Jump to content

Galvijų ir skerdenų kainos


KAZE

Recommended Posts

  • po 4 mėnesių...
  • po 2 mėnesių...

Sveiki, vakar pardaviau 7 galvijus  Utenos mėsai.

Pieniniai buliai, amžius iki 25 mėn. Svoris - 630 ir daugiau. Kaina - 1,45 Eur / kg.

Mišrūnė telyčia (angusė), amžius - iki 24 mėn. Svoris 630 ir daugiau. Kaina - 1,45 Eur /kg.

Mišrūnai buliai, amžius iki 25 mėn. Svoris 630 ir daugiau. Kaina 1,6 Eur / kg.

Šiaip gyvuliai tikrai įmitę, visi svėrė 700 ir daugiau išskyrus telyčią. Turiu svarstykles savo,  tad svoriai ir pas supirkėją ir ant mano svarstyklių buvo panašūs. Kainą šiai dienai jie didžiausią davė. Galima gal dar bandyt pasiderėt didesnį kiekį parduodant, bet daugiau sunku gauti už negrynaveislius.  Iš patirties - aukščiausia kaina būna gegužės - birželio mėn. Kas dar turit galimybę palaikyti - laikykit, bent 10 ct kaina turėtų kilti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-04-04 at 10:09, Tautvilas pranešimas:

Sveiki, vakar pardaviau 7 galvijus  Utenos mėsai.

Pieniniai buliai, amžius iki 25 mėn. Svoris - 630 ir daugiau. Kaina - 1,45 Eur / kg.

Mišrūnė telyčia (angusė), amžius - iki 24 mėn. Svoris 630 ir daugiau. Kaina - 1,45 Eur /kg.

Mišrūnai buliai, amžius iki 25 mėn. Svoris 630 ir daugiau. Kaina 1,6 Eur / kg.

Šiaip gyvuliai tikrai įmitę, visi svėrė 700 ir daugiau išskyrus telyčią. Turiu svarstykles savo,  tad svoriai ir pas supirkėją ir ant mano svarstyklių buvo panašūs. Kainą šiai dienai jie didžiausią davė. Galima gal dar bandyt pasiderėt didesnį kiekį parduodant, bet daugiau sunku gauti už negrynaveislius.  Iš patirties - aukščiausia kaina būna gegužės - birželio mėn. Kas dar turit galimybę palaikyti - laikykit, bent 10 ct kaina turėtų kilti.

Sausi pardaviau UM karves(mesines.misrunes) 1.5 € buliai 1.75-1.8€  (kaina derinta kiekvienam atskirai )

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-04-11 at 18:49, Valakinis pranešimas:

O kiek vienetų? Labai jau gera kaina, mano jaučiai svėrė daugiau, bet nepavyko išsidėrėti daugiau nei 1.60. 

 

 1.60 kudoka kaina , kokio amżiaus  ? aukščiausia kaina moka iki 24 men .ši kart buvo 5 vnt , derantis svarbus argumentai.   ar kada esat paskerde ir ispjauste savo jauti ? Aš tai kiekvienais metais veżu i skerdykla po viena( visada biedniausia  nors sau tureciau pasilikti geriausia ) galvija parsivezu ketvircius ( pasveriu prieš skerdima poto skerdykloi pasveriu ketvirčius )ispjaustes ir pasvers zinau kiek man butu sumokejas suprkejas ir kiek jis butu uzdirbes -galiu paskyti sumos įspūdingos 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Reikės kitą kartą, jei dar jiems parduosiu, derėtis geriau. Kažkas jiems šį kartą buvo blogai su nuotaika, gal mėnulis ne toks - visada parduodavau iki 24mėn, o dabar man pareiškė, kad nesvarbu, kad vyresni, kaina ta pati. Bet dar keisčiau, kai už kg gyvo svorio pareiškė mokėsentis  1 eurą. Skambinau kitiems ten pat, tie jau 50 centų daugiau, tada vėl kitą dieną perskambinau tam pačiam - pavyko pakelti iki 1.60. 

Bet pas mane buvo tik 2 jaučiai, reikėtų daugiau, tada gal leistųsi į derybas. Buvo bandyta kooperuotis parduodant jaučius ir visiems išsiderėti didesnę kainą, bet visiems ir taip gerai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, virgis807 pranešimas:

 1.60 kudoka kaina , kokio amżiaus  ? aukščiausia kaina moka iki 24 men .ši kart buvo 5 vnt , derantis svarbus argumentai.   ar kada esat paskerde ir ispjauste savo jauti ? Aš tai kiekvienais metais veżu i skerdykla po viena( visada biedniausia  nors sau tureciau pasilikti geriausia ) galvija parsivezu ketvircius ( pasveriu prieš skerdima poto skerdykloi pasveriu ketvirčius )ispjaustes ir pasvers zinau kiek man butu sumokejas suprkejas ir kiek jis butu uzdirbes -galiu paskyti sumos įspūdingos 

Esam :) sumos ispudingos, bet viso proceso ilgalaikis islaikymas irgi kainuoja. Ivedimas i rinka irgi... per ateinancius kelis metus siek tiek pasikeis situacija - jei leis likimas igyvendinti viena minti - bus pasiulyta ir kitiems mesiniu (ypac limuzinu) laikytojams prisijungti... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 10 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...