Jump to content

Socialinis draudimas (SODRA)


Recommended Posts

prieš valandą, dvidas pranešimas:

kiek atsimenu buvo lubos 7 vid atlyginimai ,dabar bus 40000eu lubos tai jokio skirtumo:D

Šiaip neiškraipom. dabar 43 VDU, o buvo 28 VDU, nebent jums vargšeliams ūkininkams specialios lubos buvo.

Nežinau nuo kiek % seniau mokėdavot, bet pas mane matematika tokia ir pūsti burbulo tikrai nereikėtų.

image.png.4407b1fc1d25dc5b241a18835fbf64b6.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, lunacy pranešimas:

Šiaip neiškraipom. dabar 43 VDU, o buvo 28 VDU, nebent jums vargšeliams ūkininkams specialios lubos buvo.

Pasižiūrėk kiek eurais VDU buvo 2017 m., ir kiek nuo 2019 m. kai ''perkėlė'' mokesčius ant popieriaus dirbančiajam, ir nerašinėk nesąmonių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Andriusfeat pranešimas:

Pasižiūrėk kiek eurais VDU buvo 2017 m., ir kiek nuo 2019 m. kai ''perkėlė'' mokesčius ant popieriaus dirbančiajam, ir nerašinėk nesąmonių.

Perkele dirbanciajam, bet istikro tai tam dirbanciajam dzin kas ant popieriaus. Dirbantysis derasi su darbdaviu kiek gaus atlyginimo i rankas, o ne kiek ant popieriaus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 16 valandų, Andriusfeat pranešimas:

Pasižiūrėk kiek eurais VDU buvo 2017 m., ir kiek nuo 2019 m. kai ''perkėlė'' mokesčius ant popieriaus dirbančiajam, ir nerašinėk nesąmonių.

Kol nesugebėsi argumentuotai iškarto rašyti su pavyzdžiais taip pat rašysi tokias pačias nesąmones, nes mano pasakymas buvo teisingas, o jei nepatiko nukrypimas ir nesupratai ka norėjau pasakyt tai, sėkmės toliau formuojant tokia nuomonę....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 1 mėnesio...

Kažkokie stebūklai vyksta, pasirodo dabar jei deklaruoji pajamas tai sodra nuo 90% apmokestinamųjų pajamų (pelno) skaičiuos PSD ir VSD. Tai realiai turint milijoną apyvartą o pelno ~100€, sumokėsi VSD ~15€ PSD ~5€( už visus metus!!!). O jei nedeklaruoji, moki nuo minimumo ~500€ PSD ir Apie 1500€ VSD (nuo 2019m. ~800€).

Vis dar negaliu tuo patikėti. Ar tai logiška? Dalinai. Bet didelis klausimas ar teisinga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 18 valandų, gerasukis pranešimas:

Kažkokie stebūklai vyksta, pasirodo dabar jei deklaruoji pajamas tai sodra nuo 90% apmokestinamųjų pajamų (pelno) skaičiuos PSD ir VSD. Tai realiai turint milijoną apyvartą o pelno ~100€, sumokėsi VSD ~15€ PSD ~5€( už visus metus!!!). O jei nedeklaruoji, moki nuo minimumo ~500€ PSD ir Apie 1500€ VSD (nuo 2019m. ~800€).

Vis dar negaliu tuo patikėti. Ar tai logiška? Dalinai. Bet didelis klausimas ar teisinga.

Juk R.MARKIZAS KARABASAS saves ir savo imoniu nenuskriaus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 4 mėnesių...
prieš 11 minutes , WYCKA/ pranešimas:

Mano galva vmi turejo kreiptis ne sodra nuo kada sodra deklaruotas pajamas seka kasko nesuprantu

Man irgi yra buve,po pajamu deklaracijos issikviete i Sodra po pusmecio sako,ko nesusimoki? Bet jokiu laisku is Sodros nebuvau gaves,tipo buhaltere turejo pasakyti,nors mano deklaracijas padare pati VMI. Matomai jie tarpusavy ,,nesusisneka,,.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...