Jump to content

Senas Hardi purkštuvas


Recommended Posts

prieš valandą, Egk100 pranešimas:

Gal kas žinote kokį rimtą hardi purkštuvų meistrą?nerandu bėdos 6membranu siurblyje.Nekelia slėgio ir viskas, keičiau vožtuvus niekas nepasikeitė, keičiau guolius lyg laisvumo buvo niekas nepasikeitė.Skirstuvas kaip ir gerai kai pajungta purškimas į talpą vanduo negrįžta. Prie 500 apsukų pilnu gazu gal 1,3-1,4bar įspaudžia,jungiau 1000 tai 3.0-3,5bar Max.Gal kas turite kokių minčių ką dar galima peržiūrėti?

Staiga taip pasidare? Ar pirkai toki? Paėmimas per viršu turetu but..gal vamzdis trukes viduje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, viktorass pranešimas:

Tai turėtum pasižiūrėt ar tas siurblys sukelia slėgi ant išėjimo, jei nesukelia tai mesk ji ir statyk nauja lenkiška ar itališka ir baigsis problemos

Jei sako keisti vožtuvėliai 12 vnt po 15 eurų, tiek įvarė pinigų o jūs pataret išmesti tą siurblį:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, Gunia pranešimas:

Staiga taip pasidare? Ar pirkai toki? Paėmimas per viršu turetu but..gal vamzdis trukes viduje.

Nupirkau tokį.vamzdi kur paima buvau iš ėmęs ir radau pritraukta chemikalų kamščio lipduka,jau galvojau kad radau priežastį bet nieko nepasikeitė.ten ranka pridėjus kur viršuje tas kamštis tai atrodo kad traukia.reiks gal naują tą vamzdį įdėti ir tada jau tikrai reiks siurblio jei nepasikeis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 47 minutes , Egk100 pranešimas:

Nupirkau tokį.vamzdi kur paima buvau iš ėmęs ir radau pritraukta chemikalų kamščio lipduka,jau galvojau kad radau priežastį bet nieko nepasikeitė.ten ranka pridėjus kur viršuje tas kamštis tai atrodo kad traukia.reiks gal naują tą vamzdį įdėti ir tada jau tikrai reiks siurblio jei nepasikeis.

Geri tie siurbliai as jau pajota pirkau 2.4t purkstuva..ir sukasi pas mane  7 metai. Cia beda kitur..kazkas yra sakes kad buvo trukes dangtelis virsuje paėmimo..sako plika akim nesomato bet ora traukia..ir ner spaudimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kaip išsiaiskinti tą dangtelį kuris ar kurie kad skilęs, taip nei bėga per siurblį nei rasoja sausa švaru. Kur tik paklausi apie hardi siurblį visi sako kad lb paprasti ir ten tik membranos ir voztuveliai genda .Jei membrana suplysta tai vanduo pradeda bėgti,pas mane sausa.Visa sezoną atsikankinau ant 1000apsuku,bet norma svyruoja, nesąmonė gaunasi.kazin būna kad jį kas ant kokio stendo prasuktu ir pratestuotu?

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 32 minutes , Egk100 pranešimas:

Tai kaip išsiaiskinti tą dangtelį kuris ar kurie kad skilęs, taip nei bėga per siurblį nei rasoja sausa švaru. Kur tik paklausi apie hardi siurblį visi sako kad lb paprasti ir ten tik membranos ir voztuveliai genda .Jei membrana suplysta tai vanduo pradeda bėgti,pas mane sausa.Visa sezoną atsikankinau ant 1000apsuku,bet norma svyruoja, nesąmonė gaunasi.kazin būna kad jį kas ant kokio stendo prasuktu ir pratestuotu?

 

Prieš 2 valandų, linas78s pranešimas:

Jei sako keisti vožtuvėliai 12 vnt po 15 eurų, tiek įvarė pinigų o jūs pataret išmesti tą siurblį:)

Tai pats pratestuok, jau rašiau, pasižiūrėk pirmiausiai ant išėjimo ar yra slėgis, jei kyla itarimas, kad kažkos paėmimo vamzdis trūkes ar pradiles ar šlanga itartina tai pasijunk ant isiurbimo koki gala naujos šlangos ikišk i koki bitona su vandeliu o ant išėjimo iš siurblio uždėk kita šlanga arba tos pačios gala bandyk ranka užspaudes žiūrėt kiek pajėgsi išlaikyt, Turėjau aš ta hardi, keičiau ir vožtuvus ir membranas ir vis tiek tas siurblys man nedirbo taip kaip reik, iš savo praktikos tai jei tas siurblys nesukelia slėgio tai aš i ji daugiau neinvestuočiau.

