Jump to content

Absurdiškom PSD įmokom už NIEKĄ - NE:


EKOTomass

Recommended Posts

  • Atsakymai 127
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Nesuprantu aš jūsų... jei nedirbi, negi sunku iki biržos nueit? O jei dirbi (kad ir nelegaliai), tai kodėl aš, dirbantis ir mokantis, turiu už tavo gydymą sumokėt???

visu pirma tai butent jei birzoje busi uzsiregistraves tai dirbantis uz jo gydima ir mokės, o jei nedirbi uz gydima pats iš savo kišenės uzsimokėsi ir trecia ukininku darbo birzoje niekas neregistruoja :eusa-naughty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip manau esme ta kad niekas nezinojo kad taip bus ir busi priverstas susimoketi, kadangi kai kurie zinodami kad jokiu pasalpu is ten negaus ir nesiregistruoja. Kitas dalykas nezinodamas ir galvodamas kad nebusi priverstinai draustas ir nesistengi tom paslaugom naudotis mat zinai kad kitu atveju butu reikeje naudotis mokamomis paslaugomis. Todel tokiu atveju kad jei buvo iskile atveju kai butu buve neblogai med.pagalba bet nesikreipei, nes galvojai kad nesi apdraustas. O dabar turi susimoketi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirma - visos reformos pradžios susijusios su nesklandumais (tai kad kažkas kažko nežinojo, tai ir yra nesklandumai), antra - ūkininkavimas yra darbas (nors didžioji dauguma "ūkininkų" tai supranta kaip galimybę statytis ž ū paskirties žemėje), trečia - aš kalbu apie patį sistemos principą, o ne pirmus jo įgyvendinimo metus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirma - visos reformos pradžios susijusios su nesklandumais (tai kad kažkas kažko nežinojo, tai ir yra nesklandumai), antra - ūkininkavimas yra darbas (nors didžioji dauguma "ūkininkų" tai supranta kaip galimybę statytis ž ū paskirties žemėje), trečia - aš kalbu apie patį sistemos principą, o ne pirmus jo įgyvendinimo metus.
Net ir mokant PSD įmokas gydymas vistiek nėra nemokamas, čia tik ligonių kasų biurokratams išlaikyti iš mūsų gręžia "babkes"
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Todel tokiu atveju kad jei buvo iskile atveju kai butu buve neblogai med.pagalba bet nesikreipei, nes galvojai kad nesi apdraustas. O dabar turi susimoketi.

Deja,buvo tokių atvejų kai kam,kad kreipėsi į gydytojus,susimokėjo už viską kaip nedraustas PSD o dabar turi vistiek susimokėti PSD už tą laikotarpį,kai gydėsi už savus pinigus :eusa-doh:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip PSD imoka normalus dalykas, bet tik ne pas mus Lietuvoje nes pinigai nueina velnias zino kur, daugumai med. darbuotoju vistiek reik kiseniun det ( nekenciu tokiu ) nors ir tikrai idejiniu ir normaliu gydytoju.

Geriausia mano nuomene butu PSD moketi privaciam fondui pagal konkrecia sutarti tada zinotum ka dusinti ir kam tu moki.

O jie butu suinteresuoti smaugt med. istaigas kodel nesirupina ju klientais.

O dabar mokam imokas t.y. medikam atlyginimus o tie dar sugeba surauke sniukius kazka veplent nepatenkinti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip PSD imoka normalus dalykas, bet tik ne pas mus Lietuvoje nes pinigai nueina velnias zino kur, daugumai med. darbuotoju vistiek reik kiseniun det ( nekenciu tokiu ) nors ir tikrai idejiniu ir normaliu gydytoju.

Geriausia mano nuomene butu PSD moketi privaciam fondui pagal konkrecia sutarti tada zinotum ka dusinti ir kam tu moki.

O jie butu suinteresuoti smaugt med. istaigas kodel nesirupina ju klientais.

O dabar mokam imokas t.y. medikam atlyginimus o tie dar sugeba surauke sniukius kazka veplent nepatenkinti.

arba nugydyt... pritariu tavo nuomonei... :eusa-clap:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip PSD imoka normalus dalykas, bet tik ne pas mus Lietuvoje nes pinigai nueina velnias zino kur, daugumai med. darbuotoju vistiek reik kiseniun det ( nekenciu tokiu ) nors ir tikrai idejiniu ir normaliu gydytoju.

Geriausia mano nuomene butu PSD moketi privaciam fondui pagal konkrecia sutarti tada zinotum ka dusinti ir kam tu moki.

O jie butu suinteresuoti smaugt med. istaigas kodel nesirupina ju klientais.

O dabar mokam imokas t.y. medikam atlyginimus o tie dar sugeba surauke sniukius kazka veplent nepatenkinti.

Tiesiai į dešimtuką :eusa-clap:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Geriausia mano nuomene butu PSD moketi privaciam fondui pagal konkrecia sutarti tada zinotum ka dusinti ir kam tu moki.

O jie butu suinteresuoti smaugt med. istaigas kodel nesirupina ju klientais.

O dabar mokam imokas t.y. medikam atlyginimus o tie dar sugeba surauke sniukius kazka veplent nepatenkinti.

Čia sovietiniu palikimu kvepia.... vis nori kad pasirūpintų kažkas. Pačiam reikia rūpintis. Galiu pasakyt kaip būtų su tais privačiais tarpininkais - jie ne gale metų išsireikalautų PSD, o kas mėnesį, nubyrėtų bankam už pavedimus, o daktarai kaip žiūrėjo, taip ir žiūrėtų į surauktus snukius surauktais snukiais :icon-wink:

Nesu medikas, bet prieš juos nieko neturiu. Nesu davęs kyšio, esu susidūręs daug ir rimtai, bet nieko blogo pasakyt negaliu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Geriausia mano nuomene butu PSD moketi privaciam fondui pagal konkrecia sutarti tada zinotum ka dusinti ir kam tu moki.

