Jump to content

MTZ-1025.4


Tautis

Recommended Posts

ne nu sioj vietoj viskas tvarkoj kartais tas baltarusiskas geriau ir uz vakarietiska ypac kai detale gali gauti nulekes i pirma parduotuve....

as klausiau kaip visgi vibracija su naujaja ipurskimo sistema? ar daug kaminas dreba? o gal isvis tokios neber? :lol: kaip kuro sanaudos ir kaip kuriasi ataslus orams? :icon-wink:

Mano mtz 1025.4 gerai kuriasi bet kaminas vibroja kaip reikalas :D Stipriau nei mtz82.1 O mano stabdzei vakar vazioju arti tai is stabdziu pradejo dumai verstis :D tie stabdzei didziausia mtz bieda daugumos...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ne nu sioj vietoj viskas tvarkoj kartais tas baltarusiskas geriau ir uz vakarietiska ypac kai detale gali gauti nulekes i pirma parduotuve....

as klausiau kaip visgi vibracija su naujaja ipurskimo sistema? ar daug kaminas dreba? o gal isvis tokios neber? :lol: kaip kuro sanaudos ir kaip kuriasi ataslus orams? :icon-wink:

Mano mtz 1025.4 gerai kuriasi bet kaminas vibroja kaip reikalas :D Stipriau nei mtz82.1 O mano stabdzei vakar vazioju arti tai is stabdziu pradejo dumai verstis :D tie stabdzei didziausia mtz bieda daugumos...

per 15metu neteko susidurti su stabdziu problema :eusa-whistle: taip kad kazin ar daugumos....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ne nu sioj vietoj viskas tvarkoj kartais tas baltarusiskas geriau ir uz vakarietiska ypac kai detale gali gauti nulekes i pirma parduotuve....

as klausiau kaip visgi vibracija su naujaja ipurskimo sistema? ar daug kaminas dreba? o gal isvis tokios neber? :lol: kaip kuro sanaudos ir kaip kuriasi ataslus orams? :icon-wink:

Mano mtz 1025.4 gerai kuriasi bet kaminas vibroja kaip reikalas :D Stipriau nei mtz82.1 O mano stabdzei vakar vazioju arti tai is stabdziu pradejo dumai verstis :D tie stabdzei didziausia mtz bieda daugumos...

per 15metu neteko susidurti su stabdziu problema :eusa-whistle: taip kad kazin ar daugumos....

Tai kodel mano belkis 2menesiu senumo ir jau stabdzei ruksta kas jam gali buti ir senesniam 6metu bielkuj pirmus metus taip buvo tai daugumos man regis nauju mtz traktoriu taip yra o senesnu tai tikiu kad taip nera.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kodel mano belkis 2menesiu senumo ir jau stabdzei ruksta kas jam gali buti ir senesniam 6metu bielkuj pirmus metus taip buvo tai daugumos man regis nauju mtz traktoriu taip yra o senesnu tai tikiu kad taip nera.

Tiesiog matomai koks brokas vis papuola.... na o pagrindinis brokas mtz tai nusipirkti gerai neisbalansuota drebanti varikli sito defekto praktiskai nepasalinsi.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ne nu sioj vietoj viskas tvarkoj kartais tas baltarusiskas geriau ir uz vakarietiska ypac kai detale gali gauti nulekes i pirma parduotuve....

as klausiau kaip visgi vibracija su naujaja ipurskimo sistema? ar daug kaminas dreba? o gal isvis tokios neber? :lol: kaip kuro sanaudos ir kaip kuriasi ataslus orams? :icon-wink:

Na kaminas tai vibruoja. I sonus labai nesimeto, bet vibracija yra. Kuro sanaudot tai galiu parasyt taip: Pvz kultivuojant su 5m kultivatorium greitis apie 13/15km/h tai ryja 13litru valandai :) O kiek per ja galima padaryt skaiciuokis. :) Del kurimosi tai, kaip sia ziema bus matyt kai jau pradirbes siektiek, o kol buvo 50 moto valandu prie -20 brukst ir eina :) Nereikia ir pakaitinimo zvakiu. O kaip bus pradirbus daugiau bus matyt :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ne nu sioj vietoj viskas tvarkoj kartais tas baltarusiskas geriau ir uz vakarietiska ypac kai detale gali gauti nulekes i pirma parduotuve....

as klausiau kaip visgi vibracija su naujaja ipurskimo sistema? ar daug kaminas dreba? o gal isvis tokios neber? :lol: kaip kuro sanaudos ir kaip kuriasi ataslus orams? :icon-wink:

Na kaminas tai vibruoja. I sonus labai nesimeto, bet vibracija yra. Kuro sanaudot tai galiu parasyt taip: Pvz kultivuojant su 5m kultivatorium greitis apie 13/15km/h tai ryja 13litru valandai :) O kiek per ja galima padaryt skaiciuokis. :) Del kurimosi tai, kaip sia ziema bus matyt kai jau pradirbes siektiek, o kol buvo 50 moto valandu prie -20 brukst ir eina :) Nereikia ir pakaitinimo zvakiu. O kaip bus pradirbus daugiau bus matyt :)

