Jump to content

kvičiai mulan


ukininkas ed

Recommended Posts

norėčiau pastebėjimų ,atsiliepimų apie kviečius mulan,ar tinkami mūsų salygom gal kas augina.

As ir noreciau daugiau suzinoti apie mulan kaip ziemkentiskumas ar reiklios dirvos strukturom ir oro salygom kaip derlingumas ir panasiai... dotnuvos profektuose geri rodykliai ir labai derlinga tik kad pasarine bet cia ne beda

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

extra irgi neapsimoka augint ;) is to pasariako galima padaryt antra klase drasiai :)

kodel ekstra neapsimoka? maisai extra su vasariniais ir vaziuoja visi i extra, aisku nereik perlenkt lazdos... :) aisku jei vienus parduot, tai nesamone... :eusa-snooty: eina netgi ir ekstra isspausti ir kai kuriu pasariniu veisliu, aisku jei geri metai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as irgi i auksciausias klases orientuojuosi, bet net nzn ar verta vargti, gal geriau didesni kieki negu kokybe geresne gauti :eusa-think:

uzpernai islose kas turejo ekstra, pernai neislose niekas, kaip siemet bus neaisku... :) gali buti kad ekstra vel sublizges, nes siemet daug kvieciu plotu pakeite rapsas... :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kodel kovo men apie zieminius kviecius kalba eina? Man atrodo kad iki sejos dar viskas is galvos isgaruos ir vel is naujo viska reiks aiskintis. Dabar geriau apie vasarinius augalus reiktu mastyti. Bent pas mus tai kvieciai Turkis visiskai blogai atrodo. Kai kur 100 proc zuve, kai kur gal siek tiek geriau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kodel kovo men apie zieminius kviecius kalba eina? Man atrodo kad iki sejos dar viskas is galvos isgaruos ir vel is naujo viska reiks aiskintis. Dabar geriau apie vasarinius augalus reiktu mastyti. Bent pas mus tai kvieciai Turkis visiskai blogai atrodo. Kai kur 100 proc zuve, kai kur gal siek tiek geriau.

nu ir pas mane 2 ha kvieciu nusalo veisle (tuchanas) kuriuos sejau po cukriniu runkeliu ir sekla gavau iskito ukininko kuriam liko po sejos.Tai gaila palikt lauka toki kleimuota tai ir galvoju tokiu metodu atset

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...
visai nesistengus taip nebuna, be to kaip suprantu is gerai ziemojanciu veisliu linas agro tik sita ir beliko, reikia ir sita patikrinti, plius lyg derlinga.

Būna.Pvz.Ada,arba SW Maxi,tiesa pastaroji nuolat svyruoja tarp 1 ir E.

O ko jūs to LA taip įsikabinę laikotės?Mano akyse,jų prestižas šiemet smarkiai krito.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...