Jump to content

Cross Slot sėjamosios bei žemės dirbimo technologija


Recommended Posts

Pries perkant kiekvienas nori isbandyti ir paziureti ar jam tinka tas daiktas visokiu nesamoniu jau esame prisipirke ir veliau neturime kur deti :D

Jei butu koks demo turas ar galimybe nuomos visai nieko pabandyti ir savuose laukuose :D Salia pasejus iprastai ir sia sejamaja :)

Aisku dabar bus visokiu paaiskinimu kad reikia keliu metu pamatyti rezultatu kol sliekai atsiras ir taip toliau :)

Visokiu sventu vandeneliu yra tai gal cia sventa sejamoji :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pries perkant kiekvienas nori isbandyti ir paziureti ar jam tinka tas daiktas visokiu nesamoniu jau esame prisipirke ir veliau neturime kur deti :D

Jei butu koks demo turas ar galimybe nuomos visai nieko pabandyti ir savuose laukuose :D Salia pasejus iprastai ir sia sejamaja :)

Aisku dabar bus visokiu paaiskinimu kad reikia keliu metu pamatyti rezultatu kol sliekai atsiras ir taip toliau :)

Visokiu sventu vandeneliu yra tai gal cia sventa sejamoji :icon-question:

Ar jums sunku suprasti ar siaip niezti nusisnket :) Koki zmogau tu nori pamatyti rezultata ? Gal zinai smulkiai kas yra notill ir pats ja naudoji? Dar karta kartoju kad tai irankis skirtas igyvendinti konkrecia technologija. Nori pamatyt rezultata tai pirma pradek ne nuo sejamosios o nuo technologijos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasirašau eksperimentui, duodi sėjamą su šukuotuve ir darom bandymus 5 metus. Jeigu bus geresnis efektas nei įprastiniam dirbime, po 5 metų apmoku už techniką. Jei ne rinkis žaislus ir viso gero :eusa-shifty:

Butent del tokiu lietuvio budo bruozu visa musu Lietuvele buksuoja. Visuose gyvenimo situacijose ieskome kad viskas butu patiekta ant lekstutes, o tuomet jei kas nepavyksta atpirkimo oziu eiskome ne savyje o kazkur kitur. Siuo atveju tipo duok technologija, technika ir jei man nepavyks tai vadinas tai ka man davei yra shudas. Gal buk drasus nusipirk ir sukurk savo technologija su siais padargais. Bet tokiu drasuoliu turbut retai yra. Logiska nes norint buti drasiam reikia nemenkai ismanyt apie no till. Esu isitikines kad pradzioje atsirado no till o tik po to crosslot. Dabar visi diskutuojame apie iranki kuri retas gali pritaikyti dabartineje savo ukio agronomijoje. Kitaip sakant kalbame apie tai apie ka neismanome o tai lygu pezalams.

Gerai, perleidžiu Tamstai limono eksperimentą. Jei nepavyks neliūdėk, tik iš banko abejoju ar gausi užuojautą. Nebent savas limonas mėtos kišenėj lyčnas.

nepirkciau nes kol kas mano agrotechnika kitokia, taciau vsiskai kitaip kalbeciau jei eile metu butu naudojama no till. Ne ta lietuviska o tikroji su sideratais, iseliais, griezta sejomaina ir tt. Tuomet butu maziausia rizika kad nepasiseks, nes sis daiktas butent yra skirtas siai technologijai. Kita vertus niekas nesiulo ir nebruka jums tos sejamosios, esate laisvi pasirinkime ir nebutinai kekvienas naujas ir ziauriai geras daiktas jums reikalingas ukyje. Esu isitikines kad no till technologija galima sekmingai igyvendinti ir nebutinai naudojant crossslot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip penki metai ir ukio nebera :D

Kazkodel pries keleta metu daug visokiu mokslininku sake eisim prie bearimines zemdirbystes ir plugo nebeliks teko toki matyti dabar ciulbanti kad musu klimatas netinka lietaus perdaug tai jau bijodamas sako reikia arti kas kelis metus bijo apsijuokti visiskai :D

Manau cia tokia pati sistema gal truputi patobulinta ir pasaka isnaujo :D

Ir kodel negaleciau salia prie iprastinio sejimo tokios nepameginti gal neisdygtu visai ar butu perziaurus palyginimas :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip penki metai ir ukio nebera :D

Kazkodel pries keleta metu daug visokiu mokslininku sake eisim prie bearimines zemdirbystes ir plugo nebeliks teko toki matyti dabar ciulbanti kad musu klimatas netinka lietaus perdaug tai jau bijodamas sako reikia arti kas kelis metus bijo apsijuokti visiskai :D

Manau cia tokia pati sistema gal truputi patobulinta ir pasaka isnaujo :D

Ir kodel negaleciau salia prie iprastinio sejimo tokios nepameginti gal neisdygtu visai ar butu perziaurus palyginimas :eusa-dance:

O tu bandei kada galvot, pabadyk tuomet I daugeli klausimu pats galesi sau atsakyt.

:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

arimai, i sita sejamaja tikrai ziuriu kaip i gelbejimosi rato, nes labiau noris keliems vyrams moketi po labai gera atlyginima negu vel pirkti viska is naujo ir mazinant darbo kruvi mazinti algas dalnant ant visu. Del to kad:

Vyrams reikia gyventi ir ziema, taigi moketi atlyginima

traktorius ir papildoma sejamoji irgi investicija su daug dylanciu daliu kurias reikia keisti ir remontuoti taigi reikia moketi "atlyginima"

Niekas nepridaro tiek klaidu kiek zmogus tad papildomi zmones papildomos klaidos tad irgi "atlygimas" klaidoms

"atlyginimas" bankui ir tt

ir esme "atlyginimas"

man manau niekas nepuls irodineti kad dirbate ne del atlyginimo, tiesa maniskis gal kiek specifinis, as atlyginima pasiimu laisvu laiku nuo visko ir skiriu ji tiesiog gyvenimui

p.s. tikrai nepretenduoju i caro titula

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Versle daryti taip kaip visi, reiškia būti vidutinioku. Norint būti pranašesniu reikia rizikuoti. Rizika gali pasisukti dvejopai: į pliusą, kas reikštų pranašumą prieš kitus, arba į minusą, kas reikštų bankrotą. Kad šito atvejo išvengti tikrai neįsivaizduoju kvailio, kuris galėtų lengva ranka į tai mesti limoną. Todėl tokios technologijos plėtojimui būtina tokios technikos nuoma, kad galima būtų išbandyti ant nedidelių plotų per daug nerizikuojant jei nepavyktų visko įgyvendinti gerai.

Bet kuriuo atveju vertinu Voro iniciatyvą ieškoti naujovių, nes tūpčiojimas vietoj ir monotonija, tai realiai tas pats kas ėjimas atgal.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

asmeniskai as nematau neivieno "pries" mano galva mano ukyje sita technologija tiktu beveik 100% visuose laukuose, nezinau kaip del molio, bet gi turiu su kuo ir ta moli sudoroti tad gerai paskaiciavus tas pusmilijonis sejamajai labai greitai atsipirktu per kitus galus, kap laikas, kuras, atlyginimai ir tt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

arimai, i sita sejamaja tikrai ziuriu kaip i gelbejimosi rato, nes labiau noris keliems vyrams moketi po labai gera atlyginima negu vel pirkti viska is naujo ir mazinant darbo kruvi mazinti algas dalnant ant visu. Del to kad:

Vyrams reikia gyventi ir ziema, taigi moketi atlyginima

traktorius ir papildoma sejamoji irgi investicija su daug dylanciu daliu kurias reikia keisti ir remontuoti taigi reikia moketi "atlyginima"

Niekas nepridaro tiek klaidu kiek zmogus tad papildomi zmones papildomos klaidos tad irgi "atlygimas" klaidoms

"atlyginimas" bankui ir tt

ir esme "atlyginimas"

man manau niekas nepuls irodineti kad dirbate ne del atlyginimo, tiesa maniskis gal kiek specifinis, as atlyginima pasiimu laisvu laiku nuo visko ir skiriu ji tiesiog gyvenimui

p.s. tikrai nepretenduoju i caro titula

neisizeisk , bet situo posmu tu man primeni pati mane pries kokius penkerius metus , brrr :eusa-doh: ... bet gyvenimas teka ir nusivilimai tampa laimejimais , tad atvirai ir nuosirdziai linkiu tik laimejimu , kaip pasiseks pamatysim :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad šiaudai nemaišytų, kad vanduo neišplautų ir drėgmė neišgaruotų. O taip pat galima išberti daugiau trąšų nebijant, kad jos pažeis sėklą.

resources/image/5503

Gal galėtum pakomentuot, kuri čia tiesioginės sėjos sėjamoji palieka taip neuždarytą griovelį?

Toki V formos grioveli palieka dvidiskis sejimo aparatas mano Lemken sejalkos, Bet ji ne tiesiogines sejos.

Vaiksciojau siandien po lauka ir ziuriu kur pliurza buvo sejant ten grynai tokie grioveliai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tokiems ūkininkams kaip jus ta kaina, turbūt kokioje trečioj vietoj, svarbiausia būti kažkam pirmam, jei jau sakot kad Lt tokios dar niekas neturi, o paskui žiūrėk kaimynas tokia turi tai ir kitam tokios būtinai prisireiks :)

sakiciau mintis paties yra neatitinkanti tikroves , galima ir taip galvoti kai pas kaimyna traktorius naujas , kitam reikia dar sustresnio bet zmogus pasiryzes tokiai technologijai pasveria viska , tuo paciu ir sejamosios kaina ir tai , kad nereiketu pirkti dar sustresnio traktoriaus o issiversti su turimu , galima del pavydumo daug gincytis bet kokia tai prasme

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...