Jump to content

zalioji trasa.


balandis00

Recommended Posts

manau purkst jau geguzio gale jei suzels,po poros savaiciu gerai sudiskuoju ir paseju garstycias.ir tai jau bus apie birzelo 10-20. Tai klausimas kada galesiu apart garstycias? taigi :icon-exclaim::icon-exclaim::icon-exclaim: arti reiks rugpjuti kada pats kulimas,vat kas man nepatinka ir taip laiko truksta.Kaip man viska paspartint patarkit?????

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

manau purkst jau geguzio gale jei suzels,po poros savaiciu gerai sudiskuoju ir paseju garstycias.ir tai jau bus apie birzelo 10-20. Tai klausimas kada galesiu apart garstycias? taigi :icon-exclaim::icon-exclaim::icon-exclaim: arti reiks rugpjuti kada pats kulimas,vat kas man nepatinka ir taip laiko truksta.Kaip man viska paspartint patarkit?????
Pernai į pūdyma pasėjau birželio 23 d.privolavau,tai labai gerai ir greit sudygo,apie liepos 30 jau pradejo zydet.Su lekstem suvariau ir kai lietus uzlijo ir kult negalejau,po kokios savaites uzariau.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ir dar vienas klausimas:ar isvis verta cia su tom garstyciom taip plesytis nes pudyma gerai apdirbus ir taip viskas gan gerai turi gautis?????

Su garstyčiom nebandžiau, tačiau bandžiau su rapsais, kurie giminingi jai. Aparus rapsus žydėjimo metu, derlius žieminių kviečių kitamet buvo apie 1t/ha didesnis, nei po juodojo pūdymo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai gal ir suspesiu. :) Okaip i pudyma sejai??? i arta ar diskuota??? kiek gavai zalios mases??? ar gerai aresi ir tt????????Matai,kiek turiu klausimu :icon-exclaim: ir dar,kaip atrode kvieciai is rudens ir kiek papildomai dejai trasu????
Rudeny palikau razienas,nes buvau uzdeklaraves kaip razienos per ziemą,birzelio prazioj nupurskiau su glifosatais,po poros savaiciu apariau.Prieš seją pralekiau viena kart su kultivatorium ir pasejau su sejamaja 20 kg į hektara.mases buvo labai daug.paselis gan tankus.zemes pas mane lengvos,vietom vos ne grynas smeliukas,bet ten ir garstycios 1,20-1,30cm aukscio uzaugo,jom lengvos zemes patinka.Su aparimu dideliu sunkumu nebuvo,nes leksciuojant truputi apsismulkina.Aisku susmulkinus su mulceriu butu dar geriau.Pasejau kviecius Ada is rudens laukas buvo gan grazus,papildomai trasu nedaviau,ziuresim koks bus derlius,jei ziema atlaikys.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kad Ada neturetu nusalt,na nebent Dievulis dar kanors blatiau sugalvos :) ,o gal turi dar kur be garstyciu pasejes? na kad butu aisku ar verta.As tai zadu neart o gerai isdiskuot,kazi ar gerai butu??? ar geriau art???kaip manai.apie arima kalbu cia pries sejant garstycias.ir dar:jei koki gabaliuka palikciau kulimui,kazi ar butu naudos??? o gal kulimui anksciau set???

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kad Ada neturetu nusalt,na nebent Dievulis dar kanors blatiau sugalvos :) ,o gal turi dar kur be garstyciu pasejes? na kad butu aisku ar verta.As tai zadu neart o gerai isdiskuot,kazi ar gerai butu??? ar geriau art???kaip manai.apie arima kalbu cia pries sejant garstycias.ir dar:jei koki gabaliuka palikciau kulimui,kazi ar butu naudos??? o gal kulimui anksciau set???
Turiu pasejes ir be garstyciu,tiem ir trasu nedaviau,ziuresiu koks bus derliaus skirtumas.Galima set ir i suleksciuota tik leksciuot reiks pora kartu tai tikrai,as asmeniskai nebandziau.seklai reikia set anksciau,pernai buvau pasejes 2ha,sejau geguzes pradzioj,pasejes birzelio pabaigoj tikrai nebus ka kult.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

rudeni prieš kuliant kviečius purškėm su randapu . Nukūlus kviečius tuoi patišbarstėm karbamido 100 kg ir suskutom su lemken skutiku ir ant traktoriaus priekio buvom pridėje barstykle mažute barstėme balt.garstyčias po 10kg/ha . Spalio pabaigoi garstyčios buvo apie 30 -40 cm aukščio . Užarėm .Pavasari planuoji į ta lauka bulves sodinti .

