Jump to content

Vaistažolių auginimas


Betygala

Recommended Posts

Noriu išbandyti kaip auga kmynai, kalendros, raudonėliai gal dar čiobreliai ar dar kažkas egzotiško. Gal turit kokių įdomių augalų, galit parduoti ar papasakoti kur įsigyti tų įdomių augalų sėklų, pasidalinti auginimo patirtimi kaip tie augalai auginami ir auga, būčiau labai dėkingas:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip sekesi su juodosiomis garstyciomis ? :) Reiks ir man kita met bandyt jas augint :D

As neatsisakysiu ir ju, taciau noriu ir dar kazko isbandyti. Siaip tai su tokiais dalykais be dziovyklos sunku arba nelabai imanoma. Todel kitiems metams dziovykla suplanuota isigyti. Va tada bus geriau. O dabr tai kas ka pasiule uz garstycias, tiems ir reikejo atiduoti. Bet siaip tai gerai. Dabar laukiu kada prazys pabiros. Bus dar ir zaliai trasai:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kai buvai birzuose, sakei, kad dziovyklos tau nereikia :):)

Jei cia kalba apie garstyciu Birzus, tai ten buvau ne as o mano brolis. Ir kartais taip nutinka, jog nespeja jis lekti su mano mintimis:) O siaip tai su dziovykla yra tokia bedele - jei prisesiu ivairiu kulturu, tai neuzkrausiu dziovyklos ir kaip tada bus su dziovinimu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kai buvai birzuose, sakei, kad dziovyklos tau nereikia :):)

Jei cia kalba apie garstyciu Birzus, tai ten buvau ne as o mano brolis. Ir kartais taip nutinka, jog nespeja jis lekti su mano mintimis:) O siaip tai su dziovykla yra tokia bedele - jei prisesiu ivairiu kulturu, tai neuzkrausiu dziovyklos ir kaip tada bus su dziovinimu.

Maisysi pvz su grudais ir isdziovines valysi...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kai buvai birzuose, sakei, kad dziovyklos tau nereikia :):)

Jei cia kalba apie garstyciu Birzus, tai ten buvau ne as o mano brolis. Ir kartais taip nutinka, jog nespeja jis lekti su mano mintimis:) O siaip tai su dziovykla yra tokia bedele - jei prisesiu ivairiu kulturu, tai neuzkrausiu dziovyklos ir kaip tada bus su dziovinimu.

na gali buti.. :) jei jau svarstysit tai neuzmirskit musu www.dziovyklos.lt :D ir P.s: kalendros visai neblogai byra, todel turetum uzkrauti :))

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...
  • po 4 savaičių...

Sveiki! Jungiuosi prie jusu rato. Esu naujoke - tik tik iskepta ukininke (nors formalumai is tiesu dar ir nepabaigti). Gavau dovanu zemeles 7 ha ir galvoju ka cia man su ja nuveikus :eusa-think: Iki siol buvau ne kaimo zmogus, bet zeme visada mylejau - apie namus aplinka puoselejau visada. Vaistazoliu, ar prieskoniu auginimas man atrodo taip romantiskai :) Jau dabar isivaiduoju ta grozi :icon-wink:

Ar galite pasidalinti patirtimi, ka labiau apsimoka seti, sodinti, i ka reiketu atkreipti demesi ir pan.?

Busiu labai labai dekinga :eusa-pray:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na zinai zemes uki tos romantikos nelabai rasi :eusa-naughty: ,tik is salies pazejus ta romantika kvepia :violin:na nebent galetum ant tu7h kokiu kanapiu paaugint tada patraukus ir romantika gal atsirastu :eusa-shifty: nenoriu taves izeist bet 7h ir ukininke patikek ner romantikos tame. :eusa-naughty:

Kai kam septyniuose ha gali būti daugiau romantikos, nei septyniuose šimtuose ha. Kita kalba, kad reikėtų gerai pasukti galvą, kaip iš tų 7 ha pragyventi, gal žmogu turi dar kitą pragyvenimo šaltinį, o čia būtų papildomai, romantikai:). Trečias dalykas - nelygu kokie žmogaus poreikiai, ne visų gi tikslas uždirbti milijoną.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

norejau paklausti ar kas auginat ar auginot (расторопша rusiskai) isvertus gaunasi dagis, bet nezinau tiksliai ar tikras pavadinimas dagis. http://www.zvyazda.minsk.by/ru/archive/ ... hp?id=7455 kaip jinai lietuvoje auga?

Растаропша плямiстая – Silybum marianum - angl. Milk Thistle - liet. margainis

Tikrasis margainis liaudyje vadinamas margalape usnimi, Marijos dagiu, šventdagiu ir daugeliu kitokių vardų.

lietuviškai - http://www.sodospalvos.lt/Sveikatai_ir_ ... is_augalas

lietuviškai - http://lt.wikipedia.org/wiki/Tikrasis_margainis

angliškai - http://en.wikipedia.org/wiki/Milk_thistle

Internete apie jį medžiagos daug.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...