Jump to content

Buhalterinės apskaitos pradžiamokslis


Recommended Posts

Ūkininkas tvarkytų buhalteriją ir toliau kaip fizinis asmuo, tik būtų draudžiama nurašyt menkaverčius ir ne tik dalykus į asmenines be 15 proc. apmokestinimo. Apie UAB steigimą čia nieks nekalba...fizinio asmens, ūkininko, dvejybinė buhalterija toliau tvarkoma tik jau uab'o sakykim pagrindais :))) gal ne pilna apimtim :)))

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , Andriusfeat pranešimas:

Pagyvensim pamatysim :)) mano buhalterė užsiminė , kad tokie planai yra, todėl ir klausiu gal kas ką girdėjo ar matė kokį raštą :)

galu gale - man mano bobute uzsimine... vakar vakare teko bendraut su buvusiu sociu kampu, karbis anot ju sieks mokescius palikt o uzsmaugt per sutartis...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sveiki, gal kas pasidalins į ką reikia sumokėti mokėtiną PVM? Niekad neteko, tai įdomu ar ši informacija dar aktuali? Šiandien paskutinė diena susimokėti. 
http://pvmdeklaracija.lt/pvmd/pvm-mokejimas.html

Pravedant pinigus į įmokos kodą tiesiog įrašyt 1001?  ar 

pridėtinės vertės mokesčio kompensacinis priedas, ūkininkų grąžintas į valstybės biudžetą 3981


Nesinori, kad paskui kažkur pasimestų pinigėliai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , Vanagas pranešimas:

Sveiki, gal kas pasidalins į ką reikia sumokėti mokėtiną PVM? Niekad neteko, tai įdomu ar ši informacija dar aktuali? Šiandien paskutinė diena susimokėti. 
http://pvmdeklaracija.lt/pvmd/pvm-mokejimas.html

Pravedant pinigus į įmokos kodą tiesiog įrašyt 1001?  ar 

pridėtinės vertės mokesčio kompensacinis priedas, ūkininkų grąžintas į valstybės biudžetą 3981


Nesinori, kad paskui kažkur pasimestų pinigėliai.

1001

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Žiūrėjau visų mūsų mylimos A.Maldeikienės spaudos konferenciją.Kilo klausymas,o anot seimo narės ,jos ūkininkai bijo,tai klausiu čia-kur galima pažiūrėti ir ,svarbiau, kaip apskaičiuojamas švietimo sukuriamas BVP;kaip apskaičiuojama švietime sukuriama vertė.Ačiū.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...

  LR žemės ūkio ministras pasirašė įsakymą 3D-264 Dėl žemės ūkio ministro 2006 m. gruodžio 18 d. įsakymo Nr. 3D-491 „Dėl Ūkininko ūkio ir gyventojų, kurie neįregistravę ūkininko ūkio verčiasi individualia žemės ūkio veikla, veiklos buhalterinės apskaitos tvarkymo dvejybine apskaitos sistema rekomendacijų patvirtinimo” pakeitimo, kuriuo patvirtino naują rekomendacijų ūkininko ūkio apskaitai tvarkyti redakciją, kai taikomas dvejybinis buhalterinis įrašas. Tai reiškia, kad nuo 2020m. ūkininkai privalės buhalterinę apskaitą vesti taikant dvejybinį įrašą (iki šiol jie galėjo vesti buhalterinę apskaitą netaikant dvejybinio įrašo, o taikant supaprastintą įrašą). Bus ir daugiau pakeitimų, kuriuos turės taikyti ūkininkai nuo 2020m. tačiau gali pradėti juos taikyti ir anksčiau. Nuoroda į dokumentą čia: https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/b6cc6ab2498811e89197e1115e5dbece?positionInSearchResults=4&searchModelUUID=551ba0b8-095e-426b-8908-ed37fdf29c9e

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...
prieš 33 minutes , JCB pranešimas:

A jus maziau nervuokites, gal koks forumietis pataisys jusu automobili savo servize, uzpils baka bendzino ir dar ačių pasakys.

Aš išvis rami kaip belgas. :gay-umbrella:  Tik manau, kad jei žmogui reikia mano, kaip buhalterės, patarimo ar konsultacijos, minimum ką jis turi žinot tai kaip vadinasi mano specialybė. Man žodis buchalteris asocijuojasi su žodžiu chaltūrinti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , Karsonas pranešimas:

Kazi verta pvm uzsidaryt? Lyg ir papildomi mokesčiai atkrenta.

skaičiuok kiek pvm atskaitai ir kiek mokesciu moki, dar pasiziurek, ar neis pirkes technikos per 5 metus ir pastatu per 10 berods, kur pvm atskaitei. teks proporcingai PVM atstatyti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandų, kostela pranešimas:

Nusipirkau daiktą ir sumokėjau 1000€pvm mokesčio. 

 Ar patapęs PVM mokėtoju galėsiu susigrąžinti PVM už buvusį sandorį ? 

Konkrečiai ką pirkot? Nes daiktas gali būt traktorius ir tada vienaip galima susigrąžint, jei tas daiktas pvz trąšos, tada galioja kitos taisyklės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...