Prieš 2 valandų, linas78s pranešimas:

Jei sako keisti vožtuvėliai 12 vnt po 15 eurų, tiek įvarė pinigų o jūs pataret išmesti tą siurblį:)

Jei ten siurblyys kaltas tai jaučiu dar nemažai ivarys pinigu ir nėr garantijos, kad veiks

Prieš 2 valandų, linas78s pranešimas:

Jei sako keisti vožtuvėliai 12 vnt po 15 eurų, tiek įvarė pinigų o jūs pataret išmesti tą siurblį:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
Prieš 18 valandų, JCB pranešimas:

Pirmiausia reikia žinoti ko reikia :) nes tu sensoriu yra ivairiausiu (laseriniu, indukciniu, magnetiniu, elektromagnetiniu ir t.t). Tame daviklyje žinau yra herkonas. Bet tokio kaip hercon sensor nerandu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
On 2019-02-18 at 17:14, ramunas.s pranešimas:

Pas mane ir nuejas greicio daviklis. Ant jo jokiu uzrasu nelike. Lemonoje yra ju, bet kaip zinot kuris tinka? Ten ekranuotas neakranuotas buna. Ka toliau reik ziuret?

Tai va išsiaiškinau dėl daviklio. Paimk tą daviklį, nešk pas bet kurį elektriką, kuris moka lituoti ir turi testerį. Ten iš vidinės pusės daviklį reikia pašildyti su fenu ir kartu su laidu ištraukti vidurius. Tuose viduriuose yra varža ir herkonas. Nuvažiuoji i Lemoną ir viską nusiperki už 3 eur. Perlituoji varžą ir herkoną ir vėl užsandarini su epoksidu arba silikonu. Palauki kol sukietes ~24h ir dedi į vietą. Patarimas-pasikelti su dankratu ratą ir prasukti, pažiūrint ar nekliūva magnetai į daviklį. Jeigu ratas kliba, pasiveržk guolius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, Bilobil pranešimas:

Tai va išsiaiškinau dėl daviklio. Paimk tą daviklį, nešk pas bet kurį elektriką, kuris moka lituoti ir turi testerį. Ten iš vidinės pusės daviklį reikia pašildyti su fenu ir kartu su laidu ištraukti vidurius. Tuose viduriuose yra varža ir herkonas. Nuvažiuoji i Lemoną ir viską nusiperki už 3 eur. Perlituoji varžą ir herkoną ir vėl užsandarini su epoksidu arba silikonu. Palauki kol sukietes ~24h ir dedi į vietą. Patarimas-pasikelti su dankratu ratą ir prasukti, pažiūrint ar nekliūva magnetai į daviklį. Jeigu ratas kliba, pasiveržk guolius.

O geras cia. Tik pas mane magneto jokio nera ant rato, tik metalo rinke su skylemis, o daviklis matosi gaves per pati gala. Na reikes pabandyt tavo varianta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 23 minutes , Mantas2342 pranešimas:

Sveiki, na ką artėja laikas kaip reiks purkštuvui technikinę prasivaryt , gal kas  varėt ir žinot kaip ten vyksta visas procesas į ką daugiausia dėmesį kreipia ir gal turit kokią geresnę firmą parekomenduot kas tuo užsiima ? 

Kas arciausia nes ima ir už kilometrus.. man vare Vainiunu agroservisas.. patikrina purkstuku bukle..siurblio givybe..sako nemusu reikalas tave sukirsti taip sakant o tik informuoti apie purkštuvo buklę.. pasake siurblys dar normaliai kelia slegį, purkstukai jau išdile..gali pirkti išju ar iškitur tavo reikalas.. kardano apsauga,bakelis rankoms plauti..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , Gunia pranešimas:

Kas arciausia nes ima ir už kilometrus.. man vare Vainiunu agroservisas.. patikrina purkstuku bukle..siurblio givybe..sako nemusu reikalas tave sukirsti taip sakant o tik informuoti apie purkštuvo buklę.. pasake siurblys dar normaliai kelia slegį, purkstukai jau išdile..gali pirkti išju ar iškitur tavo reikalas.. kardano apsauga,bakelis rankoms plauti..

Supratau , dėkui , pas mane pagrindinis cilindras bšk tepalą leidžia tai turbūt teks manžetą pasikeist , nes gal gali prisiknist ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , Mantas2342 pranešimas:

Supratau , dėkui , pas mane pagrindinis cilindras bšk tepalą leidžia tai turbūt teks manžetą pasikeist , nes gal gali prisiknist ?

Auksti kur kilnoja? Net neziurejo tokiu bedu... Bet jau tie..teke varyt pas Joniskiecius tai tie labiau viska ziurejo bet irgi sukalbami..nieko ten nera..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Prieš 6 valandas, Karsonas pranešimas:

Kaip šitie purkstuvai laiko, esu rades tzy2400, tik nezinau ko vertas.

Na senas purkštuvas ir tiek. Kartais pasiožiuoja, bet kad liktų kas nenupurkšta, taip nebūna. Dalys pirkti visos yra, bet tik originalas. Laikas jau būtų atsinaujinti, bet žiemą atnaujintas siurblys, sudėti visur nauji kaiščiai, atrestauruotos kiaurymės, tai dar padirbėsiu pora metų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...

sveiki kolegos gal ne daug kas beturit tokiu purkstuvu bet gal kas padesit foto senas hardis ( kranai apvesti raudonai ) vienas kranas prie sekciju uzdarymo atidarimo kitas kranas prie rankenos kuri junge purskima maisima taigi noreciau tikslai suzinot kuris kranas ka daro ir i kuria puse mazina didina 20170504_173240.thumb.jpg.6b32940087aa6f5cd166b4606ab1c508.jpg20170504_173228.thumb.jpg.ebc50d5483e3cb821b0fd9372bcd1cc6.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...