Kuro sanaudos labai dideles..... mtz 82 gerai paturbintas 5m kultivatorius su akeciom greitis ir panasusu i hektara kuro 6-7ltr... taip kad Tadasam nemeluok kas 13 ltr i valanda nes cia gaunasi 2 litrai i ha o tai yra neimanoma

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ne nu sioj vietoj viskas tvarkoj kartais tas baltarusiskas geriau ir uz vakarietiska ypac kai detale gali gauti nulekes i pirma parduotuve....

as klausiau kaip visgi vibracija su naujaja ipurskimo sistema? ar daug kaminas dreba? o gal isvis tokios neber? :lol: kaip kuro sanaudos ir kaip kuriasi ataslus orams? :icon-wink:

Na kaminas tai vibruoja. I sonus labai nesimeto, bet vibracija yra. Kuro sanaudot tai galiu parasyt taip: Pvz kultivuojant su 5m kultivatorium greitis apie 13/15km/h tai ryja 13litru valandai :) O kiek per ja galima padaryt skaiciuokis. :) Del kurimosi tai, kaip sia ziema bus matyt kai jau pradirbes siektiek, o kol buvo 50 moto valandu prie -20 brukst ir eina :) Nereikia ir pakaitinimo zvakiu. O kaip bus pradirbus daugiau bus matyt :)

Kuro sanaudos labai dideles..... mtz 82 gerai paturbintas 5m kultivatorius su akeciom greitis ir panasusu i hektara kuro 6-7ltr... taip kad Tadasam nemeluok kas 13 ltr i valanda nes cia gaunasi 2 litrai i ha o tai yra neimanoma

tai transporte imetei salerkuota skudura ir puse dienos varai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

6-7ltr... taip kad Tadasam nemeluok kas 13 ltr i valanda nes cia gaunasi 2 litrai i ha o tai yra neimanoma

Nenoriu gincitis tiesiog sakau tai ka rodo kompas :) Na gal siektiek su greiciu ir padauginau, bet 10-13km/h tikrai buna :) Siaip aisku logiskai, kad su 2 litrom hektaro neimanoma sukultivuoti, bet siuo atveju netinka tavo skaiciavimas, nes tu skaiciavau turbut butent pagal mano rasyta 15km/h greiti. Pripazint reikia ta fakta, kad pasmus laukai nera dideli kaip pas stambius ukininkus. Neturim lauku po 30Ha, nedideli laukai daug galulaukiu tad tiksliai nieko negalima paskaiciuot visada degina daugiau nei skaiciuojama, nes nemanau, kad pas visus laukai ilgi labai :) O vat kiek isdegintu hektarui su 5 m kultuvatorium butu idomu paskaiciuot jei vaziuotum vien tik tiesiai pastoviu greiciau 2km :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Elektroninei o tai ta diagnostika ka ji padaro ir tas servisas visa men vazios o dirbti reikia dabar....

Tavo vietoj jau senai buciau servisa issikvietes...... juk garantinis. su diagnostika matys purkstuku darba ir visa kita

Sunku pasakyti kiek baltarusai pazenge su tuo mtz ECU, siaip jei normalus pasijugus diagnostika matosi labai daug parametru todel gedima nustatyti minuciu reikalas :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tautis galetu paziuret kur yra diagnostine jungtis ir foto imesti :icon-rolleyes: jei tai obd2 jungtis galetumem laida uzmesti ir paziuret kas per bedos :icon-wink:

Ant dešinio kabinos statramsčio,jei gerai pamenu.Bet nežinau,kokia jungtis,nes ten toks dangtelis ant jos užmautas,kad pabijojau jį sulaužyti naujame (nesavame) traktoriuje. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tautis galetu paziuret kur yra diagnostine jungtis ir foto imesti :icon-rolleyes: jei tai obd2 jungtis galetumem laida uzmesti ir paziuret kas per bedos :icon-wink:

Ant dešinio kabinos statramsčio,jei gerai pamenu.Bet nežinau,kokia jungtis,nes ten toks dangtelis ant jos užmautas,kad pabijojau jį sulaužyti naujame (nesavame) traktoriuje. :D

kaip dirba comonrailas belaruse? kaip vibracijos? :eusa-shifty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip dirba comonrailas belaruse? kaip vibracijos? :eusa-shifty:

Nežinau,nors traktorium pasibaisėjau.Buvau netoliese,kai kaimynas nauju parvažiavo,tai iš smalsumo nuėjau apuostyti.Kai pamačiau,kad laidai ant purkštukų prijungti rusišku stiliumi su veržeklėmis ir guminėmis "pypkutėmis",o ECU dislokacijos vieta labai dulkėtoj ir drėgnoj aplinkoj - nuėjau šalin nuo jo. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip dirba comonrailas belaruse? kaip vibracijos? :eusa-shifty:

Nežinau,nors traktorium pasibaisėjau.Buvau netoliese,kai kaimynas nauju parvažiavo,tai iš smalsumo nuėjau apuostyti.Kai pamačiau,kad laidai ant purkštukų prijungti rusišku stiliumi su veržeklėmis ir guminėmis "pypkutėmis",o ECU dislokacijos vieta labai dulkėtoj ir drėgnoj aplinkoj - nuėjau šalin nuo jo. :D

tai kur ikiso prie purvasargiu? :lol: na jo purkstukai labai itartini ten :eusa-shifty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...