Jump to content

MTZ 82 Priekinis Tiltas


Soul

Recommended Posts

sveiki, norejau pasikoncultuoti kame reikalas kad pro tilto pavaraspro gilzes lyg ir leidzia tepala. ir dar ka pastebejau, kampinese susidaro slegis, nedidelis, bet... atsukus tepalo varzciuka pasigirsta suspausto oro sniokstimas. kame reikalas? netinkamas tepalas? idedu foto, kad aiskiau butu. beje gal tutrejo reiksme kad pasitranke per kelmus traktorius? bet pagalvojus neturejo taip greit, p.s. tiltas visas rinktas naujai.

cia gal kad kaista atsala tepalas ir gal slegis susidaro nes vakarieciams ir reikedavo prasukt probke kad slegi isleist nes kitaip salnikus vercia

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, norejau pasikoncultuoti kame reikalas kad pro tilto pavaraspro gilzes lyg ir leidzia tepala. ir dar ka pastebejau, kampinese susidaro slegis, nedidelis, bet... atsukus tepalo varzciuka pasigirsta suspausto oro sniokstimas. kame reikalas? netinkamas tepalas? idedu foto, kad aiskiau butu. beje gal tutrejo reiksme kad pasitranke per kelmus traktorius? bet pagalvojus neturejo taip greit, p.s. tiltas visas rinktas naujai.

Dėl leidžiamo tepalo "per stakanus", čia nieko baisaus... Dažnas ir įprastas reiškinys, ypač pasimato kai sušyla gerai tepalas... Norėdamas, kad neleistų per ten tepalo, nespėsi keist riebokšklių :lol: Neieškok sliekų, ten kur jų nėra :) Beje koks tepalas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, norejau pasikoncultuoti kame reikalas kad pro tilto pavaraspro gilzes lyg ir leidzia tepala. ir dar ka pastebejau, kampinese susidaro slegis, nedidelis, bet... atsukus tepalo varzciuka pasigirsta suspausto oro sniokstimas. kame reikalas? netinkamas tepalas? idedu foto, kad aiskiau butu. beje gal tutrejo reiksme kad pasitranke per kelmus traktorius? bet pagalvojus neturejo taip greit, p.s. tiltas visas rinktas naujai.

Dėl leidžiamo tepalo "per stakanus", čia nieko baisaus... Dažnas ir įprastas reiškinys, ypač pasimato kai sušyla gerai tepalas... Norėdamas, kad neleistų per ten tepalo, nespėsi keist riebokšklių :lol: Neieškok sliekų, ten kur jų nėra :) Beje koks tepalas?

yra toks sapun

nemokantys rusu kalbos gal nesupras, bet

daug kas nepatikrina ar tilto alsuoklis veikia...

o jo kaina gal keli litai

aciu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tepalas 90w80 beroc na zodziu nepamenu jo kaina 13lt uz litra. transmisinis. tuose kampinese nera jokiu alsuokliu, o ten deti alsuoklius nebutu protinga, nes nuo pastovaus dumblo, ir vandens tam alsuokliui butu viskas. nezinau net ka daryti... sakot neapsimoka vel imti laukan? nes bus jau 3 kartas kaip imu. perrinkes tilta galvojau kad kazka pazeidziau dedamas, bet cia per daug jau sutapimu... sakiau supilsiu tirsta tepala ir viskas. nes man negali tepalas laseti ant zemes. gadinasi asfaltas ir pan.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tepalas 90w80 beroc na zodziu nepamenu jo kaina 13lt uz litra. transmisinis. tuose kampinese nera jokiu alsuokliu, o ten deti alsuoklius nebutu protinga, nes nuo pastovaus dumblo, ir vandens tam alsuokliui butu viskas. nezinau net ka daryti... sakot neapsimoka vel imti laukan? nes bus jau 3 kartas kaip imu. perrinkes tilta galvojau kad kazka pazeidziau dedamas, bet cia per daug jau sutapimu... sakiau supilsiu tirsta tepala ir viskas. nes man negali tepalas laseti ant zemes. gadinasi asfaltas ir pan.

siaip tai daugumo vasara bestovint kai temperatura per 20 prasimusa

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

stakanai, gilzes visiskai naujos. prasimuse dabar, as bijau net pagalvot kas vasara bus... reikes atvest is variklio tepima... viskas gerai niekur nebega visur ciki, tik tas tiltas s... gabalas leidzia... nezinau ka daryti, gal ardyti vel ir sudeti kasetinius salnikus... kokie eina NErusiskuose traktoriuose... nezinau ka daryti. turiu ekskavatoriu case, pasji tilte vietoj guoliu bronzines yvores, kasetiniai salnikai... jokiu problemu, nu pas mtz priekini tilta... va mintis tokia jog parduoti tilta pirkti balkini? bet ka... pagalvojus jau per brangu... ytariu supilsiu tirsta tepala... tik kaip ana isleisti... rusas jau apskaiciavo, kad jo isleidineti matyt nereikia dapylinejant pasikeicia... :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 1 mėnesio...
  • po 4 mėnesių...

Sveikas gal pades nezinau tavo situacijoj nes mano padejo . tau sudilo salnikai ir dar ,gal nera pastave sudeti alsuokliai y varstus kur pilasi tepalas . Nes kai vaikšcioja tiltas viduja susidaro slėgis ir ima variti tepalus lauk. Nes man ir taip buvo, bet kai pasikeiciau salnikus sudejau alsuoklius ir visi tepalų bėgimai liovesi :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikas gal pades nezinau tavo situacijoj nes mano padejo . tau sudilo salnikai ir dar ,gal nera pastave sudeti alsuokliai y varstus kur pilasi tepalas . Nes kai vaikšcioja tiltas viduja susidaro slėgis ir ima variti tepalus lauk. Nes man ir taip buvo, bet kai pasikeiciau salnikus sudejau alsuoklius ir visi tepalų bėgimai liovesi :eusa-dance:

Kolega, jei nebūtų labai sunku, nufotografuok alsuoklius. Mano ruskį šita bėda irgi kankina ir jau užsi***au keitalioti riebokšlius... :icon-evil:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 3 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...