Jump to content

Polonez


Recommended Posts

  • po 2 savaičių...
  • po 2 savaičių...
Nieko ten gudraus nera tam poloneze, gereu imk tokia kaip mano, arba dar su freza gal koki varijanta apmastyk.

viktoras tavo variantas brangus.... jei zetora imu nebeisseina tokia kaip tavo reiktu jau daug prideti prie IDEA... tai man nieko gudraus nereikia polonez vis tiek diskine tai ir i suskusta turetu paseti... nors kai nedirbes nieko negaliu pasakyti... viktoras gal fotkiu turi kaip paseliai atrodo po IDEA sejamosio? kaip rapsas ir grudiniai?

Kiek jie praso uz ta Poloneza?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 7 mėnesių...

Sveiki, na as turiu polonez 4m. diskine.didziause beda jos seklavamzdiai :icon-evil: bijo didesniu grumstu, nekalbu apie akmenis..kadangi seklavamzdis yra teleskopinis tai dazniausiai del prasto liejinio usikerta ir lusta pusiau. po kiek laiko kai apsidirba visi seklavamzdziai nustoja kirstis.seip geruose laukuose asmeniskai seju 10 12 km.h seja graziai ir tiksliai. na tech. veziu aisku jau nerasite :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, na as turiu polonez 4m. diskine.didziause beda jos seklavamzdiai :icon-evil: bijo didesniu grumstu, nekalbu apie akmenis..kadangi seklavamzdis yra teleskopinis tai dazniausiai del prasto liejinio usikerta ir lusta pusiau. po kiek laiko kai apsidirba visi seklavamzdziai nustoja kirstis.seip geruose laukuose asmeniskai seju 10 12 km.h seja graziai ir tiksliai. na tech. veziu aisku jau nerasite :D

Prie kokio traktoriaus kabini ? Kaip su rapsu seja? Ar pas tave su tais guminiais prispaudimo ratukais. Galvoju ir as apie tokia sejamaja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na dirbu su Zetor power 105.tai pilnai pakrovus nesunkiai kilnoja hidraulis ir seip neapkrauna trakt.o pabandziau su mtz senos laidos set dvitilciu, taij po puse bunkerio tik, jei pilna ir kilnoja prieki ir lauzo slaunu asi :icon-rolleyes: na negaliu nieko sakyti seja gerai ir rapsa, reguliavimas gan paprastas tik lenku kalba taij teko pavargt kol ka ten susigaudai.. pas mane nera ratuku, tik po disku eina spiruoklines akecios. o seip specagroj maciau ivairiu komplektaciju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na dirbu su Zetor power 105.tai pilnai pakrovus nesunkiai kilnoja hidraulis ir seip neapkrauna trakt.o pabandziau su mtz senos laidos set dvitilciu, taij po puse bunkerio tik, jei pilna ir kilnoja prieki ir lauzo slaunu asi :icon-rolleyes: na negaliu nieko sakyti seja gerai ir rapsa, reguliavimas gan paprastas tik lenku kalba taij teko pavargt kol ka ten susigaudai.. pas mane nera ratuku, tik po disku eina spiruoklines akecios. o seip specagroj maciau ivairiu komplektaciju.

na jei nesusikomplektavai gylio ratuku stipriai prasovei, tokiu atveju ji tampa eiline sejamoji..... :eusa-doh:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 2 savaičių...
As tokia sejamaja esu numates pirkti pagal JU isikurimo programa. Idomu kiek teko pakeisti seklavamzdziu per sezona?Geresnei sejamajai reikes prideti gerokai..hmm. Ka jus patartumete?

Na pagal kaina tai tikrai nera bloga sejamoji, o seklavamzdziu per sezona teko pakeisti 5, ir vienas netoliese ukininkas nusipirko Kverneland ACORD sejamaja, tai sake beveik mano lenkiska dar gersne, ir tvirtesne nors ir visas valdimas mechaninis.o kaina lenkiskos 15tukst.mazesne buvo.Tik jei pirksi prie seno mtz tai gali but kiek perdidele apkrova hidrauliui..o seip viena is tu normalesniu pagal kaina ir kokybe sejamuju. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...