Jump to content

Apsurdiška reali situacija su kelių policija


efrendas

Recommended Posts

Šiandien vežant grūdus brolis papuolė į apsurdišką ir mano akimis tiesiog anikdotinę situaciją :)

Veiksmas vyko tik įvažiavus į Joniškio miesto ribas, kelyje Ryga-Kalinigradas. Traktorius Case CVX su pakrauta priekaba 3 pts-13 įjungtu autopilotu 42 km/h tik pravažiavus lentą Joniškis iš stovėjusio pakelėje policijos automobilio iššoka pareigūnas ir mojuodamas skrituliu sustabdo mano brolį. Šis nieko neitardamas pamastė, kad tai eilinis dokumentų patikrinimas ir atsipūtes laukė kol prieis policininkas. Šis prišokęs trumpai tipo prisistates paprašė dokumentų ir liepė sekti paskui jį prie policijos automobilio. O tenai sėdintis kolega pakiša greičio radarą ir paaiškina, kad traktorius viršijo leistiną 50km/h greitį miesto ribose. Brolis pažiurėjęs į radaro parodymus net žaktelėjo :D radaras rodė 66 km/h :icon-evil: Nu tai sako baudele teks mokėti. Brolis vos nepradėjo juoktis :lol: sako nuo kada traktoriai 66 km/h pradejo vazineti, dar su pakrautom priekabom, jus nejuokaukit. O policininkas rimtu veidu rėžė, mes ką į juokdarius panašūs, jei nesutinki su radaro parodymu, gali mus į teismą paduoti.

Tada brolis primetė, kad čia mentai bando išsidirbinėti ir kad ilgai su jais nesiaiškinti ir neaštrinti padėties( nes iki darbo dienos pabaigos buvo likes geras pusvalandis, ir norint spėti išsikrauti grūdus nebuvo laiko kada begaišti ir toliau aiškintis) gerai sako tada nieko nerašykim, o tarkimės graziuoju.

Baudos skaičių neminėsiu, bet susitarti pavyko normaliai :D Manau jie to ir laukė, nes policininkai taip pat mėgsta ne vien sausą duoną valgyti :lol:

Taigi linkiu niekam nevažinėti tokiais greičiais :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na jei man taip butu buve tikrai nepatingeciau ir baudos ar kisenpinigiu nemokeciau, vat idomu butu pasiziuret kaip butu regave jei butu neskubejes ir atkirtes, kad davai darom teisma, tegul komisija istiria ar sis traktorius gali tokius greicius pasiekti ir t.t.

Esmė laike ir buvo, turint laiko tai žinoma būtų buvusi visai kita kalba :)

O dabar teko pasirinkti pigesnį, nors ir labai nemalonų variantą :icon-evil:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ka jus nusikalbat,butu protokola surase vistiek,o kiek protokolo surasymas trunka? apie 15 min,parasai,kad nesutinki ir vsio,ir visur butum spejes,didele klaida padarete,kad nerasetes baudos,taip butumet sau nuostoliu nepasidare tikrai, i teisma viena karta butumete nuvyke ir viskas butu baigta,uz tokius dalykus nieku gyvu pinigu nemokeciau,nes zinau,kad jie neteisus...yra atveju kada tikrai tenka pakisti duokle,bet tokioj situacijoj niekada neduociau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Policininkas pasinaudojo traktorininko žioplumu ir dar babkių pasidarė.

Policininkas turėjo parodyti prieš kiek laiko užfiksuotas didesnis greitis radaru. Garantuoju butų buvęs seniau užfiksuotas kitos mašinos. Tokiu atveju reikia kad surašytų ATP protokolą ir parašyti , kad nesutinku. Paskirtą dieną atvykti į policijos komisariatą bylos nagrinėjimui (nagrinėja dažniausiai viršininkas) ir išdėsčius savo argumentus nesutikti. Čia galimi du variantai. Vis tiek paskiria baudą arba ne. Jei neskiria, tada jų problemos kaip ATP protokolą anuliuoti. Jei paskiria nenusimeni ir duodi į teismą. Savo nusistebėjimais gali pasidalinti vietiniam laikraščiui. Tokiu atveju tarnybinis patikrinimas pareigūnui garantuotas. Dabar taip nepadarysi nes busi apkaltintas kyšininkavimu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Rašydamas šį postą labiausiai ir norėjau atkreipti visų dėmesį į pagrindinę esmę ,, policininkų įžulumą''

