Jump to content

Senas Hardi purkštuvas


Recommended Posts

paemimas is backos buvo kaip daugumoj hardi purkstuvu is virsaus backos tai galvojau kad sunku paimti tai perdariau paemima is apacios baskos ir vis tiek nera spaudimo nors pats siurblys atsukus slanga ir duoda

Siulyciau pasiziureti slegio reguliatoriu, jei sakot kad idejot nauja siurbli ir vistiek nesukelia slegio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Bet siurblys tai negali būt pernai ir nebuvo spaudimo prasivaliau viską ir vėl dauvo spaudimas, šiemet nepadeda išsivalymas.

Kai nenaujas tai visada visokiu problemu atsiranda, man buvo,kad per paėmima traukė ora po to dar, toks vožtuvėlis kur ijunge to išsvalančio filtro apačioje pūliavo tai irgi spaudimo nesukeldavo, dar kur elektrinis varikliukas ten slėgi reguliuoja kažkokia problema buvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O ką reguliuoja kitas ratukas kur nereguliuot slėgį bet kitas

ten apsauginis vožtuvas-reguliatorius...per ji nupila jei spaudimas sukyla labai.. šeip man buvo kad susukus slėgio reguliatoriu spaudimas vos iki 3bar pakildavo ir tai reikėjo gaza laikyti nemažą..pakeičiau korpusą  http://webshop.konekesko.lt/shop/ProductDisplay?urlRequestType=Base&catalogId=1004&categoryId=10829&productId=6656088&errorViewName=ProductDisplayErrorView&urlLangId=104&langId=104&top_category=10753&parent_category_rn=10753&storeId=1004  dabar ir ant mažų apsuku laisvai pasiekia 5bar..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jei  siurblys slėgi sukelia tai visvien vanduo turi kažkur pasidėt jeigu i sparnus nepapuola tai turėtu i bačka per kažkuria šlanga varyt, turėtum žiūrėt per kuria i bačka daug paduoda ir žiūrėk kur ta šlanga pajungta. Dar man buvo nutike, kad buvau kažka sulaužes vienam iš tu reguliatoriu kur slėgi reguliuoja sekcijose tai taip pat vienoje sekcijoje budavo labai mažas slėgis o kitose labai gazuojant dar pusėtinai purkšdavo bet kai ta sekcija uždarydavau tai likusios purškė puikiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jaučiu pas mane bus irgi kaltas tas slėgio reguliatorius reiks peržiūrėt ir gal nusipirkt naują.

 

Kai sakys kainą būk atsisėdęs ir į ką nors stipriau įsitverk.

Koks purkštuvas ? Modelis ir t.t. Valdymas rankinis ar elektrinis ? Hardimatic yra ar ne ? Filtrai žiūrėti ? Oro pro niekur nesiurbia ? Siurblio membranos ir vožtuvai tavrkoje ? Matai kiek kintamųjų šitoj lygtį...

 

P.S. kad nereikėtų klaidžioti rūke, čia yra visų hardžių ir jų pričendalų manualai:

 

http://www.hardi.co.uk/gb/gallery/instruction-books

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...