Jump to content

Ūkio darbininkų darbo užmokestis


Recommended Posts

  • Atsakymai 78
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Labas, Dzukija, visiskai su Jumis sutinku kad su moksleiviais vargas, bet kad pas mane toks kaimas , kad visi darbingo amziaus zmones yra užsieme ir nesidomi trumpu 3 savaiciu darbeliu. Tai realiai nebežinau kaip reikes vasara derliu nuimti, kad visi butu patenkinti :D .

pirmiausia kad būsimas darbas nepriskiriamas prie jauniems asmenims draudžiamų darbų.

vienintele blogybe bus ta kad teisiskai jie darba gali pradet tik nuo 6:00 ryto, ir dar 2 poilsio dienos viena is ju sekmadienis. Cia gali lengvai sukliut pildydamas kvitukus bus 6 dienos is eiles tas pats asmuo dirbes ir tave jau be muilo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip supratau kvitukus kontroliuos Sodra, bet tai dabar klausimas tai visdelto ar darbo sutartys bus reikalingos ar ne. Ar paprasciausiai atejo zmogus užpildei kvituka, padare darbus, sumokejai ir viso gero, na ir dar aisku sumoki 9% mokesciu nuo išmoketo atlygio ir informuoji Sodra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

matai, žiūrint kokiam darbui samdysi. Jeigu akmenims rinkti ar pan.tai geriau pagal kvitą, bet jeigu dirbs traktorininku tai kievieną dieną pildyti tuos kvitukus kažin ar apsimoka. nebent aš tai pastoviam darbui ir toliau sudarinėsiu darbo sutartis. kas dirbs trumpus darbus turėsiu ir kvitų išrašyti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...
  • po 2 metų...

Ilysiu ir as i mokesciu sriti prasyti jusu patarimo. Taigi susiduriau su tokia dilema , reikia darbuotoju per javapjute. Kad priimti legaliai tai jokiu problemu (as pats to netgi noreciau , visi pas mane legalus) bet va zmogus nenori mat jis turi darba ir atostogu metu apie vysa menesi nori uzsidirbti. Vairuoja vyska nuo kombaino iki furos o man tokio tik ir reikia . Klausimas kaip ji idarbinti , kad ir as nebuciau valstybei priesas nemokedamas mokesciu (jau minejau , kad man geriau jei vyskas oficialu) o ir zmogus per atostogas galetu ramiai darbuotis . Beje jo darboviete krasto apsauga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tas žmogus turi pasirinkimą - arba dirba tavo sąlygomis, arba.... Mes visi esame optimistai ir galvojam, kad nieko neatsitiks. O įsivaizduokit, kad atsitinka nelaimingas atsitikimas (juk ne vieną kartą skaitėte apie juos ūkininkų ūkiuose). Jums reik tokių problemų kaip nelegalus darbuotojas?

O tamstos atveju kito kelio nėra kaip terminuota darbo sutartis. Su kvitais čia neprasisuksi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mes formindavome toki darbuotoja pora metu taip dirbo tik jo pagrindine darboviete regiono keliai buvo ir dabar yra.dabar jau keli metai pas mus neina talkiauti per savo atostogas priezastis ta kad yra kas moka grynais ir nuo tu pinigu mokesciai nemokami.Taip kad lazda turi du galus.

Labiausiai kalta valstybe ten gaunasi ciut ne dvigubas apmokestinimas ir zmogus nusprendes padirbeti per atostogas yra skriaudziamas papildomai - verciamas "'atostogauti" o ne dirbti.

Su kariunais,buvusiais policininkais,ugnegesiais tas pats esme tame kad jie budami dikti geriausiai zino darbo kodeksa ir visus susijusius niuansus su algos mokejimais.Keista tik kad budami musu islaikitiniai iseidami anksti i pencija jie ir toliau save laiko nuskriaustais tevynes todel nemato reikalo moketi mokesciu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 jo darboviete krasto apsauga.

Bet juk pagal valstybės tarnybos įstatymą atostogų metu nedraudžiama kitur dirbti ir gauti pajamų, jeigu tai nesukelia viešųjų ir privačių interesų konflikto valstybės tarnyboje, nesudaro prielaidų valstybės tarnybą panaudoti asmeniniais interesais, nediskredituoja valstybės tarnybos autoriteto, nekliudo asmeniui tinkamai atlikti jo pareigybės aprašyme nustatytas funkcijas.

Darbini kaip bet kurį kitą ir dirba, nematau problemų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Darbini kaip bet kurį kitą ir dirba, nematau problemų.

Nu kaip nematai? Žmogus pats nenori oficialiai dirbt. 

Algi, net nesugalvok jo nedarbinti. Ypač, kaip pats rašei, ir kombainą, ir fūrą vairuoja. Kaip jis pats įsivaizduoja situaciją kai važiuojant kokia policija ar transporto inspekcija sustabdys? :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu kaip nematai? Žmogus pats nenori oficialiai dirbt. 

