Jump to content

Česnaku auginimas


alvydass

Recommended Posts

Sveiki,

Man iskilo klausimas o kaip su cesnaku realizacija. Ar nera kas superka dideliais kiekiais ir uzsiima tarkime eksportu nes jei koki hektara uzsesi tai turguje neprisedesi su tiek. Kazka buvau girdejes, kad skambino is kaimo tai siule 20 kilogramu sako mes nezaidziame tokiais kiekiais perkame po 20 tonu. Gal kam teko parduoti didesniais kiekiais ir kokios kainos svyruoja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Su supirkimu turetu viskas ok buti nes supirkejai irgi ruosesi turbut didesniam cesnaku kiekio anpludzio ir beto isikure cesnaku asocijacija jie turetu supirkineti didesny kieky aisku uz mazesny kilogramo kaina bet uztat parduosi didesny kieky. Tik aisku reiketu istoti y asocijacija parasai anketa ir jie nuspres ar priims trave ar ne. Metinis nario mokestis 100lt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Su supirkimu turetu viskas ok buti nes supirkejai irgi ruosesi turbut didesniam cesnaku kiekio anpludzio ir beto isikure cesnaku asocijacija jie turetu supirkineti didesny kieky aisku uz mazesny kilogramo kaina bet uztat parduosi didesny kieky. Tik aisku reiketu istoti y asocijacija parasai anketa ir jie nuspres ar priims trave ar ne. Metinis nario mokestis 100lt.

Ar skambynai i ta asociacija, snekejai del supirkimo? Gal gali placiau?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

5k kaina uzlenkta. as nerandu daba tik tu mazikiu dezikiu kur ant dirzo yra, o visakita jau nebeda yra

Dezikes galetum pritaikyti, kur buna tvoru stulpeliams kepures-dangteliai. Esu mates ju pirkt ivairiu formu bei dydziu, ir staciakampiu ir kvadratiniu ir apskritu, tik kainos ju nepamenu

Maciau ju lytagroj yra, tai siom dienom apzvelksiu jai tik tai teks imt jas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

5k kaina uzlenkta. as nerandu daba tik tu mazikiu dezikiu kur ant dirzo yra, o visakita jau nebeda yra

Dezikes galetum pritaikyti, kur buna tvoru stulpeliams kepures-dangteliai. Esu mates ju pirkt ivairiu formu bei dydziu, ir staciakampiu ir kvadratiniu ir apskritu, tik kainos ju nepamenu

http://www.e-senukai.lt/sodas-darzas/si ... rekes1.htm

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...