Jump to content

Zemes ukio paslaugu kainos


Pofke

Recommended Posts

8 valandas ago , arunis said:

Gal kas domejotes kokios traktoriu apie 200ag nuomos kainos artėjančiam sezonui

Su tuom nuomon tai nesikeikiant nafik.gerai jei pasiseka tai gali rasti 15 euru už moto valanda.Bet niekas negarantuoja kad tas traktorius dirbs.Rudeni teko nuomotis fenduka kuris su kultivatorium dar vaziavo bet kai skutika prikabinau iš kart kanopas užvertė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir aišku kito jau neturėjo kieme? Traktorių nuoma, nebent valstybinėm įmonėm. Kaip man reikėjo, pradėjau domėtis, ten apie pora mėn nuomos nelabai šneka, o jei paskaičiavus, tai geri metai nuomos, pakeitus įmokas už lizingą, naujas traktorius ant kiemo stovėtų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Anglijoj visada vienas traktorius būdavo naujas ant nuomos kai dirbdavau, jie ten paskaičiavę, kad gaunasi pigiau. 3 mėn nuomodavo, bet kadangi naujas, tai jokių problemų ir pan. Man atrodo būdavo 600 val apribojimas. Nuomos kainas lyginant su senu trakorium tai kaip ir naudingiau pirkti, bet jeigu lyginant su visiškai nauju ir kiek jis nuvertės per pirmą tūkstantį valandų, tai kažin, kurioj pusėj matematika susidėliotų.. trumpu laiku tikriausiai vis tiek patraukli paslauga gali būti tam tikriem  ūkiam, kuriem striuka su pinigais tais metais ar pan.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

4 valandas ago , JCB said:

Ir aišku kito jau neturėjo kieme? Traktorių nuoma, nebent valstybinėm įmonėm. Kaip man reikėjo, pradėjau domėtis, ten apie pora mėn nuomos nelabai šneka, o jei paskaičiavus, tai geri metai nuomos, pakeitus įmokas už lizingą, naujas traktorius ant kiemo stovėtų.

Turi pilna kiema bet visi panašiai vienodos sveikatos.Ne aš vienas nuomavaus vienus pasiima į kitus pasikeičia bet kadangi visi fendukai kieme ruošti pardavimui faktiškai nei vieno sveiko ir nėra o ir negali buti kai ant odometru mažiausiai dirbusiam rodo 19000 moto valandu tad kol žemės darbu nereikia dirbti dar juda tik pradedi kinkyti i plugus, skutikus aušinimo sistemos verda vandens pompos nelaiko vienu žodžiu hemorojus ne darbas.Šiemet vėl reikia bet turbūt bandysim ieškotis naujo nes tos nuomos paskutiniu metu baigia atsibosti.Atrodo kaip ir turi daikta bet juom nesinaudoji.Tik visi aplink vijurkais laksto.Atlyginima traktoristui mokėk aptarnaujančiam irgi mokėk visi turi darbo o traktorius nevažiuoja.Be to tenka pastebėti kad kiekvienais metais ta nuoma prastyn ir prastyn.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2 valandas ago , kestoxs said:

Kiek traktorių nuoma šiuo metu? Klovima naują claas 140 a.g už 2500 eu mėn jei imi 4 mėnesiams nuomoja, nežinau  ar valandas riboja,  traktorius naujas,  kas pigiau?

Tai ar ne pigiau būtu tuos 2500x4 mėn gaunasi 10 000 inešti kaip pradini inaša ir lizingu nusipirkti ta traktoriu per kokius 5-7 metus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-02-13 at 20:23, bebrynas said:

kai pagalvoji - 10-15 ha ir sejalka kokia 2 metru jau ant kiemo... neskaitant kuro ir sanaudu traktoriaus ir savo....  :) sejalkai atsipirkti 2 uztenka 20 ha.. jei aisku nelusi :D

pas mus man pasiule vienas 23 ha po 60 eur paset... kieme dabar  stovi sejalka ir laukia reiso i lauka...

 

bet kur siūlėsi sėt manau buvo sėjamoji su žemės dirbimu.

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-02-14 at 12:06, grazbek said:

Turi pilna kiema bet visi panašiai vienodos sveikatos.Ne aš vienas nuomavaus vienus pasiima į kitus pasikeičia bet kadangi visi fendukai kieme ruošti pardavimui faktiškai nei vieno sveiko ir nėra o ir negali buti kai ant odometru mažiausiai dirbusiam rodo 19000 moto valandu tad kol žemės darbu nereikia dirbti dar juda tik pradedi kinkyti i plugus, skutikus aušinimo sistemos verda vandens pompos nelaiko vienu žodžiu hemorojus ne darbas.Šiemet vėl reikia bet turbūt bandysim ieškotis naujo nes tos nuomos paskutiniu metu baigia atsibosti.Atrodo kaip ir turi daikta bet juom nesinaudoji.Tik visi aplink vijurkais laksto.Atlyginima traktoristui mokėk aptarnaujančiam irgi mokėk visi turi darbo o traktorius nevažiuoja.Be to tenka pastebėti kad kiekvienais metais ta nuoma prastyn ir prastyn.

Apie Auridanos kiemą kalbat?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...