Jump to content

Kelio tvarkymas


liudmilas

Recommended Posts

Kolega minėjo kad kubinius akmenis į keliuka skandino.

Darem keliuka vienos eismo juostos privazevima prie 4 gyvenamųjų namų. Per durpyną kasė ekskavatorių kiek pasiekia 7-8 metrus ir iš kart pylem Žvyrių. Vistiek jis lingavo. Tada ėjo 35cm sauso betono. Ir 3 sluoksniai po 10 cm asfalto. Nemanau kad kas ryztumetes tiek investuoti. Gaila nebe išliko nuotraukos .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mes ir tiesem apie 100m keliuka per slapia moli. Is pradziu bandem ir akmenim ir smeliu ir zvyru, bet viska ismaldavo. tai uzsakem keleta masinu kazkokio sumalto statybu lauzo. ispylem mazdaug puses metro sluoksniu, ant virsaus smelio sluoksni, plona skaldos sluoksni ir zvyro siektiek. Tai dabar jau atlaiko visa meslo vezima, rulonu veziojima ir statybine technika privaziuoja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

pas mane keliav isvis per torpyne tokia, pavari vanduo stovi, jau kokius 15m. ten akminai nup dirvu surinkti pilami ir tik siemet galima sakyti normaliai uzsikiso, o del grunto nustumdymo bedos man butu ten buvo nes ezeras vos zemiau tai viskas man parbegtu, nes po lietaus keliukas lygus su kanalu. tai ka turiu ta dedu, geriausiai jautesi efektas kai betono luotus veziau ir sudejau, o ir aplinkiniai krauna, ka uzsikis, o kai akminy daug yra tai verciasi jie ir bedu nematau, vistiek kazkur reikia deti juos,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Lys kol dali viršutinio sluoksnio išstums, kaip moli nemanau, kad daug sulys. Esam vertė i gryną tešlą, kad traktorius jau nebeišplaukdavo. Akmeni čiut ne kubinį verti tekšt ir nebematai, katroj vietoj krenta verti akmenis lipi per viršų vėl varai toliau patvarkytoj vietoj jau išvažioji krenti kitoj vel pririnki akmenų iš laukų vėl pili vėl lipi ir vėl važioji. Bet čia po laiko kai viska darai jei laiku užtaisisi duobės tai taip neprasmuks. Jei pilį akmenis tai man atrodo, jog akmenų sueina mažiau nes į tarpus prieina purvo ir jis palieka kaip sumuritas. Dar į duobę esam privertė vokiškų nekaitintu plytų molinių ir kokliu nuo pečiaus ten koks pusmetris supiltas tai jau antri metai dar jokios duobės neprasimušo o lengvųjų nemato. Patarimas nepilk šlako (sudegusios anglies) jis tam kartui o paskum vistiek žemei supuna ir ir mušasi duobes.

Skaičiau, skaičiau. Ir staiga taip širdis sudrebėjo. senovines plytas buzon suversti. Dabar validolis po liežuviu, nes vienos plytos kaina 3,50 eur.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane keliav isvis per torpyne tokia, pavari vanduo stovi, jau kokius 15m. ten akminai nup dirvu surinkti pilami ir tik siemet galima sakyti normaliai uzsikiso, o del grunto nustumdymo bedos man butu ten buvo nes ezeras vos zemiau tai viskas man parbegtu, nes po lietaus keliukas lygus su kanalu. tai ka turiu ta dedu, geriausiai jautesi efektas kai betono luotus veziau ir sudejau, o ir aplinkiniai krauna, ka uzsikis, o kai akminy daug yra tai verciasi jie ir bedu nematau, vistiek kazkur reikia deti juos,

Šiaip skandinavai turi tokią praktiką su keliais. nuima augalinį sluoksnį, kloja geotekstilę. tada jau ant viršaus stambio frakcijos žvyras. ir gaunasi kelias. vienas pigiausių būdų. Pas tave Ričardai galima užpilti ploną žvyro sluoksnį ant skaldos, kloti geotekstilę,žvyro  sluoksnį ir tada jau kelk kelio lygį virš žemės. kuo labiau iškelsi tuo sausiau turėsi. o tvirtumą ir surišimą duoda žvyras su moliu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Skaičiau, skaičiau. Ir staiga taip širdis sudrebėjo. senovines plytas buzon suversti. Dabar validolis po liežuviu, nes vienos plytos kaina 3,50 eur.

Čia ne tos plytos, ne raudonos. Būtų raudonas tai nusivaliciau ir gražiai susandeliočiaut. O jau paskum kurnors imurijai.

žiūrėk tu man! daugiau taip neišdykauk...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...