Jump to content

Arbūzai


Balalaika

Recommended Posts

  • po 6 mėnesių...

Tiksliai nepamenu kada pernai daigus sodinau.Atrodo,kad po poros savaičių jau pradėjo lįsti daigiukai,o paskui tai jau augo gana greitai.Tikriausiai gegužės pradžioje ir išsodinau šiltnamy,o lauke tai dar kokia savaite vėliau.Lauke tai iš karto uždengiau agroplėvele.Keisčiausia,kad ir žydėt pradėjo ir arbūzai sunoko tiek lauke tiek šiltnamy kartu.Na jau pas mane sėja baigta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ant ko aš ir lenkiu ar verta taip anksti juos sėti? juk taigai ištys, beto jie l. gretai augs...Man praeitais metais ant palangės gan sunkiai dygo ir mažai išdygo, sėjau turbūt ape balandžio vidurį. tada pasisėjau šiltnamį dar apie gegužės pabaigą, išdygo per savaitę, augo kaip ant mielių, tada persodinau, derėjo rugpjūčio pabaigoje, rugsejį. o kaip jum lauke normalūs užaugo? turbūt pas jus užuovėja ir šiaip piečiau - vienu kitu laipsniu šilčiau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kaip jum lauke normalūs užaugo? turbūt pas jus užuovėja ir šiaip piečiau - vienu kitu laipsniu šilčiau

Nei dydžiu,nei arbūzų skaičiumi nepastebėjau jokio didelio skirtumo kur lauke ir kur šiltnamy augo.Didžiausi apie 4 kg.svėrė.Bet jei šalta vasara būtų tai kaži kaip tada?Kad ir labai gaila šiltnamy vietos,bet nerizikuosiu vien tik lauke sodint.O sodint į skyles tai manau nebūtina,juk jų lapų daug ir gana nemaži tai užgožė pas mane visą dirvą ir tik kelios žolės prasimušė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 2 savaičių...
  • po 4 savaičių...
  • po 11 mėnesių...
  • po 5 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...