Jump to content

Vejapjovės pasirinkimas aplinkos priežiūrai


Pranasas

Recommended Posts

va ka dar atsiminiau, varantieji ratai... jei varo priekiniai, tai kai maisas prisipildo jie pradeda buksuot labiau, i kalniuka pvz tai daugiau pats stumsi nei pati vaziuos, ta pastebejau pas uosvius pjaudamas su partneriu... todel sau rinkausi kad varytu galas, nes kalniuka turiu... :icon-wink: kainos tai kazkokios dideles... :eusa-think: uz tokia stiga kaip pas Jus foto, Pranasai, pernai prase 1500lt, bet pasiderejes bijau sumeluot, bet uz 1350 atrodo...na grubiai su iskart tepalais keitimui, nes po keliu bakeliu keicias, sumokejau 1400 lt, na galbut pardave pigiau nes buvau pirmas tokios zoliapjoves savininkas Kaune (taip sake parduotuvej, nes buvo visiskai naujas modelis) :icon-cool:

Sezono pradžia gali įtakoti kainos kilimą.

Šiaip tamsta pirmame puslapyje rašėte, kad įsigijote "50 S B", kuris nuo šito tesiskiria truputį siauresniu pjovimo pločiu bei mažesne variklio galia. Kaina tokio, pagal idėją, ~200Lt mažesnė už "55 S B", tai tas ant to išeina ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 64
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Sezono pradžia gali įtakoti kainos kilimą.

Šiaip tamsta pirmame puslapyje rašėte, kad įsigijote "50 S B", kuris nuo šito tesiskiria truputį siauresniu pjovimo pločiu bei mažesne variklio galia. Kaina tokio, pagal idėją, ~200Lt mažesnė už "55 S B", tai tas ant to išeina ;)

atsiprasau, nepamaciau, kad Jusu nusiziureta 55 S B, taip tada kaina logiskai susidelioja, nes maniskes plotis 48 cm, tada 55 S B, modelio nebuvo, mielai buciau platesne nusipirkes... :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu man kažkaip atrodo, kad reikalingos pavaros kelios. Jei teks pjauti peraugusią žolę. Nes jei pavara viena, tai vejapjovė pakankamai greita gaunasi ir jei žolė didelė dus variklis arba ją prilaikyt reiks :). Gal aš peršu tokią mintį kad pats pas tėvų tokią naudoju, bet tomis pavaromis pjaudamas džiaugiuosi. kažin kiek jos pabrangina. Kitas reikalas aš su gerom nuolaidom pirkau 53cm Stiga su 4 pavarom 1200 kaštavo. Spręst tau. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu man kažkaip atrodo, kad reikalingos pavaros kelios. Jei teks pjauti peraugusią žolę. Nes jei pavara viena, tai vejapjovė pakankamai greita gaunasi ir jei žolė didelė dus variklis arba ją prilaikyt reiks :). Gal aš peršu tokią mintį kad pats pas tėvų tokią naudoju, bet tomis pavaromis pjaudamas džiaugiuosi. kažin kiek jos pabrangina. Kitas reikalas aš su gerom nuolaidom pirkau 53cm Stiga su 4 pavarom 1200 kaštavo. Spręst tau. :)

Del to ir reikia pirkt traktoriuka ir dar su hidrostatine belaipsnine transmisija. Kokio greicio reikia, tokiu ir vaziuoji.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Del to ir reikia pirkt traktoriuka ir dar su hidrostatine belaipsnine transmisija. Kokio greicio reikia, tokiu ir vaziuoji.

belaipsne arba vario nzn kaip is tikruju vadinas yra pas Viking'us bet pas juos kiti minusai vienodo dydzio mazi ratukai, priekis varomas, plastmasiniai korpusai, be to kaina gana auksta...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Del to ir reikia pirkt traktoriuka ir dar su hidrostatine belaipsnine transmisija. Kokio greicio reikia, tokiu ir vaziuoji.

belaipsne arba vario nzn kaip is tikruju vadinas yra pas Viking'us bet pas juos kiti minusai vienodo dydzio mazi ratukai, priekis varomas, plastmasiniai korpusai, be to kaina gana auksta...

Kai kuriais atvejais varomas priekis yra pliusas, pavizdziui pjaunant sode po medziais kur reik daug stumdyt pirmyn ir atgal tai su galiniais varomais labai greit pavargsti, Dar pastebejau kad tos kurios daro daug funkciju nei vienos gerai neatlieka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai kuriais atvejais varomas priekis yra pliusas, pavizdziui pjaunant sode po medziais kur reik daug stumdyt pirmyn ir atgal tai su galiniais varomais labai greit pavargsti, Dar pastebejau kad tos kurios daro daug funkciju nei vienos gerai neatlieka.

kazkaip isivaizduoju, kad vejapjoves funkcijos priklauso nuo peilio... :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Per didelio pasirinkimo nebuvo, tai ir galvos sukti nereikėjo.

