Jump to content

zalioji trasa.


balandis00

Recommended Posts

Mano supratimu dobilai masei neauginami, ju saknys kaupia azota. Saknyse visa dobilu trasos esme. O gal as klystu, pataisykit!

Jokie augalai nekaupia azoto, azota kaupia bakterijos kurios yra prisitvirtinusios prie ju saknu ;) Kaip manote, ar kas nors pavyktu, jei baltasias garstycias iseti su barstykle i zieminius kviecius plaukiojimo tarpsnyje, galbut truputi anksciau. :)

Turiu ir tokia minti. Bet mano barstykle beria gal tik koki 15 m, todel gaila taip tankiai vazineti po lauka. Jei pavyktu isspausti bent 20 m, o dar geriau daugiau, tai bandyciau ir ta daryti. Bet seti reiktu arba butu galima likus apie 20 d iki kulimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Arimas vyko 10 17-25. Mazdaug taip. O kaip ar pagal ka nustatet jog dobilu iselis pasiteisino? Ir kuo juos isejot? Mano kaimynai vokieciai taip jau keletas metu daro. Bet jie dazniausiai i vasarinius iseja. Nors eksperimentavo ir su zieminiais, isejo is rudens baltuosius dobilus.

isejom eko akeciom su sejalka. pasiteisino, nes visiskai uzstelbe zoles, gavosi daug mases. tik gaila kad tas laukas neturejo daug piktzoliu, todel ne gali vienareiksmiskai pasakyt kas butu su daug piktzoliu, bet pavasari tokiu lauku bus, tad pasimatys sejom i z.kvietrugius, gana auksto ugio

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

isejom eko akeciom su sejalka. pasiteisino, nes visiskai uzstelbe zoles, gavosi daug mases. tik gaila kad tas laukas neturejo daug piktzoliu, todel ne gali vienareiksmiskai pasakyt kas butu su daug piktzoliu, bet pavasari tokiu lauku bus, tad pasimatys sejom i z.kvietrugius, gana auksto ugio

O ž.kvietrugiu norma kokia buvo ar pamažinot bent kiek?Kokia dobilu norma?Ir kaip su derlium ar nukentejo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as jau uzariau , mano eksperimentas nepasiteisino per 2men 10cm tik uzaugo :(

kokioj fazej uzariai?iki žydejimo matyt toli dar buvo?

iki zydejimo tai toli , labai sunkiai sudygo matomai zoles saknys uzstelbe , seminare aiskino apie poselinius augalus , zodziu realus varijantas tik dobilai arba rapsas , tik jie prikaupia azoto ant saknu , visi kiti tik sulaiko medziagas dirvos pavirsiuje , neleidzia isplauti. ka manot?

dar pabanziau paberti garstyciu tiesiai i pieva , pravaziavau salia , sudygo kur nekur , nei viena neuzaugo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as jau uzariau , mano eksperimentas nepasiteisino per 2men 10cm tik uzaugo :(

vadinasi zemej ryskiai truksta "maisto" t.y. pagrindiniu elementu lapijai uzauginti

nebutinai. galejo trukti dregmes, be to garstyciom kaip ir rapsui reikia auginti pagrindine sakni, jeigu zeme buvo kieta- neisdirbta sunkiai ji auga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

sveiki, tik dabar prisiruosiau ikelt foto:

savo vikiu avizu misini, seta i z.kvietrugio raziena, nuganem karvem, nes truko rudeniop pievu zoles... labai puikiai isgelbejo ir pratese ganiava 2-3 savaites, isaugo produktyvumas, na o likucius apariau, tiesa zeme perdziuvus buvo, nors ir smelis, bet gabalais verte zeme... taigi stai kas buvo spalio pabaigoje uzdereje:

post-835-141521800968_thumb.jpg

post-835-141521800973_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
Arimas vyko 10 17-25. Mazdaug taip. O kaip ar pagal ka nustatet jog dobilu iselis pasiteisino? Ir kuo juos isejot? Mano kaimynai vokieciai taip jau keletas metu daro. Bet jie dazniausiai i vasarinius iseja. Nors eksperimentavo ir su zieminiais, isejo is rudens baltuosius dobilus.

isejom eko akeciom su sejalka. pasiteisino, nes visiskai uzstelbe zoles, gavosi daug mases. tik gaila kad tas laukas neturejo daug piktzoliu, todel ne gali vienareiksmiskai pasakyt kas butu su daug piktzoliu, bet pavasari tokiu lauku bus, tad pasimatys sejom i z.kvietrugius, gana auksto ugio

jei gali tai placiau papasakok apie kvietrugiai+dobilai. As mastau irgi seti ir neberti jokiu trasu, tik herbicidas ir AN per lapus. Ukis iprastinis. Koki derliu gavai ir koks zemes balas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

hmm, tai kazi tas herbicidas nesuvalgys paciu dobilu ? tada reikia purksti, pakol nesudyge, nes tas tarpas ir aktualus, pakol dobilai nesudyge, zoles auga. o jei dar bus sausa, tai dobilu dygimas dar uzsites. o jei dobilai sudygs greitai, tai herbicidu kaip ir nebutina, turetu uzstelbti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

perskaiciau visa sia tema tai sudomino tos baltosios garstycios zalia trasai. zinoma ju reik pasiaugint seklai koki plolteli o kitka tresimui laikyt. tik va idomu man po grudu nuemimo jas beriant barstykle to pakaknka ar iterpt butinai dar reik? kaip augtu jei tik paberus ir jei dar suskutus? tas pats ir apariant ar galima ju nesmulkinant art?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

perskaiciau visa sia tema tai sudomino tos baltosios garstycios zalia trasai. zinoma ju reik pasiaugint seklai koki plolteli o kitka tresimui laikyt. tik va idomu man po grudu nuemimo jas beriant barstykle to pakaknka ar iterpt butinai dar reik? kaip augtu jei tik paberus ir jei dar suskutus? tas pats ir apariant ar galima ju nesmulkinant art?

Su barstykle sakyciau uztenka paset i javu laukus, keleta savaiciu pries kulima ir turetu buti gerai. Mes patys siais metais galvojam tai isbandyti. Kam jas smulkint pries arima tai nezinau, uzari ir viskas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Su barstykle sakyciau uztenka paset i javu laukus, keleta savaiciu pries kulima ir turetu buti gerai. Mes patys siais metais galvojam tai isbandyti. Kam jas smulkint pries arima tai nezinau, uzari ir viskas.

Aš irgi galvojau tiesiai užart, bet, kai pamačiau užaugusį mišką, persigalvojau. Labai jau gero plūgo ir artojo reiktų :) Todėl be sąžinės graužimo suguldžiau viską lėkštėmis, masė atsidūrė labai negiliai po žemės sluoksneliu. Ten palikau porai savaitėlių ir paskui apariau. Pusė lauko taip, pusė bė žalios trąšos. Pasižiūrėsiu kiek skirsis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Su barstykle sakyciau uztenka paset i javu laukus, keleta savaiciu pries kulima ir turetu buti gerai. Mes patys siais metais galvojam tai isbandyti. Kam jas smulkint pries arima tai nezinau, uzari ir viskas.

Aš irgi galvojau tiesiai užart, bet, kai pamačiau užaugusį mišką, persigalvojau. Labai jau gero plūgo ir artojo reiktų :) Todėl be sąžinės graužimo suguldžiau viską lėkštėmis, masė atsidūrė labai negiliai po žemės sluoksneliu. Ten palikau porai savaitėlių ir paskui apariau. Pusė lauko taip, pusė bė žalios trąšos. Pasižiūrėsiu kiek skirsis.

Pagrinde jausis antrais metais, nes pakeltos maisto medžiagos ne taip greit suvaikšto į dirvožemį agal :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as ir manau kas reiketu geriausia jas apsmulkint. o pavyzdziui kaip jos ar gerai ten suyra tos b. garstycios? ar nesigauna puvesiai nuleksciavus aparus arba tik aparus? as galvoju gal butu gan gerai pries arima nupurkst su kokiu biologiniu kad geriau skaidytu jas ir pan po zeme. mastau daleiskim apie kustodijos platinama amalgerol.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...