Jump to content

Žemės ūkio kooperatyvas


ricardaas

Recommended Posts

Vienas senas pažįstamas siūlo stoti į žemės ūkio kooperatyvą.Kooperatyvo paskirtis bus teikti agroserviso paslaugas.Bėda tai kad kooperatyvas bazuosis kitame rajone ir pats negalėsiu naudotis jo paslaugomis.Mane kviečia tapti akcininku.Kooperatyvas būtų kaip uždaroji akcinė bendrovė UAB.Jie aiškina kad kooperatyvo bankroto atveju aš nerizikuočiau savo turtu o tik akcijomis,kurias turėsiu kooperatyve.

Gal kas esate susidūrę :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Savo turtu mano ziniomis nerizikuotum, bet kisti pinigus i toki reikala manau beprasmiska.Na nebent neturi kur ju deti, ir atsibodo su sakemis vartyti, kad nesupelytu ;)

Kooperatyvas gautų ES paramą technikai pirkti o aš sėkingai dirbant kooperatyvui už turimas akcijas gaučiau dividentus.

Iki pinigų vartymo šakėmis man oho kaip toli...čia būtų kaip investicija.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aišku kad akcijos turtas bet jei tą kooperatyvą vadovybė subankrotintų tai likčiau be akcijų bet kitas mano turtas būtų neliečiami...Bent taip man aiškino...gal kas žino kaip iš tikro yra :icon-question:

Nebus jau liečiamas tas tavo turtas. :eusa-naughty: UAB todėl ir vadinamas ribotos civilinės atsakomybės juridiniu asmeniu, nes akcininkai atsako tik savo įnašu, t.y. akcijomis. Tas pat galioja ir kooperatyvui (pajininkai atsako tik savo pajumi). O vat ūkininkas jau neribotos atsakomybės asmuo, todėl atsako savo asmeniniu turtu (kaip ir IĮ savininkas).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kooperatyvai tai tikrai paramą gauna. O UABai? Bet kodėl ne? Jei jų veikla pagal EVRK - paslaugų žemės ūkiui teikimas, tai manau, turėtų praeiti. Tik svarbu neužsiplėšti daug ir visko. Teko vienam kooperatyvui verslo planą rašyt. Tiesiogine ta žodžio prasme - minimalus įstatinis (ar kaip ten vadinasi ta pajų visuma), o investicijos - 12,5 mln. (be PVM). :eusa-doh:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Praėjo? :eusa-shifty:

Dėkui tam žmogiukui, kuris sėdi danguje, net nebuvo pateiktas, nes joks bankas nepasirašys tokios garantijos dėl paskolos.

Hm reiškia savo kitu turtu tikrai nerizikuoju o tik akcijomis arba pajumi...bet kaip jei tie veiklūs vyrukai prikilbasins su ta parama :icon-question: Juk aš būdamas akcininku tikrai visko nežinosiu ką darys buhalterė ir direktorius.

Savo turtu tikrai nerizikuosi. O jau ką ten darys direktorius su buhaltere.... Tikrai gali nežinoti. Bet spėti tai nieks gi nedraudžia...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Hm reiškia savo kitu turtu tikrai nerizikuoju o tik akcijomis arba pajumi...bet kaip jei tie veiklūs vyrukai prikilbasins su ta parama :icon-question: Juk aš būdamas akcininku tikrai visko nežinosiu ką darys buhalterė ir direktorius.

Savo turtu tikrai nerizikuosi. O jau ką ten darys direktorius su buhaltere.... Tikrai gali nežinoti. Bet spėti tai nieks gi nedraudžia...

Bet jei jie kaip nors su ta parama neteisėtai pasielgtų ar neturėčiau bėdų su FNTT :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aš sėkingai dirbant kooperatyvui už turimas akcijas gaučiau dividentus.

Pasidėk tuos pinigus į banką (indėlį) ir daugiau uždirbsi. Rimtai.:) Esi kviečiamas kaip investuotojas (nes paslaugomis, kaip minėjai, negalėsi pasinaudoti). O investuotojai, investuodami savo pinigus į įmones, prašo 15-25% metinių palūkanų. Jie tau tiek žada..? O kas bus, jei to pelno nebus (duok Dzūkijai popierius ir pelno nebeliks, arba jis bus juokingas)? O kas jei negaus ES paramos? Grąžins tau visus pinigėlius..? Mokesčius reikia mokėti ir negaunant pajamų. Todėl nenustebčiau, jei per tą laikotarpį, kol bus laukiamas atsakymas dėl ES paramos, suneštų pinigėlių sumažės.

Sorry, bet man nepatinka tokie pasiūlymai. Jei nori taip ir tokiu būdu investuoti, galiu pasiūlyti projektėlių su užstatais ir 12% metinių palūkanų. Bet ar tau tikrai to reikia..?

Geriau jau sau geresnę mašiną nusipirk. Bent malonumą pajusi.:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nematau as cia jokio koperatyvo o tik kazkam naudinga sutverima kuriems reikia finansiniu injekciju. Labai abejoju ar atsiras toks poreikis agroserviso paslaugoms, kad uztikrintu stabilu to koperatyvo darba ir plius dividendus akcininkams. Matau ateina nauja mada "koperatyvas", tik si mada gali pakenkti tikriems koperatyvams. :eusa-think: Zodziu bus visko , tiek patenkintu tiek nusivylusiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 7 metų...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...