Jump to content
alvydass

Česnaku auginimas

Recommended Posts

Dar yra gilimybė jos gauti?

vienintele beda as ja Airijoj Dubline pirkau, o seklu tai yra

Tai nebent siustis lieka galimybe arba Lenkijoj paieskot, nes tuos, kur pernai pirkom valgymui, buvo is Lenkijos atvezti.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

Man iskilo klausimas o kaip su cesnaku realizacija. Ar nera kas superka dideliais kiekiais ir uzsiima tarkime eksportu nes jei koki hektara uzsesi tai turguje neprisedesi su tiek. Kazka buvau girdejes, kad skambino is kaimo tai siule 20 kilogramu sako mes nezaidziame tokiais kiekiais perkame po 20 tonu. Gal kam teko parduoti didesniais kiekiais ir kokios kainos svyruoja.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

As manau kad uzauginti yra lengviau, nei kad parduoti uz gera kaina.Siais metais manau su realizacija bus gana sunku, labai daug ju bus priauginta, na nebent bus metai nepalankus derliui.Bus matyt kaip cia bus su tais cesnakais

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Su supirkimu turetu viskas ok buti nes supirkejai irgi ruosesi turbut didesniam cesnaku kiekio anpludzio ir beto isikure cesnaku asocijacija jie turetu supirkineti didesny kieky aisku uz mazesny kilogramo kaina bet uztat parduosi didesny kieky. Tik aisku reiketu istoti y asocijacija parasai anketa ir jie nuspres ar priims trave ar ne. Metinis nario mokestis 100lt.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Su supirkimu turetu viskas ok buti nes supirkejai irgi ruosesi turbut didesniam cesnaku kiekio anpludzio ir beto isikure cesnaku asocijacija jie turetu supirkineti didesny kieky aisku uz mazesny kilogramo kaina bet uztat parduosi didesny kieky. Tik aisku reiketu istoti y asocijacija parasai anketa ir jie nuspres ar priims trave ar ne. Metinis nario mokestis 100lt.

Ar skambynai i ta asociacija, snekejai del supirkimo? Gal gali placiau?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Manau sodinamosios kaina gana reali, nors ir nesudetingai padaryta, bet medziagos taip pat kainuotu, bei zinoma laikas ja gaminant. Susimetus keliems pinigelius tai visai nebrangiai gautusi. Aisku visi turetu gyventi tame paciame rajone

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
5k kaina uzlenkta. as nerandu daba tik tu mazikiu dezikiu kur ant dirzo yra, o visakita jau nebeda yra

Dezikes galetum pritaikyti, kur buna tvoru stulpeliams kepures-dangteliai. Esu mates ju pirkt ivairiu formu bei dydziu, ir staciakampiu ir kvadratiniu ir apskritu, tik kainos ju nepamenu

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
5k kaina uzlenkta. as nerandu daba tik tu mazikiu dezikiu kur ant dirzo yra, o visakita jau nebeda yra

Dezikes galetum pritaikyti, kur buna tvoru stulpeliams kepures-dangteliai. Esu mates ju pirkt ivairiu formu bei dydziu, ir staciakampiu ir kvadratiniu ir apskritu, tik kainos ju nepamenu

Maciau ju lytagroj yra, tai siom dienom apzvelksiu jai tik tai teks imt jas.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

http://www.e-senukai.lt/sodas-darzas/si ... rekes1.htm

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti

• Create New...