Jump to content

Triušių ligos


zitule27

Recommended Posts

Sveiki,kolegos!dabar mano fermikėje vėl vyksta tas pats dėsningumas-atjunkytų triušiukų kritimas.Nuo dviejų mišrūnių patelių atjunkiau 20 vnt. 35 d.amžiaus. Šeriu Unipaz atjunkomiems.Po kelių dienų ir pradėjo kristi-beliko lygiai pusė 10vnt.Požymiai-suviduriuoja, išsipučia pilvukas ir krenta.Kitos grynaveislės patelės 8 vnt. atjunkiau 45 d.amžiaus.Pašaras buvo naudotas tas pats 01.25 d.bus 3 mėn. nekrito nei vienas,visi auga sėkmingai.Tai va gal esmė yra laikymo prie patelės ilgume, nes būtent nuo 40 d.keičiasi dantys.Norint auginti intensyviu budu,toks ilgas laikymo laikotarpis netinka.Įdomu būtų sužinoti kitų kolegų nuomonės šia tema.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasikeitimu nera, nekrenta triusiai, bet yra tik daznas ciaudejimas.

Sveiki, auginame triusius del saves, taciau apie ligas mazai ka zinome... Atsirado viena problema - triusiai pradejo ciaudeti ir gana intensyviai... Ar tai labai pavojinga, ko reiktu griebtis? Aciu is anksto uzpatarimus.

O pasikeitimu isvaizdoje nera? Mums ciaudedavo kai miksomatoze susirgdavo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,kolegos!dabar mano fermikėje vėl vyksta tas pats dėsningumas-atjunkytų triušiukų kritimas.Nuo dviejų mišrūnių patelių atjunkiau 20 vnt. 35 d.amžiaus. Šeriu Unipaz atjunkomiems.Po kelių dienų ir pradėjo kristi-beliko lygiai pusė 10vnt.Požymiai-suviduriuoja, išsipučia pilvukas ir krenta.Kitos grynaveislės patelės 8 vnt. atjunkiau 45 d.amžiaus.Pašaras buvo naudotas tas pats 01.25 d.bus 3 mėn. nekrito nei vienas,visi auga sėkmingai.Tai va gal esmė yra laikymo prie patelės ilgume, nes būtent nuo 40 d.keičiasi dantys.Norint auginti intensyviu budu,toks ilgas laikymo laikotarpis netinka.Įdomu būtų sužinoti kitų kolegų nuomonės šia tema.

Kaip ir minėjau dabar eksperimentuoju su probiotikais. Turiu 20 atskirtų nuo 30dienų. 18 d bus du mėn. kol kas visi puikiai auga. Ankščiau buvo ta pati bėda, krisdavo iki 30% kol sueidavo 2 mėn. Dabar bandysiu su visu 120, jeigu kritimų nebus arba bus minimalūs galėsiu garsiai sakyt, kad padeda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,kolegos!dabar mano fermikėje vėl vyksta tas pats dėsningumas-atjunkytų triušiukų kritimas.Nuo dviejų mišrūnių patelių atjunkiau 20 vnt. 35 d.amžiaus. Šeriu Unipaz atjunkomiems.Po kelių dienų ir pradėjo kristi-beliko lygiai pusė 10vnt.Požymiai-suviduriuoja, išsipučia pilvukas ir krenta.Kitos grynaveislės patelės 8 vnt. atjunkiau 45 d.amžiaus.Pašaras buvo naudotas tas pats 01.25 d.bus 3 mėn. nekrito nei vienas,visi auga sėkmingai.Tai va gal esmė yra laikymo prie patelės ilgume, nes būtent nuo 40 d.keičiasi dantys.Norint auginti intensyviu budu,toks ilgas laikymo laikotarpis netinka.Įdomu būtų sužinoti kitų kolegų nuomonės šia tema.

