Jump to content

Česnaku auginimas


alvydass

Recommended Posts

prieš 8 minutes , marukas1986 pranešimas:

Man irgi butu idomu suzinotu kaip ravi tuos cesnukus? Gal turi kas kokia savadarbi ravetuva?

Tuos 10aru bandysiu su chemija fenix sumaišyta su cinku. Spalio mėnesį pasodinau ir kitą dieną nupurskiau nebuvo žolių  nežinau a gerai padariau bet po savaitės nuėjau į lauką pazejau kaip cesnakiukai ir va ką radau 

received_271430920149894.jpeg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl ravejimo kitais metais tai darysiu tarpus tarpueilius 35 cm ir pirksių motobloka kuris frezuoja  30 cm ploti tai manau bus lengva nes draugelis iš jupojos nusipirko už 200euru jis taip mėgins be chemijos plius jis pasodino ir drmblinius česnakus  aš šiais metais ir pasodinau tik dvi skiltelės nes praeitą žiemą buvau pasodinęs namuose vazonuose  viskas buvo liuks pradžioje augo gerai 6skilteles pasodinau į du vazonus po 3skilteles ir poto sustojo augti mano žieminiai pralenkė juos o mano drambliai supuvo tai net nežinau kas jiems atsitiko....

Redaguota Pirichodaz
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, ekologas pranešimas:

liko puse ekologiniu akeciu ,idomu kaip ravetu cesnakus,gal kas bandet ,kai akedavau grudines ,tai zoles apravedavo,net lipuka istraugdavo,nu reiks ir man pabandyt uzsiaugint nors sau

O nenori geriau su motobloku prapurenti tarpuvagius taip sukontroliuotumei žolių augima

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-01-02 at 19:54, Pirichodaz pranešimas:

Tu daug augini česnakų? Ir gal gali pasidalinti savo auginimo technologija?

Oi daug ka juokas paimtu kiek auginu, šiais metais pasodinau 3,5 kg žieminiu dideliu, mano patties augintu, praitais ir užpraitais metais sėkla iš forumiečio Staskestas , prieš tai ir žieminiai senoviška veisle (maži) ir vasariniu flavours iš asocijacijos porkau 10 kg. nepasiteisino. Kol kas auginu sau ir plečiuosi, gal po keliu metu ir skaičiuosi dešimtimis aru, kol kas sodyboje yra kitu darbu. Na patina ekspermentuoti, pavasari vasariniu bandysiu , rudeni nusipirkau, tik veisle neaiški, bet atrodo dideli. Minėjai Kad dramblinius augini, ju be pažinčiu galima gauti? Arba nepastabus esu, arba nepardavineja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-01-03 at 20:29, Banginiz pranešimas:

Oi daug ka juokas paimtu kiek auginu, šiais metais pasodinau 3,5 kg žieminiu dideliu, mano patties augintu, praitais ir užpraitais metais sėkla iš forumiečio Staskestas , prieš tai ir žieminiai senoviška veisle (maži) ir vasariniu flavours iš asocijacijos porkau 10 kg. nepasiteisino. Kol kas auginu sau ir plečiuosi, gal po keliu metu ir skaičiuosi dešimtimis aru, kol kas sodyboje yra kitu darbu. Na patina ekspermentuoti, pavasari vasariniu bandysiu , rudeni nusipirkau, tik veisle neaiški, bet atrodo dideli. Minėjai Kad dramblinius augini, ju be pažinčiu galima gauti? Arba nepastabus esu, arba nepardavineja.

Pardavinėja juos greit išperka matai kolkas pastebėjai kad bumas ant jo ir kosmosą reik mokėti aš iš Anglijos parsisiunciu pigiau bet žinau kas šiais metais uzsisodino daug jei reiks duok zinoti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandų, Pirichodaz pranešimas:

Pardavinėja juos greit išperka matai kolkas pastebėjai kad bumas ant jo ir kosmosą reik mokėti aš iš Anglijos parsisiunciu pigiau bet žinau kas šiais metais uzsisodino daug jei reiks duok zinoti

Nieko nereiškia, kad daug užsodino. neskubėk dalint kontaktų. :D Ir kokia ta "pigia kaina" česnakų iš anglijos gavai? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , lunacy pranešimas:

Nieko nereiškia, kad daug užsodino. neskubėk dalint kontaktų. :D Ir kokia ta "pigia kaina" česnakų iš anglijos gavai? :D

Nu 3svarai už 3skilteles o Lietuvoje už skiltele buvo skelbiu.lt ir po4 ir po 5eurus ir išperka tokiom kainomis nes sakau matosi bumas dabar jų yra nes nėra daug ju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-01-09 at 13:25, Pirichodaz pranešimas:

Pardavinėja juos greit išperka matai kolkas pastebėjai kad bumas ant jo ir kosmosą reik mokėti aš iš Anglijos parsisiunciu pigiau bet žinau kas šiais metais uzsisodino daug jei reiks duok zinoti

A, matai kaip, o jie populiarus del to kad dideli, ar del to kad naujove, ar dar del ko? O kaip skonis?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandų, Banginiz pranešimas:

A, matai kaip, o jie populiarus del to kad dideli, ar del to kad naujove, ar dar del ko? O kaip skonis?

