Jump to content
alvydass

Česnaku auginimas

Recommended Posts

On 2019-08-07 at 09:24, lunacy pranešimas:

371058B6-D8E9-42B7-A1AC-583E15C9114E.jpeg

Gražus  kiek kaina bus kilogramo nes aš jau  savo žieminius į pabaigą išparduoti liko 100kg tiktais rezervo bet jei ne iš parduosiu  ne verksiu nes žadu į hektarą 300kg pasodinti o jei ne iš parduosiu 100kg rezervo bandysiu 400kg sutalpinti į hektarą 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 30 minutes , Pirichodaz pranešimas:

Gražus  kiek kaina bus kilogramo nes aš jau  savo žieminius į pabaigą išparduoti liko 100kg tiktais rezervo bet jei ne iš parduosiu  ne verksiu nes žadu į hektarą 300kg pasodinti o jei ne iš parduosiu 100kg rezervo bandysiu 400kg sutalpinti į hektarą 

As kai rankom sodinau, tai 100 kg i 10 - 10.5 aru susodindavau. Dabar su sodinamaja apie 70 kg i 6 arus sukisu.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 9 valandas, garlic pranešimas:

As kai rankom sodinau, tai 100 kg i 10 - 10.5 aru susodindavau. Dabar su sodinamaja apie 70 kg i 6 arus sukisu.

Aš vistiek rankom sodinsiu daba buvo miežiai nupurskiau vaka su Kas trąša kad putu geriau poto žadu su skutiku paeiti  isbarstysiu trasas  ir su freza isfrezuosiu  poto su vagotuvu padarysiu eilutes ir su grebliuku uzrausiu bent toks planas pakolkas su sodinimo 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 15 valandų, Pirichodaz pranešimas:

Aš vistiek rankom sodinsiu daba buvo miežiai nupurskiau vaka su Kas trąša kad putu geriau poto žadu su skutiku paeiti  isbarstysiu trasas  ir su freza isfrezuosiu  poto su vagotuvu padarysiu eilutes ir su grebliuku uzrausiu bent toks planas pakolkas su sodinimo 

Lygiai tokiu budu ir as sodindavau. Pernai pasidariau sodinamaja, nes nugaros gaila.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
On 2019-08-13 at 21:19, Pirichodaz pranešimas:

5-7euru reziuose turetu but.

27946ACC-8FEE-4C8D-96DD-BE1179B52FA6.jpeg

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
On 2019-08-14 at 23:07, garlic pranešimas:

Lygiai tokiu budu ir as sodindavau. Pernai pasidariau sodinamaja, nes nugaros gaila.

Pasidariai? Gal projektų ką parodysi savo kaip atrodo sejamoji

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
On 2019-08-18 at 20:51, Pirichodaz pranešimas:

Pasidariai? Gal projektų ką parodysi savo kaip atrodo sejamoji

Biski ne ta tema, bet gal atsakingi asmenys nesupyks.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti

• Create New...