Kaip ir minėjau dabar eksperimentuoju su probiotikais. Turiu 20 atskirtų nuo 30dienų. 18 d bus du mėn. kol kas visi puikiai auga. Ankščiau buvo ta pati bėda, krisdavo iki 30% kol sueidavo 2 mėn. Dabar bandysiu su visu 120, jeigu kritimų nebus arba bus minimalūs galėsiu garsiai sakyt, kad padeda.

matai yra skirtingai jei augini mesai tai ir atskiri 1men.o as pvz tik veislei tai 2men maziausiai. laikau prie motinu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,kolegos!dabar mano fermikėje vėl vyksta tas pats dėsningumas-atjunkytų triušiukų kritimas.Nuo dviejų mišrūnių patelių atjunkiau 20 vnt. 35 d.amžiaus. Šeriu Unipaz atjunkomiems.Po kelių dienų ir pradėjo kristi-beliko lygiai pusė 10vnt.Požymiai-suviduriuoja, išsipučia pilvukas ir krenta.Kitos grynaveislės patelės 8 vnt. atjunkiau 45 d.amžiaus.Pašaras buvo naudotas tas pats 01.25 d.bus 3 mėn. nekrito nei vienas,visi auga sėkmingai.Tai va gal esmė yra laikymo prie patelės ilgume, nes būtent nuo 40 d.keičiasi dantys.Norint auginti intensyviu budu,toks ilgas laikymo laikotarpis netinka.Įdomu būtų sužinoti kitų kolegų nuomonės šia tema.

Kaip ir minėjau dabar eksperimentuoju su probiotikais. Turiu 20 atskirtų nuo 30dienų. 18 d bus du mėn. kol kas visi puikiai auga. Ankščiau buvo ta pati bėda, krisdavo iki 30% kol sueidavo 2 mėn. Dabar bandysiu su visu 120, jeigu kritimų nebus arba bus minimalūs galėsiu garsiai sakyt, kad padeda.

matai yra skirtingai jei augini mesai tai ir atskiri 1men.o as pvz tik weislei tai 2men maziausiai. laikau prie motinu

tai tame ir esmė, kad triušio žarnynas pilnai baigia formuotis 2 mėn, ir dantų kritimas ar keitimas neturi jokios reikšmės. Triušiukai su pienu gauna virškinimo fermentus, todėl viskas būna gerai, o kai atskiri 4 ar 6 savaičių, kelias dienas viskas būna gerai, o tada ,kadangi pieno nebegauna prasideda virškinimo sutrikimai, tridos ir finale :angelic-little:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Turiu problema, labiau patyre triusininkai gal padesit. Mano dvieju pateliu pradejo puliuoti akys. Vienai patelei abi, o kitai tik viena, kita sveika. Galvojau akiu uzdegimas, pabandziau kelis kartus sulasint "gentamicino". Vaistas nuo akiu uzdegimo. Vaistinej sake tinka ir zmogui, ir katina gydziau (pasveiko labai greitai), o triusiams kazkas negerai. Vienai patelei labai pradejo puliuot, baltas toks tirstas pulius begt. Bijau kad blogiau nebutu tai nebelasinu. KUOM GYDYT???

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu problema, labiau patyre triusininkai gal padesit. Mano dvieju pateliu pradejo puliuoti akys. Vienai patelei abi, o kitai tik viena, kita sveika. Galvojau akiu uzdegimas, pabandziau kelis kartus sulasint "gentamicino". Vaistas nuo akiu uzdegimo. Vaistinej sake tinka ir zmogui, ir katina gydziau (pasveiko labai greitai), o triusiams kazkas negerai. Vienai patelei labai pradejo puliuot, baltas toks tirstas pulius begt. Bijau kad blogiau nebutu tai nebelasinu. KUOM GYDYT???

Stafilokokai akyse sėdi. Jeigu nepamiršiu rytoj parašysiu kaip vaistai vadinasi, pas mane tas pats buvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra tokie vaistai "Penstrep". Man juos rekomenduoja. Ne toks pavadinimas?

Kaip toki chujna vyksta, geriausia pagaliu per ausis, triusis perpigus daiktas kad taip gydyt:)

tomelis teisus penstrep 12 val nuo slogos triusiam :) veikia,seip man ir buvo vienai patelei tas pats veziau tikrai pas gera daktara,ir vaistas toks pagalys per ausis...jei pasizaist nori tai antibijotikus 5d leidi ir witamina c7d..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

šįryt radau triušiuką leisgyvi (jam 2 mėn.rytoj but buvę),parsinešiau namo ir po 10 min amen. Paskerdžiau, tai nieko įtartino neradau, tik kepenys nusėtos labai smulkiais baltais taškeliais. triušiukai gyvena lauke. Šeriami Joniškio kombikormu ir šienu. Kas tai?

kocidijoze pas tamsta

Gali būt , kad pas triušiuką kritusį irgi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...