Algi, net nesugalvok jo nedarbinti. Ypač, kaip pats rašei, ir kombainą, ir fūrą vairuoja. Kaip jis pats įsivaizduoja situaciją kai važiuojant kokia policija ar transporto inspekcija sustabdys? :icon-rolleyes:

Ūūūū, praskaičiau šitą paskubom, mačiau, kad pas Gediminą nenori dirbt legaliai. O šitam nematau priežasties nelegaliai dirbt, juk anei pašalpų kokių gauna, dirbdamas VT, anei kompensacijų, GPM ir Sodros ne kažką juk išskaičiuos, didžiąją dalį juk darbdavys liuobia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ilysiu ir as i mokesciu sriti prasyti jusu patarimo. Taigi susiduriau su tokia dilema , reikia darbuotoju per javapjute. Kad priimti legaliai tai jokiu problemu (as pats to netgi noreciau , visi pas mane legalus) bet va zmogus nenori mat jis turi darba ir atostogu metu apie vysa menesi nori uzsidirbti. Vairuoja vyska nuo kombaino iki furos o man tokio tik ir reikia . Klausimas kaip ji idarbinti , kad ir as nebuciau valstybei priesas nemokedamas mokesciu (jau minejau , kad man geriau jei vyskas oficialu) o ir zmogus per atostogas galetu ramiai darbuotis . Beje jo darboviete krasto apsauga.

Suformink ant kelių val per mėnesį darbo sutartį ir tiek, jam mažiau baisu tai atrodys. Gal zmogus turi kokių nors vykdomųjų raštų ar kt nesmaonių, ko pasėkoje nenori oficialiai rodytis, gal šiaip kažkokių mitų susikūręs, reikėtų su juo ta tema tau pasišnekėti.

 

Tik jau kas liečia tokius darbus, geriau jau pasirūpink darbo sauga - pareiginės instrukcjos kombaino valdymo ir .t.t. + medicininė knygelė su rizikomis, kad tokį darbą gali dirbti. nes jeigu kas nutiks, tai tave ištratins kaip reikiant ir darbo sutarties sudarymo faktas čia mažai ką gelbės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ūūūū, praskaičiau šitą paskubom, mačiau, kad pas Gediminą nenori dirbt legaliai. O šitam nematau priežasties nelegaliai dirbt, juk anei pašalpų kokių gauna, dirbdamas VT, anei kompensacijų, GPM ir Sodros ne kažką juk išskaičiuos, didžiąją dalį juk darbdavys liuobia.

Dirbti nori bet kai yra kas moka untreip žmogus renkasi kaip jam geriau.Be to taip dvigubai darbinant neapmokestinamas minimumas keičiasi ir žmogus jaučiasi skriaudžiamas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gero darbuotojo interesų žiūrėti reikia ir būtina. Reikia išlaviruoti, kad būtų abiems gerai. Šiuo metu nebe ta situacija, kad gerą darbuotoją rasi ant kiekvieno kampo, o tokį, kaip Algis parašė, rasti už protingą sumą išvis sunkiai įmanoma. Aplamai su darbuotojais darosi sudėtinga visose sferose, ne tik ž. ūkyje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki. kiek mokat traktoristam? uz diena ar valanda? kiek mokesciai atsieina? pavizdziui jei i rankas nori gauti 1000Eur kiek man jo darbo vieta kainuos? (traktoristas bus pagalbinis, nieks labai atsakingu darbu neduos, kokius grudus pavest ir t.t.) dekui.

 

Ka gauna į rankas grubiai daugink iš 1.7, tiek tau kainuos visa darbo vieta, o jeigu įdomūs konkretūs skaičiukai, ai gali šita skaičiuokle naudotis

 

http://www.tax.lt/skaiciuokles/atlyginimo_ir_mokesciu_skaiciuokle

 

Aš, kaip dirbęs traktoristu, gaudavau už valandą. Tai laba imotyvuoja kuo daugiau dirbti, o tai gerai kai reikai darbus atlikti operatyviai. 1000 eur pagalbiniam traktoristui sakyčiau labai neblogai. Už tiek turėtų neblogai techniką valdyti. Bet vėlgi, už kie kčia valandų. Sakyčiau apie 4-5 eur į rankas už valandą visai normali alga

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man aiskina , kad profesionalus karys neturi turet kito darbo ir visada turi buti parengti , net atostogu metu... tad nebezinau kaip elgtis  :icon-rolleyes:

taip statutiniai pareigūnai negali gauti kitų pajumų iš veiklos..išskyrus ukininkavimą su vadovybės leidimu.. :icon-rolleyes:  taip aiškina MP tarnaujantis pažystamas..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...