Jump to content

T-150


Mindaugenis

Recommended Posts

  • po 1 mėnesio...
  • po 2 savaičių...
prieš 13 minutes , dvidas pranešimas:

starteris pas mane 3.2kv akumas 120 a val ir 870a ziema nevedu prie didesniu salciu otaip jei generatorius gerai krauna pilnai uztenka

Gal is Jubanos viska pirkai? Jie ten starteriu visokiu turi ir tu reduktoriu..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , Eduardas pranešimas:

Tikiu, kad per reduktorių variklį prasuka, bet ar ir žiemą išvystytų reikiamas apsukas užkūrimui?

prie -10 esu be problemu uzvedes uzpiltas antifryzas bet per ziema praktiskai nenaudoji pas mane tai pakrovejas(TO-25) tai reikia trasu kelias masinas iskraut ir viskas,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...

Bedirbant staiga apsipylė dūmais, atsirado šnypštimas ir pradėjo šaudyt per kaminą.

Nuėmus galvas vaizdas toks: IMG_20181004_091404.thumb.jpg.61c9595f2754b111ba762ad54f4b9b97.jpgIMG_20181004_091420.thumb.jpg.3d364444eed287759713f82ad73d9654.jpgIMG_20181004_091442.thumb.jpg.9f0fc736279569c1b9ca654c73671ce3.jpg

Čia pirmas ir ketvirtas cilindrai. Kaip suprantu, bus vožtuvas pasikabinęs ir neužsidaręs? Tokiu atveju užtenka vožtuvą prasukt, kad suodžiai prasivalytų, ar reikia normaliai vežt vožtuvus šlifuot?  Tarpinių nepramušė niekur. Variklis iki šio gedimo valgė tepalą 5ltr/100ltr kuro.

Laukiu jūsų nuomonių

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano patirties stoka - geltoni vožtuvai, tai dirbantys normaliai, juodi - blogai. O šiaip per kolektorių pyliau vandenį, tai tik du vožtuvai nevarvėjo. Teks pritrint šiek tiek, patys vožtuvai nesudilę, tiks tie patys. Prie to paties keičiu grupę, stūmokliai skirtingi sumesti, kai kurių tarpžiedžiai išsiplakę vos ne 1mm. Visa laimė indeklai nauji sudėti. Ant įsiurbimo vožtuvų salnykai dedasi, bet senieji kieti kaip stiklas. Dėl purkštukų nežinau, siurblį tikrino - geras, jei kuris purkštukas pūliuos matysiu viską sudėjęs, juos išimt nesunku. Gaila detalių sekmadienį negaliu gaut.. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei jau tiek isardei ir keisi stumoklius tai galvas butinai sutvarkyk kaip reikia,voztuvus aptekinti ir prislifuoti ne karve kainuos.Buna tiems varikliams voztuvu lizdai issoka dirbant ir uzkerta varikli.Atidziai perziurek ar nesutruke lizdai.PS jei per voztuvus vanduo prabega tai tikrai neuzteks tik pritrinimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...