Kur apsilankiau ar pasiskambinau, "STIGA Turbo Excel 55 S B" realiai net niekas neturėjo, geriausiu atveju tesiūlė daryti užsakymus bei tikėtis birželio pradžioje, kiti išvis norėjo man rodyt kažkokius prastesnius atgyvenusius modelius :D

Su "PARTNER P53-875DWA" tokių problemų neiškilo. Viskas buvo vietoje, sandėly tvarkingai pasikroviau supakuotą dėžėje, dar ir simboliškai pasiderėjau.

Vejapjovė skirta ne nuolatinės gyvenamosios vietos priežiūrai, taigi objektyvesnių atsiliepimų galėsiu pateikti tik po savaitgalio, pirmą kartą tinkamai išbandęs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
Per didelio pasirinkimo nebuvo, tai ir galvos sukti nereikėjo.

Kur apsilankiau ar pasiskambinau, "STIGA Turbo Excel 55 S B" realiai net niekas neturėjo, geriausiu atveju tesiūlė daryti užsakymus bei tikėtis birželio pradžioje, kiti išvis norėjo man rodyt kažkokius prastesnius atgyvenusius modelius :D

Su "PARTNER P53-875DWA" tokių problemų neiškilo. Viskas buvo vietoje, sandėly tvarkingai pasikroviau supakuotą dėžėje, dar ir simboliškai pasiderėjau.

Vejapjovė skirta ne nuolatinės gyvenamosios vietos priežiūrai, taigi objektyvesnių atsiliepimų galėsiu pateikti tik po savaitgalio, pirmą kartą tinkamai išbandęs.

ar bent puses zodzio :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...
  • po 2 savaičių...

Kol naujos ir negenda visos vejapjoves geros. Kazkaip neradau temos apie ju tvarkyma o naujos kurti nesinori, tai gal labai ir nesupyksit jei uzduosiu klausimu. Pas mane sugedo ir niekaip neikertu kas galetu buti, pradejo labai atgal musti kuriant, virvute neatlaiko traukiant kaip kerta. Degimo pareguliuot neina, splinta neprasukta, zvake su rite kaitaliojau vis tas pats, niekaip nesuprantu del ko taip gali buti. Gal kas zinot kurioj magneto padetyje turi duoti kibirksti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kol naujos ir negenda visos vejapjoves geros. Kazkaip neradau temos apie ju tvarkyma o naujos kurti nesinori, tai gal labai ir nesupyksit jei uzduosiu klausimu. Pas mane sugedo ir niekaip neikertu kas galetu buti, pradejo labai atgal musti kuriant, virvute neatlaiko traukiant kaip kerta. Degimo pareguliuot neina, splinta neprasukta, zvake su rite kaitaliojau vis tas pats, niekaip nesuprantu del ko taip gali buti. Gal kas zinot kurioj magneto padetyje turi duoti kibirksti?

Nuvešk pas vikinginius, turėtų paremontuoti. Dekompresinis mechanizmas buna pagedęs berods. Bent jau trimeryje tai 100 proc. :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Kol naujos ir negenda visos vejapjoves geros. Kazkaip neradau temos apie ju tvarkyma o naujos kurti nesinori, tai gal labai ir nesupyksit jei uzduosiu klausimu. Pas mane sugedo ir niekaip neikertu kas galetu buti, pradejo labai atgal musti kuriant, virvute neatlaiko traukiant kaip kerta. Degimo pareguliuot neina, splinta neprasukta, zvake su rite kaitaliojau vis tas pats, niekaip nesuprantu del ko taip gali buti. Gal kas zinot kurioj magneto padetyje turi duoti kibirksti?[/quot

stebuklu nebuna :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 8 mėnesių...
neapsisprendziu ka pasirinkti geriau- vejos traktoriuka su hidrostatine pavara ar su dirzine :icon-rolleyes: kazin kurios prieziura butu paprastesne :icon-rolleyes: gal kas minciu turi kokiu? :icon-rolleyes:

aš asmeniškai už hidrostatą, nes patogiau valdosi :) del laikymo tai stigos traktoriukui jau 6ti metai eina, šienauja netoli 1ha ir be problemu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu jonser zoliapjove 3in1 su starteris, savaeigė tai pjaunu 2 sezonus esu patenkintas tik vat problema reiktu dirzeli keisti ar eina kaip nors itemti, nes patebejau kad retkarciais dirzelis pradeda buksuot. O mulciavimo funkcija labai retai naudoju nes jei labai vešli zolė krenta nasumas pradeda kimsti zoliapjove. Bet dabar jei vel reiktu pirkti zoliapjove rinkciaus kad butu savaeige :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

neapsisprendziu ka pasirinkti geriau- vejos traktoriuka su hidrostatine pavara ar su dirzine :icon-rolleyes: kazin kurios prieziura butu paprastesne :icon-rolleyes: gal kas minciu turi kokiu? :icon-rolleyes:

aš asmeniškai už hidrostatą, nes patogiau valdosi :) del laikymo tai stigos traktoriukui jau 6ti metai eina, šienauja netoli 1ha ir be problemu :)

ta jau ir padariau. pasirinkau traktoriuka su hidrostatine pavara. rytoj kaip ir atvezti turetu- ziuresim kaip tarnaus :) savaeige vejapjove gales tik truputi "pabegioti":)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...