Jump to content

triušių miksomatozė


DariusG

Recommended Posts

Nu blyn visai susimaisiau kol perskaiciau visus pranesimus. Nebesuprantu dabar visai kada, kokio amziaus ir su kokia vakcina reikia skiepyti :icon-redface:

Turiu nusipirkes keleta pateliu. Jos yra suaugusios ir kai pirkau visi kaip susitare teige, kad yra vakcinuotos, bet as nelabai tikiu. Tai klausimas butu kokia vakcija ir kas kiek laiko skiepyti ?

:icon-redface:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • Atsakymai 70
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

  • po 1 metų...

sveiki,ar gali taip būti?5 sav.triušiukas,dar būdamas prie mamos,susirgo,nors visi šio lizdo gyventojai,sveiki?[įtariu mixomatozė]-ištino ausis,atsirado bėrimas,toje pačioje ausyje.gal tai kita liga?,bet juk jis dar neatskirtas buvo,....Veislinė banda buvo skiepyta rugsėjo 6d.pestorin -mormyx.kame kampas?aišku aš tą ligoniuką išnešiau į kitą patalpą.o ką toliau daryti?turiu dar nemažai prieauglio,kurį žadu skiepyti,bet jau nežinau,net kokia vakcina skiepyti,nes labai daug blogų atsiliepimų,apie pestorin -mormyx,myxoren-o,nėra pirkti,-tai ką neskiepyti?tikėtis ,kad šaltas oras-pagelbės nuo ligų?jei galite,-PATARKITE :eusa-pray:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na daug kas patare neskiepyt jai yra ligos zidinys, tegu ir vienas. ypac mazu man patare neskiepyt. bet as padariau atvirkšciai, suskiepyjau visus maziukus kurie buvo 4-5-ir 7 savaiciu amziaus. kadangi nera vienvalentes ir pas mus, tai suskiepyjau dvivalente. dar kitas minusas kad kai reikejo pervakcinuot, vel vet vaistine laiku negavo vakcinos, tad pertraukiau dar pora savaiciu. rezultatas toks iš 43 triušiu liga pasireiške 5. suvakcinavus susirgo 3, o pervakcinavus 1. tad mano nuomone suvakcinavai ir lauki, katras silpnesnis tas susirgs, ji atskyri ir jai labai tinsta per ausis. stipresnieji išliks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na daug kas patare neskiepyt jai yra ligos zidinys, tegu ir vienas. ypac mazu man patare neskiepyt. bet as padariau atvirkšciai, suskiepyjau visus maziukus kurie buvo 4-5-ir 7 savaiciu amziaus. kadangi nera vienvalentes ir pas mus, tai suskiepyjau dvivalente. dar kitas minusas kad kai reikejo pervakcinuot, vel vet vaistine laiku negavo vakcinos, tad pertraukiau dar pora savaiciu. rezultatas toks iš 43 triušiu liga pasireiške 5. suvakcinavus susirgo 3, o pervakcinavus 1. tad mano nuomone suvakcinavai ir lauki, katras silpnesnis tas susirgs, ji atskyri ir jai labai tinsta per ausis. stipresnieji išliks.

jėga,vet .vaistinėje užsisakiau vakcinos-atvežė-myxoren-20dozių-14lt50ct.-problema išspręsta,-tikiuosi viskas bus gerai... :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na daug kas patare neskiepyt jai yra ligos zidinys, tegu ir vienas. ypac mazu man patare neskiepyt. bet as padariau atvirkšciai, suskiepyjau visus maziukus kurie buvo 4-5-ir 7 savaiciu amziaus. kadangi nera vienvalentes ir pas mus, tai suskiepyjau dvivalente. dar kitas minusas kad kai reikejo pervakcinuot, vel vet vaistine laiku negavo vakcinos, tad pertraukiau dar pora savaiciu. rezultatas toks iš 43 triušiu liga pasireiške 5. suvakcinavus susirgo 3, o pervakcinavus 1. tad mano nuomone suvakcinavai ir lauki, katras silpnesnis tas susirgs, ji atskyri ir jai labai tinsta per ausis. stipresnieji išliks.

jėga,vet .vaistinėje užsisakiau vakcinos-atvežė-myxoren-20dozių-14lt50ct.-problema išspręsta,-tikiuosi viskas bus gerai... :D

Kokioj cia vaistinei tokios kainos? Laisvai parduoda be recepto ?

Gal gali adresiuka ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na daug kas patare neskiepyt jai yra ligos zidinys, tegu ir vienas. ypac mazu man patare neskiepyt. bet as padariau atvirkšciai, suskiepyjau visus maziukus kurie buvo 4-5-ir 7 savaiciu amziaus. kadangi nera vienvalentes ir pas mus, tai suskiepyjau dvivalente. dar kitas minusas kad kai reikejo pervakcinuot, vel vet vaistine laiku negavo vakcinos, tad pertraukiau dar pora savaiciu. rezultatas toks iš 43 triušiu liga pasireiške 5. suvakcinavus susirgo 3, o pervakcinavus 1. tad mano nuomone suvakcinavai ir lauki, katras silpnesnis tas susirgs, ji atskyri ir jai labai tinsta per ausis. stipresnieji išliks.

jėga,vet .vaistinėje užsisakiau vakcinos-atvežė-myxoren-20dozių-14lt50ct.-problema išspręsta,-tikiuosi viskas bus gerai... :D

Kokioj cia vaistinei tokios kainos? Laisvai parduoda be recepto ?

