Jump to content

Česnaku auginimas


alvydass

Recommended Posts

Prieš 11 valandų, Pirichodaz pranešimas:

Nu mano dar po sniego patalų šiltai žiemoja norėjau pasižeti bet negaliu kastuvo į žemę įkasti tai laukiu kol atleis į bus matyti bet manau jei tokie orai bus tai peržiemoja puikiai

Dėkui už atsakyma, as irgi nekasu žemės, pažiūrėti kaip pasodinti gyvena, gal mano klausimas neteingas, turėjau galvoje laikomus valgymui/pardavimui, nes pas mane pakankamai šaltai laikomi - įstiklintam balkone dygti pradejo.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Banginiz pranešimas:

Dėkui už atsakyma, as irgi nekasu žemės, pažiūrėti kaip pasodinti gyvena, gal mano klausimas neteingas, turėjau galvoje laikomus valgymui/pardavimui, nes pas mane pakankamai šaltai laikomi - įstiklintam balkone dygti pradejo.....

Atsiprašau tada nes netaip supratau mano klaida

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandų, ukininkasnaujokas pranešimas:

Dramblinius česnakus pasodinau jau trečią kartą,antrą kartą,pasodinau per giliai,trūko drėgmės,dabar pasodinau pėnkiolikos centimetrų gilyje,eksperementuosiu toliau,tegul aklimatizuojasi.

Nu 15 cm gylis tikrai ce jau per daug persistengta mano manymu.as tai normaliai 4cm gylis ir zesim

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 20 valandų, Sandruzė pranešimas:

Labas vakaras, gal patartumėt kada reikia purkšti česnakus nuo zoliu, uzsisodinom didesni plotą ir jau neturėsim galimybių pilnai  ravėti rankomis, labai aciu už informaciją. 

Kol nebus +12 laipsnių nelabai yra su kuo ir purkšti. O tada stompas tarpueiliu purenimas ir kauptukas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, Giedrriusas pranešimas:

Šiandien buvau savų česnakų pažiūrėti tai sudegusių neradau bet kad islystu iš po žemės dar kokių 2 cm trūksta. Tai manau per porą savaičių islys jei nesusilaukė labiau

O pas tave Giedriau   česnakai į vagas pasėtos ar isfrezuota žemę  ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 22 valandų, Sandruzė pranešimas:

O sakykit sudygusiems cesnakam jis tinka purkšti? Tarpueilius visada apkaupiam, tik pacius česnakus rankom ravedavom. 

 

Prieš 22 valandų, Sandruzė pranešimas:

O sakykit sudygusiems cesnakam jis tinka purkšti? Tarpueilius visada apkaupiam, tik pacius česnakus rankom ravedavom. 

s

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-2-18 at 16:52, Pirichodaz pranešimas:

O pas tave Giedriau   česnakai į vagas pasėtos ar isfrezuota žemę  ?

Pas mane tai klp raj. 6km nuo jūros tai jau dvi tris dienas oras neblogas buvau nuėjęs pažiūrėti.Turiu vieną kažkokią veislę žieminių jau 2 lapeliai yra seta spalio gale ankstyvesne matyt.kita veislė apie 2cm prasikalus.Dar apie 70 skilteliu dramblinuku šaknys isikibusios daigeliu dar nematyti viskas sėta ta pačia dieną.

 

IMAG0007.jpg

IMAG0006.jpg

IMAG0005.jpg

 

IMAG0003.jpg

Redaguota šauklys90
dramblinukas
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 19 minutes , šauklys90 pranešimas:

Pas mane tai klp raj. 6km nuo jūros tai jau dvi tris dienas oras neblogas buvau nuėjęs pažiūrėti.Turiu vieną kažkokią veislę žieminių jau 2 lapeliai yra seta spalio gale ankstyvesne matyt.kita veislė apie 2cm prasikalus.Dar apie 70 skilteliu dramblinuku šaknys isikibusios daigeliu dar nematyti viskas sėta ta pačia dieną.

Gal galima nuotraukos kur du lapeliai yra jau nes manau kad nėra gerai nes nuo trečio lapelio jau reikia tręšti tie orai man nepatinka bet jau reikia taikstytis mano pasėti spalio 6 dieną o dabar prieš dvi dienas  nebuvo net išlindę o po dviejų tokių šiltų gerų dienelių jau pabudo ir nori augti ir dar  tik pusę cm bet jei tokie orai ir toliau tai labiau išlys foto dėmesiui kokie yra dabar

IMG_20190219_165053.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandų, šauklys90 pranešimas:

Pas mane tai klp raj. 6km nuo jūros tai jau dvi tris dienas oras neblogas buvau nuėjęs pažiūrėti.Turiu vieną kažkokią veislę žieminių jau 2 lapeliai yra seta spalio gale ankstyvesne matyt.kita veislė apie 2cm prasikalus.Dar apie 70 skilteliu dramblinuku šaknys isikibusios daigeliu dar nematyti viskas sėta ta pačia dieną.

 

IMAG0007.jpg

IMAG0006.jpg

IMAG0005.jpg

 

IMAG0003.jpg

Pažiūrėjus į laiškus geltonus zieminiu atrodo kad jau reikėtų azoto:)bet kažko rankos nekyla nes dar šalnos iki 6laipsniu...toj.Bet praeitais metais dar didesni išlindę buvo ir sniego ir šalčio buvo..Tik tiek kad jie kažkur 2 savaitėm anksčiau roves ir kilmė jų neaiski...ne mūsų klimato speju

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , šauklys90 pranešimas:

Pažiūrėjus į laiškus geltonus zieminiu atrodo kad jau reikėtų azoto:)bet kažko rankos nekyla nes dar šalnos iki 6laipsniu...toj.Bet praeitais metais dar didesni išlindę buvo ir sniego ir šalčio buvo..Tik tiek kad jie kažkur 2 savaitėm anksčiau roves ir kilmė jų neaiski...ne mūsų klimato speju

Hm.. ačiū už nuotraukas bet tręšti tikrai dar labai anksti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...