Jump to content

Česnaku auginimas


alvydass

Recommended Posts

As jau siandien tresiau kompleksinem,o ir lapai maniskiu jau 10-15 cm ilgio,vienas kitas dar neisdyges.Ispurenau zeme ir lauksim dabar derliaus :D

10-15cm? :icon-eek: būtu įdomu pamatyti kokia ft :)

Kas ta ft?Siaip pas mane vos nutirpus sniegui cesnakai pasirodo buvo sudyge,o iki siol buvo uzdengti agroplevele,ko gero todel taip ir ugtelejo.As kol kas tik sekla dauginuosi,todel prie namu nedidelis plotelis apsodintas,o jei domina veisle,tai parasysiu veliau,nes reikia klausti ukininko is kurio gavau seklos(jis Siauliu rajone augina,kazkur prie zymiuju Naisiu).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As jau siandien tresiau kompleksinem,o ir lapai maniskiu jau 10-15 cm ilgio,vienas kitas dar neisdyges.Ispurenau zeme ir lauksim dabar derliaus :D

10-15cm? :icon-eek: būtu įdomu pamatyti kokia ft :)

Kas ta ft?Siaip pas mane vos nutirpus sniegui cesnakai pasirodo buvo sudyge,o iki siol buvo uzdengti agroplevele,ko gero todel taip ir ugtelejo.As kol kas tik sekla dauginuosi,todel prie namu nedidelis plotelis apsodintas,o jei domina veisle,tai parasysiu veliau,nes reikia klausti ukininko is kurio gavau seklos(jis Siauliu rajone augina,kazkur prie zymiuju Naisiu).

ft tai foto, norim vaizdo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nebus foto,nes siuo metu neturiu kuo ja daryti,o internetines kameros nedatempsiu iki darziuko.15 cm,tai truputi per riebiai pasakyta,bet dabar tycia pamatavau,tai dauguma 10-13 cm aukscio.Dabar turimas telefonas nesiuncia nuotrauku i el.pasta,o kitaip negaliu ikelti foto,nes nera laidu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš jau patrešiau nitroboru 1kg\a ir išpurenau tarpvagius dabar lauksiu žolyčiu dygimo ir prapurenus purkšiu Aktyvus .Šiandien pasodinau vasarinius česnakėlius žiuresiu kas išeis :eusa-think:

o kas čia per trąša? nes tik angliškai kažką galima rasti. Staskestai, kadangi žinau ilgai augini, tai klausimas ar specialiai tręši siera? aišku jei ne paslaptis...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš jau patrešiau nitroboru 1kg\a ir išpurenau tarpvagius dabar lauksiu žolyčiu dygimo ir prapurenus purkšiu Aktyvus .Šiandien pasodinau vasarinius česnakėlius žiuresiu kas išeis :eusa-think:

o kas čia per trąša? nes tik angliškai kažką galima rasti. Staskestai, kadangi žinau ilgai augini, tai klausimas ar specialiai tręši siera? aišku jei ne paslaptis...

Trešiu pavasari kad paspasrtinti šaknu augima daugiau netrešiu mineralinėmis nes trešiu mėšlu,Siera mėginau trešti dali ploto bet apčiuopiamo skirtumo negavau ,matyt dirvoje pakankamai yra,tai specialiai neieškau,jai azotinėse yra tai gerai .Nitroboras turi 3 rūšiu azoto ca cao ir boro.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Kada vėliausiai galima sodinti vasarinius česnakus?

Ačiū

Kol liaudiškai šnekant "neišbezdėjo", pas mane jau pradeda, bet žemė dar šlapoka, tai nėra kaip. O šiaip turint sąlygas tai turbūt geriausia sėklą yra užšaldyti nestipriai, tada jokių problemų. Beje šią žiemą vasariniai česnakai gana puikiai peržiemojo ir daigai jau apie 10 cm, "pasodinti" netyčia buvo spalio vidury...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...