O jie butu suinteresuoti smaugt med. istaigas kodel nesirupina ju klientais.

O dabar mokam imokas t.y. medikam atlyginimus o tie dar sugeba surauke sniukius kazka veplent nepatenkinti.

Čia sovietiniu palikimu kvepia.... vis nori kad pasirūpintų kažkas. Pačiam reikia rūpintis. Galiu pasakyt kaip būtų su tais privačiais tarpininkais - jie ne gale metų išsireikalautų PSD, o kas mėnesį, nubyrėtų bankam už pavedimus, o daktarai kaip žiūrėjo, taip ir žiūrėtų į surauktus snukius surauktais snukiais :icon-wink:

Nesu medikas, bet prieš juos nieko neturiu. Nesu davęs kyšio, esu susidūręs daug ir rimtai, bet nieko blogo pasakyt negaliu...

matai pasirasius sutarti yra atskaitomybes taskas pagal kuri gali ka nors prisiteisti ir zinai ka reikalauti, o dabar ka su valstybe teistis bergzdzias reikalas nes atsibos is vienos institucijos i kita vaiksciot kai net zmoniskai nieks negali paaiskint kokios tavo kaip piliecio mokancio mokescius teises ir ka tu uz tai turi gauti.

Kitu atveju kreipiesi i privacia klinika ir ten gydais nors zinai uz ka moki. Bet tuo atveju vistiek moki turbut PSD? :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Geriausia mano nuomene butu PSD moketi privaciam fondui pagal konkrecia sutarti tada zinotum ka dusinti ir kam tu moki.

O jie butu suinteresuoti smaugt med. istaigas kodel nesirupina ju klientais.

O dabar mokam imokas t.y. medikam atlyginimus o tie dar sugeba surauke sniukius kazka veplent nepatenkinti.

Čia sovietiniu palikimu kvepia.... vis nori kad pasirūpintų kažkas. Pačiam reikia rūpintis. Galiu pasakyt kaip būtų su tais privačiais tarpininkais - jie ne gale metų išsireikalautų PSD, o kas mėnesį, nubyrėtų bankam už pavedimus, o daktarai kaip žiūrėjo, taip ir žiūrėtų į surauktus snukius surauktais snukiais :icon-wink:

Nesu medikas, bet prieš juos nieko neturiu. Nesu davęs kyšio, esu susidūręs daug ir rimtai, bet nieko blogo pasakyt negaliu...

Kokiam pasakų pasaulyje tamsta gyvenate, PSD dabar ir reikia mokėti kas mėnesį, ir bankam oi kaip byra pinigėliai.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokiam pasakų pasaulyje tamsta gyvenate, PSD dabar ir reikia mokėti kas mėnesį, ir bankam oi kaip byra pinigėliai.

A tai ko triukšmas pakilo tik paruošus preliminarias deklaracijas? A to, kad ne visi mokėjo...

Atsikąstumėt jūs tų privatininkų, draudimas juk privatus, o būna pvz: "žaizda galvoje mažiau nei 10 cm ilgio - nedraudiminis įvykis"... tai va. Galvokit ko norit, ba galit gaut.

PS. man nuo algos toli gražu ne 72 Lt atskaičiuoja...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokiam pasakų pasaulyje tamsta gyvenate, PSD dabar ir reikia mokėti kas mėnesį, ir bankam oi kaip byra pinigėliai.

A tai ko triukšmas pakilo tik paruošus preliminarias deklaracijas? A to, kad ne visi mokėjo...

Atsikąstumėt jūs tų privatininkų, draudimas juk privatus, o būna pvz:

"žaizda galvoje mažiau nei 10 cm ilgio - nedraudiminis įvykis"... tai va. Galvokit ko norit, ba galit gaut.

PS. man nuo algos toli gražu ne 72 Lt atskaičiuoja...

tai pasiilgint nieks netrukdo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokiam pasakų pasaulyje tamsta gyvenate, PSD dabar ir reikia mokėti kas mėnesį, ir bankam oi kaip byra pinigėliai.

A tai ko triukšmas pakilo tik paruošus preliminarias deklaracijas? A to, kad ne visi mokėjo...

Atsikąstumėt jūs tų privatininkų, draudimas juk privatus, o būna pvz:

"žaizda galvoje mažiau nei 10 cm ilgio - nedraudiminis įvykis"... tai va. Galvokit ko norit, ba galit gaut.

PS. man nuo algos toli gražu ne 72 Lt atskaičiuoja...

tai pasiilgint nieks netrukdo

:lol::lol::lol::eusa-clap:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokiam pasakų pasaulyje tamsta gyvenate, PSD dabar ir reikia mokėti kas mėnesį, ir bankam oi kaip byra pinigėliai.

A tai ko triukšmas pakilo tik paruošus preliminarias deklaracijas? A to, kad ne visi mokėjo...

Atsikąstumėt jūs tų privatininkų, draudimas juk privatus, o būna pvz: "žaizda galvoje mažiau nei 10 cm ilgio - nedraudiminis įvykis"... tai va. Galvokit ko norit, ba galit gaut.

PS. man nuo algos toli gražu ne 72 Lt atskaičiuoja...

o as moku kas menesi

o tamsta nepainiokit PSD ir sveikatos draudimo. Sveikatos draudimas kaip loterija iskurios neaisku kam naudos daugiau ar verslininkam ar tau.

tuo tarpu PSD uztikrina tau pirmine med. pagalba ir tada nereikes zaizdos didint kad ismoka pasiimt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...