Jump to content

Zieminiai kvieciai


Mindaugas..

Recommended Posts

Sveiki,

gal kas is forumieciu naudoja zieminiu kvieciu veisle EBI?

Taip. pernai buvome paseje ebio. Visai patiko, tai ir siemet siek tiek pasisejome. Manu siemet turetu buti geras Ebio derlius :)

Ir ka gali apie ji papasakot? Kokia situacija su ligomis, derlingumu, kokybe. Agrokoncerno kataloge skaiciau, kad gana atspari veisle daugumai ligu. :icon-confused:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
Sveiki,

gal kas is forumieciu naudoja zieminiu kvieciu veisle EBI?

Taip. pernai buvome paseje ebio. Visai patiko, tai ir siemet siek tiek pasisejome. Manu siemet turetu buti geras Ebio derlius :)

Ir ka gali apie ji papasakot? Kokia situacija su ligomis, derlingumu, kokybe. Agrokoncerno kataloge skaiciau, kad gana atspari veisle daugumai ligu. :icon-confused:

Na mes ja sejome i skusta raziena(pirma eile su vaderstad lekstemis, o antra eile su streliniu skutiku, sejome su vaderstad rapid sejamaja) tai derlius siemet gavosi virs 6 tonu. sakyciau tokiais metais visai neblogai :eusa-clap: kaip bebutu keista grudai stambus, eina i pirma klase. pries pat kulima lopineliais pradejo plisti ligos, nors purskeme si lauka 3 kartus nuo ligu. siemet si veisle pasiteisino, tik kazin ar ir kitais metais bus taspats. :eusa-think::eusa-pray:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...
Kad šitie grūdai yra nenormalūs,tai savaime suprantama.Tik neaišku,kodėl,valgyti jie pakankamai turėjo,kažkokių gamtos anomalijų nebuvo.Gretimuose laukuose viskas gerai,technologijos ir pasėlių priežiūra tokios pačios,tik veislės kitos. Va tas ir keista.

Nežinant kokio ankstyvumo veislė ,nemaačius pasėlio augimo metų,samprotauti galima tik teoriškai.Jeigu nebuvo išgulęs ,išmirkęs reiškia pakenkė ligos. Nesvarbu kad gydytas ir tręštas.

Mūsų irgi viename lauke buvo pasėti ada ir maksi kviečiai.Adoje ligos pasirodė tik plaukiojant ,o maksi jau nuo vegetacijos pradžios . Derlius ,saiko svoris klasė ,viskas ados naudai . Priežiūra vienoda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...

Kaip pas jus kviečiuose su vabaliukais. Pas mane atsirado milčiai pačiuose sausiausiuose kviečiuose kurių drėgmė nesiekė nei 13% :o Kaip papasakojo protingi žmones Tai dėl to kad nusikūlė karšti grūdai ir buvo supilti storu sluoksniu jie per mėnesį laiko nesugebėjo atvėsti ir to užteko vabalams išsiristi :eusa-doh: Tauragės grūduose pasakojo kad praktiškai pas kas antra randa vabalų sako kad šiemet su jais tikra tragedija :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip pas jus kviečiuose su vabaliukais. Pas mane atsirado milčiai pačiuose sausiausiuose kviečiuose kurių drėgmė nesiekė nei 13% :o Kaip papasakojo protingi žmones Tai dėl to kad nusikūlė karšti grūdai ir buvo supilti storu sluoksniu jie per mėnesį laiko nesugebėjo atvėsti ir to užteko vabalams išsiristi :eusa-doh: Tauragės grūduose pasakojo kad praktiškai pas kas antra randa vabalų sako kad šiemet su jais tikra tragedija :eusa-think:

tikrinai kviecius kitam elevatoriuje? Gal cia taurages grudu naminiai vabaliukai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,kolegos.Aš šiandien buvau apžiūrėt savo javus, ir žieminių kvietrugių būklė manęs labai nenugžiugino.Visų pirma, tai pastebėjau, kad braukiant ranka per javus iš jų pradeda šokinėti daug mažų muselių- turbūt bus kokios švedinės, nes labai mažos, juodos ir lygtais turi kažkokią anteną - labai mažos tiksliai neįžiūrėjau.Na, o antras dalykas kurį pastebėjau, tai, kad kaikurie daigai visai pageltę ir, kad kai ištrauki juos iš žemės-išsitraukia daigas, bet nematau šaknų-ar jos nupuvo, ar buvo nugraužtos.Prašau- padėkit, sakykit kas galėjo jiems atsitikt :eusa-pray: .Kvietrugių veislė-Sequenz, beicuoti Selesitrio beicu, atsėlis antras,tręšti 100 kg/ha npk, tame lauke daug metų buvo pieva.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,kolegos.Aš šiandien buvau apžiūrėt savo javus, ir žieminių kvietrugių būklė manęs labai nenugžiugino.Visų pirma, tai pastebėjau, kad braukiant ranka per javus iš jų pradeda šokinėti daug mažų muselių- turbūt bus kokios švedinės, nes labai mažos, juodos ir lygtais turi kažkokią anteną - labai mažos tiksliai neįžiūrėjau.Na, o antras dalykas kurį pastebėjau, tai, kad kaikurie daigai visai pageltę ir, kad kai ištrauki juos iš žemės-išsitraukia daigas, bet nematau šaknų-ar jos nupuvo, ar buvo nugraužtos.Prašau- padėkit, sakykit kas galėjo jiems atsitikt :eusa-pray: .Kvietrugių veislė-Sequenz, beicuoti Selesitrio beicu, atsėlis antras,tręšti 100 kg/ha npk, tame lauke daug metų buvo pieva.

Spragšiai nukando šaknis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,kolegos.Aš šiandien buvau apžiūrėt savo javus, ir žieminių kvietrugių būklė manęs labai nenugžiugino.Visų pirma, tai pastebėjau, kad braukiant ranka per javus iš jų pradeda šokinėti daug mažų muselių- turbūt bus kokios švedinės, nes labai mažos, juodos ir lygtais turi kažkokią anteną - labai mažos tiksliai neįžiūrėjau.Na, o antras dalykas kurį pastebėjau, tai, kad kaikurie daigai visai pageltę ir, kad kai ištrauki juos iš žemės-išsitraukia daigas, bet nematau šaknų-ar jos nupuvo, ar buvo nugraužtos.Prašau- padėkit, sakykit kas galėjo jiems atsitikt :eusa-pray: .Kvietrugių veislė-Sequenz, beicuoti Selesitrio beicu, atsėlis antras,tręšti 100 kg/ha npk, tame lauke daug metų buvo pieva.

jo ir as pastebejau tu musikiu antpludi, kai vakar akejau kvietrugius kadangi buvo silta buvau atsidares langa ir duris, tai priskrido i kabina pilna tu musikiu ir priklios jos lenda i akis, cia tos pacios musikes kur lenda prie maisto jeigu jis koks nebesviezias

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...