Jump to content

Grūdų džiovyklos ANTTI...


Daivaras

Recommended Posts

Sveiki kolegos, planuoju statyti grūdų džiovyklą, tai db galvos skausmas kokia išsirinkt, kad kainos ir kokybės santykis būtų pats geriausias :) Tai norejau pasidomėt, kokie atsiliepimai jūsų būtų apie Antti džiovyklas...Gal jau kas pasistate esat, ar girdėję apie jas ir pan. :icon-rolleyes:

nu turim, naudojam...jau skaiciuoja berods 4 metus normaliai viskas, servisas irgi neblogas, viena karta buvo voztuvelis pastriges kur kura i forsunke atidaro (cia sia ziema), tai atvaziavo elektrikas rado kame beda, kita diena atsiunte nauja nutrilita, o siaip aisku kol ismokom naudotis visokiu niuansu buvo, bet siaip viskas gerai :) pas mus XL 65 modelis su dviem peciais, vienu uzkrovimu dziovina apie 30t kvieciu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu vat aš kiek domejausi, tai vat jos ir patikimos ir kaina normali, lyginant ten su vokiskomis ir pan. tik man labai kas nepatiko, kad tipo montavimo darbai +-50000LT :icon-eek: kazkaip nereali kaina uz jos pastatyma ir surinkima....kiek jus mokejot uz tai?ka patys daret, ka dare nutrilita?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu vat aš kiek domejausi, tai vat jos ir patikimos ir kaina normali, lyginant ten su vokiskomis ir pan. tik man labai kas nepatiko, kad tipo montavimo darbai +-50000LT :icon-eek: kazkaip nereali kaina uz jos pastatyma ir surinkima....kiek jus mokejot uz tai?ka patys daret, ka dare nutrilita?

vat apie montavima nieko negaliu pasakyti, nes kai ta dziovykla state buvau isvykes i uzsieni... Perėmė jų atstovavimą Rovaltra, tai gal atpigs montavimas? o gal kaip tik pabrangs :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...