Gal gali adresiuka ?

kauno.raj ramučiai[nuo kauno važiuojant link oro uosto-karmėlavos link.vet vaistinė gydykla uab.vetvila-kompe yra duomenų bazė.savininkė Kristina[liuks moteris]-paskambink,užsisakyk[pasakyk,kad kauno raj.triušininkai-rekomendavo].50dozių dar pigiau,Vienu žodžiu,aš užsisakius gavau ir trisulfono -1kg-55lt...geras,ar ne?kai po 100gr.-15-20lt kainuoja...gyveni ir mokaisi,ir vistiek durnas miršti :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokioj cia vaistinei tokios kainos? Laisvai parduoda be recepto ?

Gal gali adresiuka ?

kauno.raj ramučiai[nuo kauno važiuojant link oro uosto-karmėlavos link.vet vaistinė gydykla uab.vetvila-kompe yra duomenų bazė.savininkė Kristina[liuks moteris]-paskambink,užsisakyk[pasakyk,kad kauno raj.triušininkai-rekomendavo].50dozių dar pigiau,Vienu žodžiu,aš užsisakius gavau ir trisulfono -1kg-55lt...geras,ar ne?kai po 100gr.-15-20lt kainuoja...gyveni ir mokaisi,ir vistiek durnas miršti :lol:

nieko cia nuostabaus, beveik didmenine kaina parduoda ir viskas, gal buvo per daug uzsipirke, o siaip yra kas gauna dar pigiau :icon-wink: tam ir reikalinga kooperacija. kai vienas perki, moki mazmena, kai kokie 10 susimeta, tada gali lauzti ir kaina :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nieko cia nuostabaus, beveik didmenine kaina parduoda ir viskas, gal buvo per daug uzsipirke, o siaip yra kas gauna dar pigiau :icon-wink: tam ir reikalinga kooperacija. kai vienas perki, moki mazmena, kai kokie 10 susimeta, tada gali lauzti ir kaina :)

gerai jei yra su kuo kooperuotis, bet kadangi lietuviu mentalitetas toks, tai jau geriau mokes daugiau, bet pirks vienas ir su niekuo nesikooperuos :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na koperuotis tai galima, bet aš del vakcinos ar kombikormo juk nelekciau pvz pas alvyda11, man kelione daug kainuotu, tai ir perki ka po kiek gauni

:)

bet visada galima pasiderinti ir prieiti bendra nora :)

Jei pvz susitarus kad reikia i Rokiski ,Panevezi ir Moletus ...kaskiek kombikormos ,vakcinos vienu kartu ...visada galima susiderinti .

Kai vaziuoju i Lenkija zinant , kad reikes vakcinos konkretu skaiciu ...taip pat galima pasiderinti ir gristi is lenkijos pvz per jurbarka ar kaskaip kitaip ...

bet seip kogero reiketu atskira tema susikurti del bendradarbiavimo :)

Ir zinant kad reikes pastoviai (kas menesi , kas savaite ...) konkreciu kiekiu galim ir kainas pasiderinti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na buvau as toi vaistinei ... dvivalente vakcina kaip ir galvojau 40Lt - 20doziu :(

o vienvalentes neturi bet sake kaskur apie 16Lt uz 20doziu ... na panasiai kaip ir raset :)

o imanta 100 ir daugiau dvivalentes tai 36Lt uz 20doziu ...tad nieko naujo , nieko ypatingo .

taigi,rašiau,jei norėjai vienvalentės,-reikėjo paskambinti ,ir užsisakyti,-nes ne visiems jos reikia...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na buvau as toi vaistinei ... dvivalente vakcina kaip ir galvojau 40Lt - 20doziu :(

o vienvalentes neturi bet sake kaskur apie 16Lt uz 20doziu ... na panasiai kaip ir raset :)

o imanta 100 ir daugiau dvivalentes tai 36Lt uz 20doziu ...tad nieko naujo , nieko ypatingo .

taigi,rašiau,jei norėjai vienvalentės,-reikėjo paskambinti ,ir užsisakyti,-nes ne visiems jos reikia...

As norejau pasiklausti kainas ... seip as skiepiju dvivalente ir bedu neturiu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na buvau as toi vaistinei ... dvivalente vakcina kaip ir galvojau 40Lt - 20doziu :(

o vienvalentes neturi bet sake kaskur apie 16Lt uz 20doziu ... na panasiai kaip ir raset :)

o imanta 100 ir daugiau dvivalentes tai 36Lt uz 20doziu ...tad nieko naujo , nieko ypatingo .

taigi,rašiau,jei norėjai vienvalentės,-reikėjo paskambinti ,ir užsisakyti,-nes ne visiems jos reikia...

As norejau pasiklausti kainas ... seip as skiepiju dvivalente ir bedu neturiu :)

na tai linkiu sėkmės,kad tamstos augintiniai -nesirgtų, :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki.

jai vasara buvo miksamatozes protrukis, ka patartumet daryti? visi triusiai utilizuoti, medinius narvus galvoju sudegint, o metalinius su ugnim dizenfejuot.

Kam juos deginti? juk miksomatoze plinta pagrinde per kraujasiurbius vabzdzius. patarimas: issikuopk narvus, o naujus triusius visus suskiepink ir problemu neturesi kaip dabar

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...