Jump to content

AUTOKLAVAS-auksto slegio puodas tušonkiai gaminti


beleris

Recommended Posts

tik perkant puoda butu gerai kad apsauginis vožtuvas būtu, nes žinau vienam susprogo, pas mane yra be vožtuvo samadielnas, tai nejauku eit žiūrėt temperatūros :lol: o kaip kas tušonke darot ar pjaustyta ar malat, mes kaiptai šernienos darydavom pjaustytą, bet pabandėm malt tai labai gera gavosi :eusa-dance: man daug skanesnė nei pjaustyta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tik perkant puoda butu gerai kad apsauginis vožtuvas būtu, nes žinau vienam susprogo, pas mane yra be vožtuvo samadielnas, tai nejauku eit žiūrėt temperatūros :lol: o kaip kas tušonke darot ar pjaustyta ar malat, mes kaiptai šernienos darydavom pjaustytą, bet pabandėm malt tai labai gera gavosi :eusa-dance: man daug skanesnė nei pjaustyta.

kiek dare,tai pjaustem,o maltos naragaves namines gal ir nieko butu. :eusa-think:

del voztuvo,tai po darymo buna isbandyta su 8ar10 atmosferu,jei laiko,viskas tvarkoj.Yra monometras ir matai kiek rodo,buna virs 6 atmosferu atrodo ikaites.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pasmane samadielnaskatilas,telpa 21puslitrinis .tėvas bandė kauliukus troškynti tai toki minkšti pasidarė :D valgai kaip sviesta.mėsa visada malta troškinam.

vožtuvas apsauginis nuo zilo resyverio pastarytas ir 7atmosfėrom suregulioutas.iškarto užkrovus užpivu vandens kad dangtelius semtu ir uždarius.ipommuoju 1.8atmosferos ir kaitinu su dujiniu degikliu iki120laipsniu tada spaudimas buna 5atmosfėros.palaikau minučiu 20 ir gesinu ugni.katila apkloju ir palieku kitai dienai :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

darbas tai toks pat,temperatūra atmosferos bet aš galvoju kad vistiek metalas tamposi sensta ir pavargsta, todėl manau vožtuvas geras dalykas, kaip sako atsarga gėdos nedaro :D kokiais dangteliais uždarinėjat, ar tais vakuojamais ar užsukamais, aš čia padariau užsukamais tai galvoju ar pastovės nesuges, nors dabar parduotuvėj visi konservai užsukamais. :eusa-think: waldasxl tai užkaitinus iki 120 dar verdi 20 min.? aš tai užgesinu temperatūrai pakilus iki 120.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:D kokiais dangteliais uždarinėjat, ar tais vakuojamais ar užsukamais, aš čia padariau užsukamais tai galvoju ar pastovės nesuges, nors dabar parduotuvėj visi konservai užsukamais. :eusa-think: waldasxl tai užkaitinus iki 120 dar verdi 20 min.? aš tai užgesinu temperatūrai pakilus iki 120.

pakėlus iki 120 paverdu 20 min ir dar išjungus degikli ,apkloju ta katila šiltai kad ilgiau karšti palaikytu.pirmakarta kai viriau ,120pakėlus laikiau 15min ir išjungus degikli neuždenginėjau to katilo tai kaikuria konsėrvai po poros mėn imė gesi ,teko mesti lauk.

apsauginis vožtuvas tikrai butinas nes jai pražiopsosi temperaturos kilima ,bus nidelis" bum" ir gali buti graudžios pasekmės.ir su vožtuvu reik buti budrem,nejuokas garais nusismukinti sudirbus vožtuvui.

dėjo tėvas tais užsukamais tai sakė jog kaikurios sugedo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pasmane samadielnaskatilas,telpa 21puslitrinis .tėvas bandė kauliukus troškynti tai toki minkšti pasidarė :D valgai kaip sviesta.mėsa visada malta troškinam.

vožtuvas apsauginis nuo zilo resyverio pastarytas ir 7atmosfėrom suregulioutas.iškarto užkrovus užpivu vandens kad dangtelius semtu ir uždarius.ipommuoju 1.8atmosferos ir kaitinu su dujiniu degikliu iki120laipsniu tada spaudimas buna 5atmosfėros.palaikau minučiu 20 ir gesinu ugni.katila apkloju ir palieku kitai dienai :D

pas mane irgi samadielka neržaveika,kaina 200lt prieš 3 m. kai pirkau sake kad telpa 21 pustitris bet tiek sudejus negaliu uždaryti dangcio.taigi darau 16 vnt.kaitinu iki 112 laipsniu spaudimas buna apie 6 ir gesinu ugni.kiek pastebejau prie kiekvieno puodo reikia iprasti bandymu keliu.naudoju tik senovinius dangtelius .Su mesa viskas gerai bet su žuvimi tai beda.dariau tik du kartus ir tai viena 108 laipsniai tai kaulai dar kietoki ir112 degesis.kaip darot žuvi ???????

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...
  • po 2 savaičių...
  • po 4 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...