Tai buvo mano pirmas eksperimentas .

Manau kad būtų galima garstyčias išbarstyti kuliant arba purškiant randapu . Nes garstyčios iki kūlimo jau patekusios ant žemės galėtu pradėti brinkti nuo drėgmės ir greičiau sudygtu :D

Kažin kaip žaliai trašai ožiarūtis ? arba liucerna ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

barstant pries kulima garstycias reikia didinti norma kiek domejaus iki 25 kg/ha o ir vienas agronomas isbandes ta man aiskino kad nesigavo taip kaip norejo. beda tame ir yra kad skutant po kulimo galetu jas seti bet reik papildomos technikos turet. seip manau pries kulima ir gerai greiciau patenka ant zemes jos ir augti pradeda greiciau nei po skutimo tai nereikia tiek ilgai laukti rudeni kol jos suzydi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vienais metais bandziau savaite pries vas kvieciu kulima isbarstyti garstycias. Beriau kazkur apie 30kg, tolygiai isberti 24m plotyje nepavyko. Nepatiko ir pats vazinejimas su barstykle po javus - kulimas anksciau laiko. Seklos dygo, per kalnus prasciau, lomose geriau. Rugsejo gale vietomis buvo virs keliu. Praeita rugpjuti barstem kelios dienos po skutimo, norimo efekto nebuvo. Siemet jei bus noro laiko ir minciu, meginsiu galvot kazka montuot ant skutiko, is kart po pjuties skust ir iki pavasario daugiau lauko nejudint. Praeitu metu zalioji trasa: https://lh6.googleusercontent.com/-_9wP ... C_0316.JPG

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 metų...
Sveiki, norejau paklausti jei pavasari kiek imanoma anksciau pasejus baltaja garstycia kada jau butu galima ja aparti ir ar imanoma i ta lauka rudeni sodinti braskes.

Nuo pavasario iki rugsejo jei geri metai speja uzzaugti 3 zaliosios mases derliai

Man uztektu ir dvieju zaliosios mases derliu, bet klausimas ar jis spetu suputi ar kaip ten vadinasi, kad netrukdytu sodinti braskes. Nes zemeje labai truksta humuso, o meslas braskems nerekomenduotinas del piktzoletumo ir ligu uzkratu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Perskaiciau visa tema ir iskilo man klausimas visi kas sejate baltaja garstycia zaliajai trasai pavasari tiksliau jau vasara tai yra birzelio viduryje, kodel jos negalima seti pavyzdziui geguzes pradzioje arba dar anksciau, kad spetu uzaugti ir iki rugpjucio galo rugsejo pradzios jau aparta dirvoje geriau suirtu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Perskaiciau visa tema ir iskilo man klausimas visi kas sejate baltaja garstycia zaliajai trasai pavasari tiksliau jau vasara tai yra birzelio viduryje, kodel jos negalima seti pavyzdziui geguzes pradzioje arba dar anksciau, kad spetu uzaugti ir iki rugpjucio galo rugsejo pradzios jau aparta dirvoje geriau suirtu.

todel kad po jonu jau turetum suarti, ir iki rudenines sejos islaikyti svaru lauka

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Perskaiciau visa tema ir iskilo man klausimas visi kas sejate baltaja garstycia zaliajai trasai pavasari tiksliau jau vasara tai yra birzelio viduryje, kodel jos negalima seti pavyzdziui geguzes pradzioje arba dar anksciau, kad spetu uzaugti ir iki rugpjucio galo rugsejo pradzios jau aparta dirvoje geriau suirtu.

todel kad po jonu jau turetum suarti, ir iki rudenines sejos islaikyti svaru lauka

Mano planas buvo toks, paseju garstycia geguzes pradzioje, birzelio gale suleksciuoju dar po savaites apariu jau yra liepos pradzia laukiu kokias tris savaites kad sudygtu piktzoles tame tarpe ir daugemetes tada purskiu rondapu ir po 10-15 dienu dirbu zeme tai jau buna rugpjucio pradzia ir sodinu braskes. Kadangi esu zalias zaliosios trasos auginime tai laukiu komentaru ir patarimu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...