Jump to content

kultivatorius


audrys

Recommended Posts

Mano lenkas 2,8 metro, tai sakyčiau pats tas prie mtz. 7 pavara smagiai velka, platesnio taip smagiai jau nepatrauktų.

Švogeris tokį turi 7-8 metai - jokių problemų.

Aš turiu 3 metus - jokių problemų.

Kaip už tokią kainą, tai tikrai geras pirkinys.

2,8m. (su 3 volais) su MTZ80 viskas. Jei įvažiuoji į smėlį, tai ir tas 2,8m. pradeda atrodyti per platus.

Kultivatoriaus plotis ne pats svarbiausias rodiklis - svarbu dantų kiekis (pas šitą kas 10cm.)

Mano žemėj niekada neteko važiuoti 2 kartus per tą pačią vietą.

Galvoji priekyje prieš volą pasidaryti segmentinę lentą - bet velnias ten vietos mažoka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Neblogas būtų,jai būtų gale neblogas volas, o ne tie virbalai.

 

Voliukai vienareikšmiškai geriau nei virbalai. Jie ne tik pasmukina grumstus, bet ir sutankina viršutinį dirvos sluoksnį, tai sulaiko drėgmę. O akmenis, teisingai, reikia rinkti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na buvau vakar pažiūrėti laumetrinio KLL.. Nuotraukose jis geriau atrodo. Rėmas toks masyvus, darbinės dalys 6 eilės noragėlių, segmentinė lenta prieky ir gale. Gylis reguliuojasi ant centrinės važiuoklės (net klipsų ar skalės nėra koks turi būti gylis kai nuleidi į darbinę padętį). Pagal kokybę ir kaina. 5 metrų - 15000 eur + pvm. Tiek tų įsipūdžių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Laukiu vaderio nz pasiūlymo, turiu dar kvernelando pakabinamo komercinį TLD modelis 6 m už 13500 eur, pasuksiu ir dėl tos multivos, bet taip nesinori ten skambinti.. Vaderį siūlo 6 m be antros lyginimo lentos, tipo bus tas pats kaip ir 5 m (nes 5 m nz modelyje būna tik su viena lenta priekyje). Šiek tiek pasimečiau ir bus sunku nuspręsti ką pasirinkti..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...