Jump to content

TIK EKOLOGISTAM !!


Remis

Recommended Posts

  • po 2 savaičių...
  • po 3 savaičių...

Kaip sėja sekasi, gal jau pasisėję visi? Aš tai tik su noraginiu skutiku po laukus važinėju nes po praėjusių 2 lietingų metų varputis stipriai įsikerojo. Kitą savaitę tik planuoju kviečius pasėti jei palis nes jau ir skutikas nenori lysti į žemę, o į normaliai neįdirbtą žemę nesinori pasėti. Jei teisingai supratau artimiausias pagal mėnulio kalendorių sėjai geriausias  laikas  rugsėjo 25,26,27 ir spalio 4,5,6, jei bosas danguje liūties neatsiūs? :D :D :D  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Ar darydami žemės tyrimus apjunginėjot laukus? Pas mane yra besiribojančių po 0,2-0,5 ha žemės plotų tai galvoju juos prijungti prie bendro ploto nes dirbami jie bendram masyve tik deklaruojami atskirai, nes jei kiekvienam ploteliui daryt tyrimus tai brangiai gaunasi. Ekoagros lyg leidžia apjungti, bet taip aiškiai ir nepasako.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Paėmė mėginius, paėmimas man nekainuos nes parama pasinaudojau tik už tyrimus po 7,3 be pvm reikės susimokėt. Kaip žemę dirbat vasarojui, galvoju dar kartą su noraginiu skutiku pravažiuot ir arti kitą mėnesį arba pavasarį nes varpučio šaknys po skutimo išsivertę į paviršių įspūdingai atrodo, nesinori jų kol šilta apardinėti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Spalio pradžioj suskutau laukus antrą kartą su noraginiu skutiku 10cm. gyliu, buvau planavęs dabar apart, bet laukuose kur buvo mažiau žolių nelabai ten jų atžėlė, praktiškai rudi likę. Svarstau gal jų nebearti bet pavasarį suskutus pasėti avižas ir žirnius, laukus kurie žolėti buvo tai aparsiu. Žirniams lyg patariama arti, bet kai šiemet tokie orai tai pradedu abejoti kaip geriau. Kaip kiti dirbat žemę vasarojui?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...