Jump to content

Pievos deklaravimas: ar butina išvežti šieną?


BriedisMiske

Recommended Posts

Situacija: nupjoviau daug metų nešienautą pievą. Traktoristas prasikeikė, mano avims tokio šieno irgi nereikia. Traktoristas sako, kad galim ir nevežt. Būk tai jo kaimyną pernai tikrino ir nieko nesakė, kad neišvežta. Nežinau kiek laiko po nupjovimo tikrino...

Klausimas - ar iš ties pro pirštus žiūrima į šieno išvežimą?

O gal nupjautą žolę reikia išvežti ne tik dėl tikrintojų bet ir dėl savęs?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bet geras su tuo isvezimu, reikalauja arba isvezt arba susmulkint, smulkint tai viena karta reikia, nuvaziuoji ir susmulkini, o isvezt tai pirmai reikia nusienaut, tada sugrebt, tada vaziuot isvezinet, is pradziu dar sugalvojus kur ta isvezta det, ir darbo-kuro sanaudos nepalyginsi kur viena kart smulkina, kur triskart i ta pati lauka vaziuoja isvezinet,grebt,sienaut, o ka man daryt mazam ukininkui kai as neisgaliu nusipirkt to smulkintuvo ir mano traktorius nepajegus butu ta smulkintuva tampyt.... geri kadrai tie miestieciai, prigalvoja visokiu reikalavimu kaimui ir isvezinek kad gudras. ir nusienauta palikta laukuose zymiai geriau atrodo negu susmulkinta, ispesiota, stagarai kysoja, o vat nusienauji su dalgine, viskas graziai sugula, po savaites jau lygiai zaliuoja laukas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bet geras su tuo isvezimu, reikalauja arba isvezt arba susmulkint, smulkint tai viena karta reikia, nuvaziuoji ir susmulkini, o isvezt tai pirmai reikia nusienaut, tada sugrebt, tada vaziuot isvezinet, is pradziu dar sugalvojus kur ta isvezta det, ir darbo-kuro sanaudos nepalyginsi kur viena kart smulkina, kur triskart i ta pati lauka vaziuoja isvezinet,grebt,sienaut, o ka man daryt mazam ukininkui kai as neisgaliu nusipirkt to smulkintuvo ir mano traktorius nepajegus butu ta smulkintuva tampyt.... geri kadrai tie miestieciai, prigalvoja visokiu reikalavimu kaimui ir isvezinek kad gudras. ir nusienauta palikta laukuose zymiai geriau atrodo negu susmulkinta, ispesiota, stagarai kysoja, o vat nusienauji su dalgine, viskas graziai sugula, po savaites jau lygiai zaliuoja laukas.

Sitie reikalavimai sugalvoti ne seip sau, o kad tokie gudrociai kaip tu nesugalvotu laikyt pievas del deklaraciju...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sitie reikalavimai sugalvoti ne seip sau, o kad tokie gudrociai kaip tu nesugalvotu laikyt pievas del deklaraciju...

Būtent tam ir sugalvota, kad gautum paramą tik palaikydamas nušienautą pievą, o ne produktą augindamas Europai rinka reikalinga.... Reiktų produkto, būtų išmokos už išaugintą ir parduotą produktą, arba už auginamų galvų skaičių...

Kas smulkintuvo neturi, dviem važiavimais su rotacine gali padaryt neprasčiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sitie reikalavimai sugalvoti ne seip sau, o kad tokie gudrociai kaip tu nesugalvotu laikyt pievas del deklaraciju...

Būtent tam ir sugalvota, kad gautum paramą tik palaikydamas nušienautą pievą, o ne produktą augindamas Europai rinka reikalinga.... Reiktų produkto, būtų išmokos už išaugintą ir parduotą produktą, arba už auginamų galvų skaičių...

Kas smulkintuvo neturi, dviem važiavimais su rotacine gali padaryt neprasčiau.

Hmmm... gal ir gerai sakai, bet tada kuriem galam moket isvis tas ismokas, tokiu atveju isvis nereiketu moket. Moka ismokas tik tam kad Lietuvos laukai nedirvonuotu ir neauktu pikdzoles ? :D nesmone...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sitie reikalavimai sugalvoti ne seip sau, o kad tokie gudrociai kaip tu nesugalvotu laikyt pievas del deklaraciju...

