Jump to content

Česnaku auginimas


alvydass

Recommended Posts

Prieš 16 valandų, Pirichodaz pranešimas:

Aš dar irgi laukiu manau dar anksti bent man

Nebesulaukiau atidaviau azotą katik ištresiau salietra bet maža dozę gal ir nespės pasisavinti bet pas mus ūkininkas kaip tik šende trešia savo kviečius tai bandos jausmui pasidaviau ir patrešiau savo česnakus išalkusius

IMG_20190309_134249.jpg

IMG_20190309_134304.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Giedriusas pranešimas:

kas kiek eilutes? nes atrodo tai labai tankiai. ka su tarpvagiais darysit? ar viska kauptuku?

Varpučių pas mane nėra bent šitam lauke specialiai ruošiausi česnakam būtent šiam laukui ir jis eksperimentinis ir daugiausiai  teikiančių vilties bandysiu  nupurkšti nuo žolių jeigu nepadės purškimas ir bus žolių į darbą bus kauptukai panaudoti bet če planas B  jeigu nepajegsime su kauptukais planas C  prie trimerio konstruoju tokį ravėtuva bet  tikiuosi kad padės chemija  eilutės kas 20cm maždaug viskas rankom buvo sėta bet bandėme išlaikyti atstumą visai neblogai pavyko dėl tankumo nemanau kad tankiai nes česnakai nekunkuruos tarpusavi dėl maisto medžiagų turėtų pakakti visiem bent mano skaičiavimas. O tai dėl trešimo gal ir anksti bet manau kai tokios oro sąlygos reikia parizikuoti ir kai kur daryti nestandartiškai o kad reikia jiems dabar azoto 100procentu  nes vegetacija prasidėjo leidžia naujas šaknis ir nori valgyti tai manau svarbu laiku duoti jiems ko prašo nesvarbu kad viso dabar ką trešiau nepasisavins  bet  didžiąją dalį tai tikrai ir mane tas tenkina nes galutiniame rezultate yra derlius o mes visi norime kuo gausesnio ir kokybiškesnių galvučių

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, Giedrriusas pranešimas:

O tai kaip nukasit? Su sake? Ar turite keltuvą prie traktoriaus?

Su rankom jokios šakės nei kastuvo nereiks nes labai gerai raunasi kai pravaziuiji pirma su purentuvu  esu skaitęs bet nesu bandęs bet galvoje sukasi toke idėja kai su bulvių kasamaja puikiausiai išsikasa sako kad guminius reikia dėti tuos kurie ispurena bet  sako jeigu didesnį gylį sireguliuoji nereikia greitas būdas  kitais metais į vagas pasesiu pabandymui žesiu kaip bus nes gali ir netikti bet pats nepabandes nesužinosi o tu su šake kasi Giedriau?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-03-11 at 20:05, Pirichodaz pranešimas:

 

Dabar nuardytas. Bet padarytas iš mažo kultivatorius rėmo. Pritvirtintas peilis kad po vaga praeitų. Gylį sureguliuoti kad nepažeisti česnakų ir viskas. Peilis padarytas iš storo svelerio vienos briaunos po dviem vagom kad eitų ištisinis. Kiti daro atskirus vagai. Aš su juo ir morkas keliu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, lunacy pranešimas:

Sakykit, o ar tikrai reikia trąšų? Ar beriat tik, kad berti?

Atsakymų manau bus daug nes kiekvienas vis kitaip daro jeigu nori kaip visi neviskas tiks tau nes žemę yra skirtingos plius geriausiai yra pasidaryti žemės tyrimą ir pamatysite jo trūksta ko yra ir galėsite tada optimaliai išnaudoti potencialą plius bent man kainavo dabar 6 eurus nes ūkininkas savo žemes tiriasi nes siunčia į Vokietiją ten per 3menesius padaro 4metam į treštuve pati tada duoda kiek reikia nu  aišku nevisi turi tokias technikas bet aš bent kur galiu prieiti naudojuosi vadinama tikslioji žemdirbyste 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...