Jump to content

didžkiai traktoriai, kuri pasirinkt? Fedt936profi ar JD8345R


visk

Recommended Posts

  • Atsakymai 65
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Chm, 936 taip sakant tobulumo etalonas , JD R serijataipat nebloga o ir kabina jau liginant su buvusia 8 serija didesne , erdevesne tik pavasari teko pavaziouti tai pasijauciau nejaukiai , gal , kad perdaug erdvu :icon-rolleyes: . Ziurint kokia deze rinksies, ar powerchift , ar autopower su 50km/h. Rinkciausi pastaraja. Beje pas joni nera kabinos amortizacijos , tik actiwseat sedine kur labai idomus jausmas vaziujant :) . Fendt manau bus siek tiek brangesnis nors... :icon-rolleyes:

Zodziu abu neblogi , tad kurlink sirdis linksta ta ir imk nedvejodamas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesenai pas mane vienas šveicaras lankėsi, sveigo svaigo jis apie tuos fendus, aš kaip mandagus šeimininkas kentėjau :D

Žodžiu anot jo norint sužinoti kuo skiriasi F nuo MF reikia nukelti kabiną ir pažiūrėta kaip pas vieną laidukai išvedžioti o pas kitą sumesti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesenai pas mane vienas šveicaras lankėsi, sveigo svaigo jis apie tuos fendus, aš kaip mandagus šeimininkas kentėjau :D

Žodžiu anot jo norint sužinoti kuo skiriasi F nuo MF reikia nukelti kabiną ir pažiūrėta kaip pas vieną laidukai išvedžioti o pas kitą sumesti

o kaip priekinis tiltas? ir is to sekanti traktoriaus konstrukcija?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 4 mėnesių...

labai nesenai turėjau progą pabandyt 4 variantus šitos svorio kategotijos. Laukuose. Apie vieną nerašysiu, būtu neįdomi. Transporte tolio daikto neįsivaizduoju todėl apie tai irgi nerašysiu. Grynai subjektyviai pirmas įspudis, kaip pirmą kart įlipusio ir su traktoriais mažiai reikalų turinčio žmogaus įspudžiai. MfF valdymą greičiau perkandau nei fendo ir bent man pasirodė patogiau. Hidraulikos valdymas JD dar patogiau.... Bet kompas..... Tikiuosi kad dirbant su juo nieko daryt nereikia kitaip tai vargo vakarienė. .kas dar?.... Patogumas dėl kratymo ir pan. hmm didelio skirtumo dirbant su skutikais, sėjalkom didelio skirtumo nepajutau sunku įvardint nes jai parašyčiau, kad vienas geriau nei kiti tai tas skirtumas permažas, kad tuos kitus nurašyt. tai tiek pastebėjimų trumpai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaži kodel forume tik apie JD arba fend iš didžiuju diskutuojama, kodel pamirstas Magnumas, ar jis niekam tikes ar brangus?

vienas musu pazystamas sako kad niekam tikes... :icon-rolleyes: kaina magnumo daug mazesne uz kitus...

Kitas tavo pažystam sako, kad ik 400ag yra du traktoriai virš 400 vienas..... ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...