Tai palauk Bufalai,tai tas kas susmulkins su smulkintuvu irgi toks pats gudrocius kaip ir as, jis irgi laikys pievas del deklaraciju.. O beje mini traktoriukas maciau kai smulkina su smulkintuvu, nes pas ji darbinis velenas nepriklausomas,o ant manojo T-25 netinka, nes darbinis priklausomas, kaimynas bande ant savojo T-25 rotacine, tai sutrauke asi ta kur jungia greiciu deze su sankaba...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai palauk Bufalai,tai tas kas susmulkins su smulkintuvu irgi toks pats gudrocius kaip ir as, jis irgi laikys pievas del deklaraciju.. O beje mini traktoriukas maciau kai smulkina su smulkintuvu, nes pas ji darbinis velenas nepriklausomas,o ant manojo T-25 netinka, nes darbinis priklausomas, kaimynas bande ant savojo T-25 rotacine, tai sutrauke asi ta kur jungia greiciu deze su sankaba...

Mano nuomone deklaracijos yra skirtos tims kurie istikruju dirba ta zeme, arba siuo atveju pjauna zole ir seria ja galvijams, o ne masto kaip cia sugudraut kad kuo daugiau ismoku gaut su kuo mazesnem islaidom.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuganytas pievas irgi reikia su smulkintuvu nuvalyti,kad atolas geras būtų.Smulkintuvų yra visokių ir su T25 žmonės be vargo smulkina.O jeigu valdoje yra apsemiamų pievų,tai jas tik smulkinti ir belieka.Ir nepavydėkit tiems kas nearia bet pinigus gauna,kasmet viskas keičiasi,gal greitai ir ariantiems nebemokės,o kol yra proga naudokitės,nes kitaip pievos krūmais apaugs

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip mano nuomone tos ismokos uz dirvu bukles palaikyma yra mokamos vien tam kad neukininkaujatys priziuretu ir neuzleistu savo turimu plotu, kad turtingi dedes uzsienieciai ateje po 2013 metu galetu isigyti grazias ir neuzleistas ganyklas. :lol: Tokiu budu lietuvos ukininkams sudaroma dabar kliutis didintis plotus mat kai mokamos ismokos visiems tai niekas neskuba pardavineti zemiu - mat gauna ismokas. :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Užsieniečiai jau senokai supirkinėja(žinau nes susidūriau),jie perka per tarpininkus,mūsų tautiečius.O už pievas jau šiemet nederlingumų nemokės kas nearia ar neturi gyvuliuko.Nesenai sužinojau,kad lietuvoje triušiai žiauriai išpopuliarėjo,pasirodo gerai "hektarus padengia" :D

P.S. Gal galit patarti kaip nupirkti pievų nupurškimo raundapu paslaugą,nes pats dar neturiu pažymėjimo ir kitų popierių

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei maža žole gal kas ir išeitu, jei priaugę gerai, tai mėginčiau pirma kart šienaut aukščiau maždaug per pus šiaudo o antru kartu normaliai, arba šienapjove statyti ant 1000 apsuku ir tada bandyt, turėtu ištaškyti labiau į šonus o ne į voliuką suvaryt ir kitu važiavimu geriau susismulkintu, aišku jei šienapjove atlaikys tuos 1000 aps. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Paaiškinkit man, kad aš traktoristui paaiškinčiau kaip antra karta važiuojant su rotacine susmulkinti žolę...

Antrą kartą važiuojam su papildomom metalo juostelėm pasuktom,tada žolę ištaršo.Juostelės tvirtinamos ten kur atsarginės skylės peiliukams

Tas metalo juosteles darotes patys kokias nors, ar perkat? Ir an kaikuriu lenkisku rotaciunu (kaip kad pas mane) tiek ant pirmao tiek ant antro bugnu sutampa tu skyliu vietos, tai idejus i ta laisva skyle metalo juostele ji turetu pradet pjautis su pjovimo peiliu is kito bugno :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 4 mėnesių...
Klausimas gal ir nevisai į temą:

Šiandien mano valdą tikrino NMA tikrintojas, vertino GAAB reikalavimų atitikimą. Užsiminė, kad būktai nuo kitų metų tiem kas deklaruoja pievas ir nelaiko gyvulių nemokės išmokų. Kas galit pakomentuot?

kol nera isleistas isakymas, nereikia sau kvarsinti galvos, gandu ivairiausiu pasklinda, kaip pvz buvo su JU programa, sake, kad nebus pinigu, bet atsirado, o kiti atsieme paraiskas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Klausimas gal ir nevisai į temą:

Šiandien mano valdą tikrino NMA tikrintojas, vertino GAAB reikalavimų atitikimą. Užsiminė, kad būktai nuo kitų metų tiem kas deklaruoja pievas ir nelaiko gyvulių nemokės išmokų. Kas galit pakomentuot?

taip ir turetu buti.Kam kam moket pinigus uz pievas jei pievos nenaudojamos?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...