Jump to content

Recommended Posts

prieš valandą, Egk100 pranešimas:

Gal kas žinote kokį rimtą hardi purkštuvų meistrą?nerandu bėdos 6membranu siurblyje.Nekelia slėgio ir viskas, keičiau vožtuvus niekas nepasikeitė, keičiau guolius lyg laisvumo buvo niekas nepasikeitė.Skirstuvas kaip ir gerai kai pajungta purškimas į talpą vanduo negrįžta. Prie 500 apsukų pilnu gazu gal 1,3-1,4bar įspaudžia,jungiau 1000 tai 3.0-3,5bar Max.Gal kas turite kokių minčių ką dar galima peržiūrėti?

Staiga taip pasidare? Ar pirkai toki? Paėmimas per viršu turetu but..gal vamzdis trukes viduje.

Prieš 2 valandų, viktorass pranešimas:

Tai turėtum pasižiūrėt ar tas siurblys sukelia slėgi ant išėjimo, jei nesukelia tai mesk ji ir statyk nauja lenkiška ar itališka ir baigsis problemos

Jei sako keisti vožtuvėliai 12 vnt po 15 eurų, tiek įvarė pinigų o jūs pataret išmesti tą siurblį:)

Prieš 2 valandų, Gunia pranešimas:

Staiga taip pasidare? Ar pirkai toki? Paėmimas per viršu turetu but..gal vamzdis trukes viduje.

Nupirkau tokį.vamzdi kur paima buvau iš ėmęs ir radau pritraukta chemikalų kamščio lipduka,jau galvojau kad radau priežastį bet nieko nepasikeitė.ten ranka pridėjus kur viršuje tas kamštis tai atrodo kad traukia.reiks gal naują tą vamzdį įdėti ir tada jau tikrai reiks siurblio jei nepasikeis.

prieš 47 minutes , Egk100 pranešimas:

Nupirkau tokį.vamzdi kur paima buvau iš ėmęs ir radau pritraukta chemikalų kamščio lipduka,jau galvojau kad radau priežastį bet nieko nepasikeitė.ten ranka pridėjus kur viršuje tas kamštis tai atrodo kad traukia.reiks gal naują tą vamzdį įdėti ir tada jau tikrai reiks siurblio jei nepasikeis.

Geri tie siurbliai as jau pajota pirkau 2.4t purkstuva..ir sukasi pas mane  7 metai. Cia beda kitur..kazkas yra sakes kad buvo trukes dangtelis virsuje paėmimo..sako plika akim nesomato bet ora traukia..ir ner spaudimo.

Tai kaip išsiaiskinti tą dangtelį kuris ar kurie kad skilęs, taip nei bėga per siurblį nei rasoja sausa švaru. Kur tik paklausi apie hardi siurblį visi sako kad lb paprasti ir ten tik membranos ir voztuveliai genda .Jei membrana suplysta tai vanduo pradeda bėgti,pas mane sausa.Visa sezoną atsikankinau ant 1000apsuku,bet norma svyruoja, nesąmonė gaunasi.kazin būna kad jį kas ant kokio stendo prasuktu ir pratestuotu?

prieš 32 minutes , Egk100 pranešimas:

Tai kaip išsiaiskinti tą dangtelį kuris ar kurie kad skilęs, taip nei bėga per siurblį nei rasoja sausa švaru. Kur tik paklausi apie hardi siurblį visi sako kad lb paprasti ir ten tik membranos ir voztuveliai genda .Jei membrana suplysta tai vanduo pradeda bėgti,pas mane sausa.Visa sezoną atsikankinau ant 1000apsuku,bet norma svyruoja, nesąmonė gaunasi.kazin būna kad jį kas ant kokio stendo prasuktu ir pratestuotu?

Prieš 2 valandų, linas78s pranešimas:

Jei sako keisti vožtuvėliai 12 vnt po 15 eurų, tiek įvarė pinigų o jūs pataret išmesti tą siurblį:)

Tai pats pratestuok, jau rašiau, pasižiūrėk pirmiausiai ant išėjimo ar yra slėgis, jei kyla itarimas, kad kažkos paėmimo vamzdis trūkes ar pradiles ar šlanga itartina tai pasijunk ant isiurbimo koki gala naujos šlangos ikišk i koki bitona su vandeliu o ant išėjimo iš siurblio uždėk kita šlanga arba tos pačios gala bandyk ranka užspaudes žiūrėt kiek pajėgsi išlaikyt, Turėjau aš ta hardi, keičiau ir vožtuvus ir membranas ir vis tiek tas siurblys man nedirbo taip kaip reik, iš savo praktikos tai jei tas siurblys nesukelia slėgio tai aš i ji daugiau neinvestuočiau.

Jei ten siurblyys kaltas tai jaučiu dar nemažai ivarys pinigu ir nėr garantijos, kad veiks

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti