Jump to content

Javų supirkėjai

Recommended Posts

• Atsakymai 418
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Populiariausi pranešimai

AK apvažiuoju ratu Jie išmokyti kažkokių negerų dalykų yra... patyriau savo kailiu ir istorijų tiek, kad man gana

imlitex taip pat nemoka paklausus vejus kalba pirmadieni perduosiu skolu isieskojimo kompanijai  

Kaina gera, bet vien pavadinimas vercia mastyti.

prieš 38 minutes , dumoju pranešimas:

Kaip kolegos uoste su tyrimais? AK uoste hektolitras 76,9, o SC 79-80. Tie patys grūdai. 

AK apvažiuoju ratu :D Jie išmokyti kažkokių negerų dalykų yra... patyriau savo kailiu ir istorijų tiek, kad man gana :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 4 valandas, manttys pranešimas:

AK apvažiuoju ratu :D Jie išmokyti kažkokių negerų dalykų yra... patyriau savo kailiu ir istorijų tiek, kad man gana :)

Ak rado 10% grudiniu priemaisu, uzskaite pasara, ta pati masina scandagra rado extra pasvere 28t uz tiek ir sumokejo gramas i grama sprest jums patiems....

Nuoroda į pranešimą
  • po 3 savaičių...
prieš 25 minutes , kestoxs pranešimas:

Jo butų idomu sužinoti, kainas geras siūlo, rinkoje tokiu nėra, bet kai pavadinimą ivedi į Google nieko labai gero nerandi, tai kyla klausimas kaip ištikrųjų.

Gavau ir aš žinutės su kainomis.bet

http://www.pamarys.eu/pasvaliskiai-vel-deklaruoja-silutiskiu-zeme-kaip-savo/

Viską pasako kas do kadrai. Tokiems tik iš anksto viską sumokėjus gali krauti.

Nuoroda į pranešimą
prieš 35 minutes , PArty pranešimas:

Ta ir sakiau, kad Google nelabai kokia nuomone sudaro, dar ir kaina kai rinkoje avižos iki 190 stovi čia 235, didelis skirtumas, bet siaip draugas lyg bando parduoti, avanso duoda 20% likusius per mėnesį.

Nuoroda į pranešimą
Prieš 2 valandas, PArty pranešimas:

Siais laikais reikia itin atsargiai rinktis pirkejus, jei agrosfera, obeliu aliejus, bankrutavo tai net tokia asuma as nepasitikeciau

Nuoroda į pranešimą
Prieš 5 valandas, paulius radvila pranešimas:

Siais laikais reikia itin atsargiai rinktis pirkejus, jei agrosfera, obeliu aliejus, bankrutavo tai net tokia asuma as nepasitikeciau

Kaip ir komentarus reikia vertinti atsargiai, obeliu aliejus dar kolkas nebankrutaves ;) taip ir su supirkėjais reikia atsargiai. Žaliavų verslas yra vienas iš procentaliai mažiausią maržą uždirbančių verslų, riba tarp pelno ir nuostolio yra labai plonyte

Nuoroda į pranešimą
Prieš 20 valandų, yogop pranešimas:

Kaip ir komentarus reikia vertinti atsargiai, obeliu aliejus dar kolkas nebankrutaves ;) taip ir su supirkėjais reikia atsargiai. Žaliavų verslas yra vienas iš procentaliai mažiausią maržą uždirbančių verslų, riba tarp pelno ir nuostolio yra labai plonyte

Kai ne bankrutaves? Tai tamposi po teismus bet faktas kad yra minus 5mln cia visa turta ivertinus biski daugiau nei vertas

Nuoroda į pranešimą

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti

• Create New...