Jump to content

Recommended Posts

kaip suprasti sita matavimo vieneta edv?

kazkur skaiciau kad vienas edv apie 4000 lt pajamu. Tad jei tavo pajamos virsyja 56000 lt tai jau kaip ir prie stambiausiu priskiriamas. bent jau as taip supratau. bet gali but kad cia ir pelnas tie 56000 lt. sito tiksliai nezinau

o tj pelno mokestis ir gyventojo pajamu kaip suprasti cia juos :icon-confused: gal juokinga bet nezinau :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip suprasti sita matavimo vieneta edv?

kazkur skaiciau kad vienas edv apie 4000 lt pajamu. Tad jei tavo pajamos virsyja 56000 lt tai jau kaip ir prie stambiausiu priskiriamas. bent jau as taip supratau. bet gali but kad cia ir pelnas tie 56000 lt. sito tiksliai nezinau

EDV jau anksciau esu rases, 1200 euru standartini gamybino pelno. Is pavyzdziu (nes kitur niekaip neradau) galima pasiskaiciuoti kad beveik 70 ha kvieciu lygu 14 EDV, bulviu uztenka 20 ha su trupuciu. Butu gerai jei kas nors surastu pilna stnadartinio gamybinio pelno lentele, nes dabar galima sprest tik is pavyzdziu kur paminetos tik kelios kulturos.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip suprasti sita matavimo vieneta edv?

kazkur skaiciau kad vienas edv apie 4000 lt pajamu. Tad jei tavo pajamos virsyja 56000 lt tai jau kaip ir prie stambiausiu priskiriamas. bent jau as taip supratau. bet gali but kad cia ir pelnas tie 56000 lt. sito tiksliai nezinau

EDV jau anksciau esu rases, 1200 euru standartini gamybino pelno. Is pavyzdziu (nes kitur niekaip neradau) galima pasiskaiciuoti kad beveik 70 ha kvieciu lygu 14 EDV, bulviu uztenka 20 ha su trupuciu. Butu gerai jei kas nors surastu pilna stnadartinio gamybinio pelno lentele, nes dabar galima sprest tik is pavyzdziu kur paminetos tik kelios kulturos.

Kas dalyvauja ES remimo programose, nelabai ka ir gali pakeist, nores ar ne, bet tures moket :icon-confused:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na nezinau ryt pasitikslinsiu bet mano buchaltere skaiciavo giminaicio ukui kuris dirba 54ha ir gavo 18EDV nes jis nieko neinvestavo o pirko tik trasa ir chemija o rapsa pardave po 1300 o kviecius po 480

blogai ji skaiciavo gaunasi tik 12.26 edv,nebent viskas rapsu tai ir tai vos visija 14

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

manau kad nesunkiai galesit apsiskaiciuoti

http://www.zum.lt/min/failai/3D-521EDV_ ... _11_29.pdf

Nukopinkit tą metodiką ir įmeskit čia, nes man neatidaro šitos nuorodos. :icon-redface:

Tai yra PDF formato failas jam perziureti reikia specialios programos patarciau ja vistiek atsisiusti ir susiinstaliuoti nes nemazai siais laikais dokumentu buna tokiu formatu.

Atsisiusti gali is cia:

http://ardownload.adobe.com/pub/adobe/r ... _en_US.exe

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai gerai ukis ne didesnis negu 14edv tai turi moket:

9proc. psd t.y. sveikatos draudima nuo MMA kuris yra apie 1488? t.y. apie 133lt/men

sodrai tas pats tik 8 proc.

bet tai tokia metodika kaip ir iki 14edv. o jei virs kaip tada paskaiciuoti pvz. sveikatos draudima jei pajamos bus aiskios tik metu gale? negali gi dabar paskaiciuoti pajamu nes nevykdomi pirkimai pardavimai ir t.t.

cia kazkas labai neaisku, o gal ir moketi nereikia nes niekas neisaiskina kiek reikia moketi.

Tai gerai kaip supratau tas edv nuo pelno. bet jeigu ukis pvz ir didelis ten kokie 200ha bet pelno nera? kaip tokiu atveju?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o tas 14 europos vienetu , tai kaip suprantu 58000 litu apyvarta ?

edv priklauso nuo to ka augini... kiekviena kultura europos kazkokio ten tyrimo centro yra ivertinta kazkokia pinigu suma pagal pelninguma ir pagal tai kiek ko augini issikaiciuoja edv... labiausiai edv didina rapsas, c.runkeliai...nors ir kvieciu pelningumas is ha 950lt ivertintas, nors dabar jie tiek pelno neduoda...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip tai ūkio EDV turi būti apskaičiuota iki sausio 31. Maniškiai tai pas save seniūnijoje susižino. Nors pagal tą EDV skaičiavimo tvarką pati exelinę lentelę pasidariau. Nieko ten blatno. Pagal deklaraciją susivedi auginamas kultūras (pas mane kol kas tik augalininkystė), kultūrų įvertinimus pagal tą metodiką ir susiskaičiavau pati. Nežinojau ar gerai, tai paėmiau faktinį to pačio ūkio EDV (buvo išduota pažyma NMA). Perskaičiavau. Sutapo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o tas 14 europos vienetu , tai kaip suprantu 58000 litu apyvarta ?

edv priklauso nuo to ka augini... kiekviena kultura europos kazkokio ten tyrimo centro yra ivertinta kazkokia pinigu suma pagal pelninguma ir pagal tai kiek ko augini issikaiciuoja edv... labiausiai edv didina rapsas, c.runkeliai...nors ir kvieciu pelningumas is ha 950lt ivertintas, nors dabar jie tiek pelno neduoda...

bet tai gal jie neskaiciuos pagal tai kiek yra nustatyta europos, o paskaiciuos kaip yra relioj situacijoj?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip tai ūkio EDV turi būti apskaičiuota iki sausio 31. Maniškiai tai pas save seniūnijoje susižino. Nors pagal tą EDV skaičiavimo tvarką pati exelinę lentelę pasidariau. Nieko ten blatno. Pagal deklaraciją susivedi auginamas kultūras (pas mane kol kas tik augalininkystė), kultūrų įvertinimus pagal tą metodiką ir susiskaičiavau pati. Nežinojau ar gerai, tai paėmiau faktinį to pačio ūkio EDV (buvo išduota pažyma NMA). Perskaičiavau. Sutapo.

Tai gal galit įmest tą exelinę lentelę.kaip pvz.,man atrodo ne vienam būtų įdomu passiskaičiuoti EDV,nes įdomu,o tokios dalys (pvz. kombaino)ar įeina į sanaudas skaičiuojant :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip tai ūkio EDV turi būti apskaičiuota iki sausio 31. Maniškiai tai pas save seniūnijoje susižino. Nors pagal tą EDV skaičiavimo tvarką pati exelinę lentelę pasidariau. Nieko ten blatno. Pagal deklaraciją susivedi auginamas kultūras (pas mane kol kas tik augalininkystė), kultūrų įvertinimus pagal tą metodiką ir susiskaičiavau pati. Nežinojau ar gerai, tai paėmiau faktinį to pačio ūkio EDV (buvo išduota pažyma NMA). Perskaičiavau. Sutapo.

Tai gal galit įmest tą exelinę lentelę.kaip pvz.,man atrodo ne vienam būtų įdomu passiskaičiuoti EDV,nes įdomu,o tokios dalys (pvz. kombaino)ar įeina į sanaudas skaičiuojant :icon-rolleyes:

EDV ir sąnaudos - visiškai skirtingi dalykai. Sunkiai žiūriu liaudžiai dašyla, kas su kuo valgoma. Ramiai atsisėdęs viską perskaityk ir tada jau bandyk klaust, kas neaišku. :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

EDV ir sąnaudos - visiškai skirtingi dalykai. Sunkiai žiūriu liaudžiai dašyla, kas su kuo valgoma. Ramiai atsisėdęs viską perskaityk ir tada jau bandyk klaust, kas neaišku. :icon-wink:

Visiškai į dešimtuką :icon-exclaim: EDV - tai deklaruojamas plotas ha (arba auginami registruoti gyvuliai) padaugintas iš mistinio ES nustatyto sąlyginio pelno (SGP). Nereik jokių sąnaudų. Pelną už ūkininkus jau kažkas suskaičiavo :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...