Jump to content

nekelia hidraulas help help help...


renatass

Recommended Posts

  • po 1 mėnesio...

man ir atsitiko tokia nedidele beda su hidrauliu. siandien pjoviau pieva mazdaug 4ha pries tai hidraulis viskas gerai kele net nereikejo duoti pilnu apsuku, kad pakeltu, paskiau baigiau pjauti bandau pakelti nekelia, kazi del ko taip voztuvas uzstirgo, ir taip kekviena syki jai ilgiau padirbu lauke

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu man irgi su hidrauliu problema atsirado. Vakar varciau siena , puse dirvos apvariau , reikia hidrauli pakelt nekelia. Gavau palikt grebli laukuose , grizau namo ir ardziau voztuveli. taciau isarcius bedos neradau, tepalo 3litrus buvau ipyles pries kelias dienas , tai tepalo trukti negalejo. Liko vienas variantas , susipiso siurblys(kito atvejo negali buti)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu man irgi su hidrauliu problema atsirado. Vakar varciau siena , puse dirvos apvariau , reikia hidrauli pakelt nekelia. Gavau palikt grebli laukuose , grizau namo ir ardziau voztuveli. taciau isarcius bedos neradau, tepalo 3litrus buvau ipyles pries kelias dienas , tai tepalo trukti negalejo. Liko vienas variantas , susipiso siurblys(kito atvejo negali buti)

jai butu siurblys susivares tai butu nebekele priciepo. ir del viso pikto pasiziurekit tepalo norma hidraulyja

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

priciepo ir nekele . nusipirkau jauna siurbliuka ir vistiek neveike. galiausiai issiaiskinau kame beda. O gi ta deze prie kurios prisisuka siurbliukas yra susinkisus , Jungiklis nebeijunge siurbliuko. Nudilo dantraciai. Vienu zodziu bereikalo isleidau pinigus ant siurbliuko.

koks traktorius?kiek siurblys kainavo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...

sveiki. belaruso hidraulas dirba ne taip kaip reiktu manau,kalba eina apie riaciaga po ranka, paspaudus iš N padeties ties visais skaiciukas kelia i viršu ir tik paciam paciam gale leidzia zemyn, labai nepatogus dalykas,ypac dirbant su prikabinamais padargais kuriem reikia kardano,kol nustumi iki leidimo praina per visus skaiciukus per kuriuos kelia,gali greit kardana sulankstyt,taigi noreciau ta beda panaikint,o gal cia taip turi but?traktorius pirktas devetas ir nuo nupirkimo jau cia taip.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai, manau reikia isjungti ta reikala. yra po apacia kabinos tokia svirtele, su bumbuliuku ant galo, ant tokios dezutes. prieini prie jos is kaires puses kisdamas ranka tarp padangos ir laipteliu. nustumk ja i kita puse negu yra ir beda dings. tada nekels ties skaiciais. jeigu neklystu tai "hidro apkrova" tas reikalas vadinasi :eusa-liar:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ne, tas ratukas su troseliais yra jeginio ir pozicinio reguliavimo intensyvumas ar maisymas kartu, zodziu su ja( rankenele) nustatai i kuri signala turi reaguoti dezute po sedyne ar i jegini signala kuris veikia nuo centrinio varzto, ar i pozicini signala kuris veikia nuo slaunu padeties, arba i abu rankeneles padetis II tada reaguoja ir i viena ir i kita

o isjungimas yra butent ten kur nurodyta

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...