Jump to content

Claas kombainai (informacija)


donace

Recommended Posts

prieš 13 minutes , manttys pranešimas:

ne,   šneku jau su aps 430 ar pan, kaina per daug nesikirs, nes tos 370 megos man pasirodė labai brangios

Na kur siauliuose buvo tai jo 71000 man rodos prase cia tai daugoka o taip kur dojuj 58 000 prasao berods na daugoka bet gal jie neblogi o tucano nelabai traukia

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , manttys pranešimas:

ne,   šneku jau su aps 430 ar pan, kaina per daug nesikirs, nes tos 370 megos man pasirodė labai brangios

Megos ir tos senesnės 200 serijos ir tos naujesnės kiek esu skaites lenku forumuose labai vertinamos  dėl to, kad yra mažiau elektronikos nei naujesniuose tukanuose, todėl ju explotacija ir priežiūra yra pigesnė ir daugeliu atveju atliekama savo jėgom kas labai aktualu mažesniem ūkiam o pats kombainas jei imti 208 ar 218 ar 370 yra gana našus aparatas, našesnis arba panašus pagal parametrus už kai kuriuos  lexionus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , viktorass pranešimas:

Megos ir tos senesnės 200 serijos ir tos naujesnės kiek esu skaites lenku forumuose labai vertinamos  dėl to, kad yra mažiau elektronikos nei naujesniuose tukanuose, todėl ju explotacija ir priežiūra yra pigesnė ir daugeliu atveju atliekama savo jėgom kas labai aktualu mažesniem ūkiam o pats kombainas jei imti 208 ar 218 ar 370 yra gana našus aparatas, našesnis arba panašus pagal parametrus už kai kuriuos  lexionus

Tai va mane mazumele baugina tucano elektros gausa o megoje jos kur kas maziau butu idomu nuomones kas dirba su megomis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, manttys pranešimas:

musėk šitas. bet 70k už 2200 val kombainą atrodo daug. tada jau nematau logikos nepirkti 218 megos su lexiono kabina, bus žymiai pigiau ir tie patys parametrai

 

mega.JPG.2d289cdbabbb32824a1698487ffc505e.JPG

Jo sitas ir as katik radau jau norejau det tai vat ziurineju ir i tas 218 bet jos jau senesnes siek tiek

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...