Recommended Posts

nagi paskaičiuojam 150 ha = 1 500 000 kvadratinių metrų. padalinam iš hederio pločio ir dar iš 100 gaunam. kad su 4,5m hederiu jei absoliučiai visą plotų išnaudosi teks nuvažiuoti 333,333km su 5,1 294,118km gaunam skirtumą 39km. žodžiu gaunam grubiai papildomus 40km gryno kūlimo, padalink iš laukų ilgio ir gausi papildomus apsisukimus. kitaip sakant jei važiuoti vienodu greičiu gaunasi papildoma diena kūlimo kaip nieko, arba didint greitį, kiek pats paskaičiuok ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

su 98s ir 4,5m chederiu nusikuliam ir 200ha prie 5t/ha derlingumo ;) bet reikia jau didesnio, nes į terminus sunkiai telpam.

Tai vadinasi nenusikuliat jei į terminus netelpat. Aš žodį "nusikulam " suprantu kad laiku spėja. Taip pat ir su sėją.

Sauliau, tada man pasakyk, jei pasėti reikia iki gegužės 5 dienos viską (priklausomai nuo metų), o sėją pabaigi 10 dieną, tai reiškia kad nepasėjai? :) čia žodžių žaismas. Anuo posmu norėjau pasakyti, kad spėju nusikulti vėluodamas kelias dienas ir tinkamai išsidėstęs kultūras. Su didesniu kombainu galima leisti sau vieną kitą dieną vėliau išvažiuoti kulti, o aš jau to sau negaliu leisti, todėl nusikulu ir tuos 200ha, nepalieku laukuose javų nenukultų. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

yra didelis skirtumas tarp plūgo tampymo ir arimo, didelis skirtumas tarp sėklos barstymo ir sėjos, kūlimo ir šienavimo ;)

Kūlimą skaitau kai pasiimi su minimaliais nuostoliais geriausios galimos kokybės, vat dada skaitau, kad spėjai ;)

su 98s ir 4,5m chederiu nusikuliam ir 200ha prie 5t/ha derlingumo ;) bet reikia jau didesnio, nes į terminus sunkiai telpam.

Tai vadinasi nenusikuliat jei į terminus netelpat. Aš žodį "nusikulam " suprantu kad laiku spėja. Taip pat ir su sėją.

Sauliau, tada man pasakyk, jei pasėti reikia iki gegužės 5 dienos viską (priklausomai nuo metų), o sėją pabaigi 10 dieną, tai reiškia kad nepasėjai? :) čia žodžių žaismas. Anuo posmu norėjau pasakyti, kad spėju nusikulti vėluodamas kelias dienas ir tinkamai išsidėstęs kultūras. Su didesniu kombainu galima leisti sau vieną kitą dieną vėliau išvažiuoti kulti, o aš jau to sau negaliu leisti, todėl nusikulu ir tuos 200ha, nepalieku laukuose javų nenukultų. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 3 mėnesių...
  • po 2 mėnesių...
Gal kas turit ar zinot kur gauti žinynų (manual) apie class dominatorius? Rusu torrentuose radau "claas esis" programa su daliu katalogu. Bet ten naudos bus mazai, jei tik daliu katalogas bus. Buciau labai dekingas.

tu teisus, sioje programoje tik daliu katalogas. Lygiai ta pati naudoja keskiniai. seip gana naudingas daiktas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas turit ar zinot kur gauti žinynų (manual) apie class dominatorius? Rusu torrentuose radau "claas esis" programa su daliu katalogu. Bet ten naudos bus mazai, jei tik daliu katalogas bus. Buciau labai dekingas.

tu teisus, sioje programoje tik daliu katalogas. Lygiai ta pati naudoja keskiniai. seip gana naudingas daiktas.

Nebenaudoja

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
Ketinu pirkt nenaują kombainą.Labiausiai domina claas mega208,218 arba lexion 440-460.Nors jie ir gerokai skiriasi techniniai duomenys gana panašūs.Gal kas turit patirties lyginant jų našumą ,patikimumą,patogumą dirbant ar remontuojant,detalių kainas.

Nelabai techniniai duomenys ju ten panašus Lexion truputi našesni, mega 208 arba 218 yra maždaug viens prie vieno kaip Tucano- 440 arba 450 o Lexion yra platesni kratikliai ir didesnis kūlimo bugnas (megos, tukano 450mm skersmens) (lexionu 600mm skersmens) 6 kratikliu lexion spragilu ilgis 1700mm o 6 kratikliu mega, tukano 1580mm. o po to ir sietai ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Teisingai, megos ir lexiono parametrai skiriasi apie 15-20 %.Kažin ar tiek pat skiriasi ir našumas? Kaina procentaliai tai skiriasi gerokai daugiau.Be to mane šiek tiek gasdina lexiono elektronika. Megaoj viskas gana paprasta , ten ir paprastas autoelektrikas gali paremontuot.

Kaina dažniausiai ir nuleme pasirinkima, dėl elektronikos tai su lexion neteko dyrbti tai nežinau bet kiek pastebejau tai patys jau sunkiai susitvarko lexionu šeimininkai su elekros ir elektronikos gedimais, o megoi tai teisingai sakai viskas gan paprasta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
turiu toki klausima. ar imanoma ant claas corsar uzdeti 3 metru kederi . ant jo stovi lyg 2,60 galvoju gal tiktu nuo claas cunsul pas juos 3m aina.

Užmesk aki čia www.konedata kiek suprantu tai turėtu tikt, tačiau ka tai duos variklis vis vien silpnas tai turėsi lėčiau važiuot, šitu kombainu ratai maži ir jie greit sėda esant šlapiai dirvai, o kai kederis mažesnis ir lengvesnis kombainiukas dar pusėtinai eina ir šlapesnėi žemėi o greičiau važiuojant daugiasu šansu prašokt bala.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
  • po 6 mėnesių...
  • po 2 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...