Labiausiai patiko Filtro išaiškinimas, su visa tolimesnių veiksmų eiga. Asmeniškai būčiau kaip tik taip ir pasielges, deja toje vietoje buvau ne aš :) Žiūrint iš kitos pusės, brolis pagal visa aplinkybes manyčiau priėmė taip pat neblogiausą sprendimą, kad ir pamindamas kai kuriuos moralinius principus. Bet to pasekmėje, sutaupė daug laiko, nervų ir sakyčiau dalį pinigų :) Prieš kelis metus yra tekę susidurti su teisine Lietuvos sistema, prisimenu kaip baisiausią košmarą :D taigi niekam nepatarčiau to patirti savo kailiu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia jau tavo brolis labai silpnai pasirodė. Mane su mašina kelis kartus taip bandė išdurt. Jei jie nagli, tai tu turi būt dar naglesnis. Vieną kart remontuojamam kelio ruože greitis 50, pavažiavus pusę km žiūriu ant šalutinio keliuko ženklas, aš gazo ir žiū jau stabdo. Sako vairuotojas viršijot greitį, nes leidžiama 50 o važiavot 94. Sakau vyrai buvo ženklas, jie sako mes trąsą pravažiavom nebuvo, saku sėdam į mašiną ir palekiam, jie atiduoda dok ir sako laimingo kelio. Kitas atvejis, važiuoju per Garliava žiūriu stovi, už penkių min gryžtu atgal, žinau kad stovi, tai diržas užsegtas greitis kaip priklauso. Stadbo, tipo viršijot greitį, sakau baik bajerius nieko neviršinau, einam į mašiną, sakau kuo jūs mane laikot, mačiau kad stovit ir tt, jis sako ko tu ant manęs rėki, sakau kad nekaltą norit nugręžt, saku gali rašyt ką nori, aš nesutiksiu. Po 5 min tokio pokalbio sako nu gal tikrai suklydom, laimingo kelio. Nereikia jiems nusileist jei esi nekaltas. Jie tikrai nebūt rašę protokolo, o čia pagavo bičą ant mūškės ir nugręžė :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

taip taip jus teisus,bet paziurekime iskitos puses.. :icon-cool: jei jis nebutu sumokejes duokles ir butu bilinejesis as zn kaip yra su teismais teisybe ten retai rasi :icon-redface::icon-rolleyes: aisku gali rasti bet vienetai.. bet jei taip butu nutike ir tas patikrinimas butu ivykes na patruliu.. tai iskar butu uzsitraukes nemalone ant saves ir ant visos savo seimos..tada jie dar labiau butu spescialiai kabinejesi.. as jau tai zn grj..2 butu kiek nervu ir laiko sugadines.. ir dar kazin arbutu isikovojes nes gi tospacios puses zmonem kovoji.. :icon-rolleyes: bet cia tikrai policininkai negraziai pasielge.. :twisted :icon-evil::icon-cool: man geda uz juos :icon-redface: nes pats zadu but keliukas.. :icon-rolleyes::D:D nepergyvenkit as jus paleisiu ir palinkesiu gero kelio :icon-wink::D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai cia dotnuvos projektai tokius greitus traktorius pardavineja :) ir as tokio noreciau, bet uztektu kad 50 km/h vaziuotu. esu girdejas kad vokietijoj ukininkas taip pat traktoriumi buvo virsijas greiti, vaziavo 70 ar 80 km/h. na bet vokieciai tai turi tokiu traktoriu kurie tiek gali vaziuoti, o lietuviai tokiu dar nelabai, nebent litsoftai kam pardave. siuo atveju policininkai tikrai nekaip pasielgė :icon-mad [/b]

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...