Jump to content

Antivirusinės programos


M&M

Recommended Posts

teko isbandyt keleta antivirusiniu programu: Norton, AVG, Avast, Kaspersky ir Esset Smart Security, tai is siu isvardintu geriausia man pasirode Esset Smart Security, nors pries ja naudojau Kaspersky Internet Security ir maniau, kad geresniu nera (apie likusias vapsie net kalbet nenoriu), taciau Esset maziausiai stabdo kompiuteri, o kai Kasperskis pradedavo skanavimus tai kompu praktiskai neimanoma naudotis buvo (tiesa ir kompas nepernaujausias). tik gal kiek sunkiau susirast veikianti crak'a, bet pasikuitus internete viskas randama :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

teko isbandyt keleta antivirusiniu programu: Norton, AVG, Avast, Kaspersky ir Esset Smart Security, tai is siu isvardintu geriausia man pasirode Esset Smart Security, nors pries ja naudojau Kaspersky Internet Security ir maniau, kad geresniu nera (apie likusias vapsie net kalbet nenoriu), taciau Esset maziausiai stabdo kompiuteri, o kai Kasperskis pradedavo skanavimus tai kompu praktiskai neimanoma naudotis buvo (tiesa ir kompas nepernaujausias). tik gal kiek sunkiau susirast veikianti crak'a, bet pasikuitus internete viskas randama :)

na pasidomejus man ta esset smart security irgi nieko atrodo visai... :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kasperskis dviem kompams. Legalus. Atnaujinimai ateidavo per kelias minutes, bet pernai metų gale kažkas pastrigo ir dabar tas reikalas užtrunka. Tiesiog kartais palieki kompą per naktį ir viskas.

tai as apie legalius ir galvoju... nes ten kokiuose crack.am tai kas antras crackas su virusais... :lol: be to kaskasrt knistis ieskant, o galu gale 100lt metams nera tokia baisi suma kai pagalvoji...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip Aš irgi buvau už nelegalią programinę įranga, kaip ir ferrari galvodavau kam mokėti pinigus jei gali nemokėti. dabar nereikia sukinėti galvos kur gauti carck'ą serial'ą ar kokius update. tiesa legalios programos tos kuriomis daugiausia dirbi, nes už kitas kuriomis tik retkarčiais pasižaidi mokėti po 600 dolerių tikrai neketinu :)

Apie antivirusines , tai tikrai verta, kaspersky , eset, juolab kad akcijų būna nemažai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mažiausiai kompiuterio resursus, pagal atliktus tyrimus valgo ESET NOD32, legali žinoma yra geriau, bet kartais kai nėra galimybių tenka naudot nelegalią. Dėl Nodo galiu patart parsiunčiat legalią demo o paskui iš vieno puslapio kas mėnesi atsidarot puslapiuką nusirašot kodus ir serialus ir nereikia jokiu cracku nieko siųstis nereikia, ir taip pratesiat sėkmingai programos gyvavimą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dekui visiems uz atsakymus...nusipirkau legalia esser smart security, nes tipo geriausia :) pas mane kai kompa pirkau buvo norton irasyta bet kazkodel symantec korporacija nenorejo pinigu (serveris neveikia palaukite ir t.t. be to brangokas), kaip ir kasperskio nes vietoj norimo parsisiusti kav internet antivirus 2010 pastoviai siusti mete mobile internet security 2010... tai va aciu uz pasisakymus :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dekui visiems uz atsakymus...nusipirkau legalia esser smart security, nes tipo geriausia :) pas mane kai kompa pirkau buvo norton irasyta bet kazkodel symantec korporacija nenorejo pinigu (serveris neveikia palaukite ir t.t. be to brangokas), kaip ir kasperskio nes vietoj norimo parsisiusti kav internet antivirus 2010 pastoviai siusti mete mobile internet security 2010... tai va aciu uz pasisakymus :icon-wink:

kiek palikai $ ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dekui visiems uz atsakymus...nusipirkau legalia esser smart security, nes tipo geriausia :) pas mane kai kompa pirkau buvo norton irasyta bet kazkodel symantec korporacija nenorejo pinigu (serveris neveikia palaukite ir t.t. be to brangokas), kaip ir kasperskio nes vietoj norimo parsisiusti kav internet antivirus 2010 pastoviai siusti mete mobile internet security 2010... tai va aciu uz pasisakymus :icon-wink:

kiek palikai $ ?

metams 156lt programa + kodai... :icon-rolleyes: kasperskis 139, bet kad pinigu nenori... :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dekui visiems uz atsakymus...nusipirkau legalia esser smart security, nes tipo geriausia :) pas mane kai kompa pirkau buvo norton irasyta bet kazkodel symantec korporacija nenorejo pinigu (serveris neveikia palaukite ir t.t. be to brangokas), kaip ir kasperskio nes vietoj norimo parsisiusti kav internet antivirus 2010 pastoviai siusti mete mobile internet security 2010... tai va aciu uz pasisakymus :icon-wink:

kiek palikai $ ?

metams 156lt programa + kodai... :icon-rolleyes: kasperskis 139, bet kad pinigu nenori... :eusa-think:

vakar bms'e maciau ESS uz 109Lt metam, bet vistiek mldc, kad naudoji legalia programine iranga, as irgi pirksiu ESS metam kai baigsis trial'as po 2 savaiciu :eusa-clap: paypal'u mokejai ar kaip?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dekui visiems uz atsakymus...nusipirkau legalia esser smart security, nes tipo geriausia :) pas mane kai kompa pirkau buvo norton irasyta bet kazkodel symantec korporacija nenorejo pinigu (serveris neveikia palaukite ir t.t. be to brangokas), kaip ir kasperskio nes vietoj norimo parsisiusti kav internet antivirus 2010 pastoviai siusti mete mobile internet security 2010... tai va aciu uz pasisakymus :icon-wink:

kiek palikai $ ?

metams 156lt programa + kodai... :icon-rolleyes: kasperskis 139, bet kad pinigu nenori... :eusa-think:

maladiec mm ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...