Beskoniai jie, česnako ir poro hibridas. Skonis kaip porų, nėra visai aštrumo, kepant orkaitėje su mėsa, skonis visai pusėtinas. Kelis metus auginau, šiemet išdalinau sėklą nemokamai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-01-11 at 07:34, rol2rekva pranešimas:

Beskoniai jie, česnako ir poro hibridas. Skonis kaip porų, nėra visai aštrumo, kepant orkaitėje su mėsa, skonis visai pusėtinas. Kelis metus auginau, šiemet išdalinau sėklą nemokamai.

Keista kad nepardaviai būtų ispirke šiaip nežinau kodėl tau jie nepatiko nes paklausa didelė o pasiūla maža labai maža o skiltelės tikrai didelės lapai dideli ir skonis tikrai neprilygsta tikram astriam cesnakui švelnesnio skonio jisai bet nereiškia kad nepaklausus ir negeras

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , Pirichodaz pranešimas:

Keista kad nepardaviai būtų ispirke šiaip nežinau kodėl tau jie nepatiko nes paklausa didelė o pasiūla maža labai maža o skiltelės tikrai didelės lapai dideli ir skonis tikrai neprilygsta tikram astriam cesnakui švelnesnio skonio jisai bet nereiškia kad nepaklausus ir negeras

O pagal ką taip drąsiai sakote, kad paklausa yra labai didelė? Ar ji iš tikro yra tarp vartotojų - potencialių pirkėjų? Ar tai tik iliuzija, nes aš ką matau tai tik paklausą tarp pačių česnakų augintojų, kurie dar nėra augine. Tarp kitko jeigu pirkote ebay ar tikrai ten drambliniai, nes būna, kad žmonės sumaišo juos su wight cristo. Pats asmeniškai pasisodinau tik dramblinių corms tai bus įdomu pažiūrėt kiek sudygs. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, Pirichodaz pranešimas:

Keista kad nepardaviai būtų ispirke šiaip nežinau kodėl tau jie nepatiko nes paklausa didelė o pasiūla maža labai maža o skiltelės tikrai didelės lapai dideli ir skonis tikrai neprilygsta tikram astriam cesnakui švelnesnio skonio jisai bet nereiškia kad nepaklausus ir negeras

Apsikeičiau su keliais augintojais ant vasarinių, o kitus išdalinau. Perka geriau žieminius ir užauga jie man geriau. Bandžiau turguje drambliais prekiauti, jokio susidomėjimo išskyrus šiais metai kažkiek. Mada gal? Paklausus dėlto, kad pasiūla maža. Maža pasiūla, nes didelius ir gražius sunku užauginti. Perka žmonės, tik sėklai, nes įspūdingos išvaizdos ir tiesiog kaip papildymą savo augalų kolekcijai. Maistui, tokia kaina ir tokio skonio abejočiau ar kas pirktų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau nevienus metus auginam cesnakus .Pernai buvom uzsodine vasariniu 1ha .taigi viskas isparduota jau ,manau ,kad jie tikrai paklausus ,o kas del dranbliniu -tai tik psihoze ...daugiau nieko .Keli pazystami buvo pasodine -tai nusivyle.Kiek domejausi jie sodinasi 3 metus ,kad butu galutinis derlius.Tarp kitko visi nori ,kad cesnakai butu astrus,o ne darzoviu skonio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, lunacy pranešimas:

O pagal ką taip drąsiai sakote, kad paklausa yra labai didelė? Ar ji iš tikro yra tarp vartotojų - potencialių pirkėjų? Ar tai tik iliuzija, nes aš ką matau tai tik paklausą tarp pačių česnakų augintojų, kurie dar nėra augine. Tarp kitko jeigu pirkote ebay ar tikrai ten drambliniai, nes būna, kad žmonės sumaišo juos su wight cristo. Pats asmeniškai pasisodinau tik dramblinių corms tai bus įdomu pažiūrėt kiek sudygs. :)

Nes mėgėjas esu  ir tiesiog stebėjau 2metus kaip tie drambliniai buvo skelbimuose ir kam skambindavau niekas net nenuleisdavo kainos sako jei nenori kiti nupirks manydavau kad blefuoja ir po mėnesio paskambinejas iš tiesų neturėdavo tiesiog kai pardavinėja skelbimuose padėkite kodėl neuzilaiko jie ilgai ir taip sutinku yra labai panašių į dramblinius kitokių česnakų bet tik panašūs nes pagal dydį ir formą nėra sunku atskirti kurie yra kurie

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, rol2rekva pranešimas:

Apsikeičiau su keliais augintojais ant vasarinių, o kitus išdalinau. Perka geriau žieminius ir užauga jie man geriau. Bandžiau turguje drambliais prekiauti, jokio susidomėjimo išskyrus šiais metai kažkiek. Mada gal? Paklausus dėlto, kad pasiūla maža. Maža pasiūla, nes didelius ir gražius sunku užauginti. Perka žmonės, tik sėklai, nes įspūdingos išvaizdos ir tiesiog kaip papildymą savo augalų kolekcijai. Maistui, tokia kaina ir tokio skonio abejočiau ar kas pirktų.

Sutinku iš dalies nes tie drambliniai kas yra jų bėda labai jau lepus yra klimato sąlygomis ir išauginti didelį jų  derlių tikrai sudėtinga sutinku bet šiltnamyje užauga labai gerai bet sakau jų paklausa didžiulę į pasiūla maza

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, ramas 1 pranešimas:

Jau nevienus metus auginam cesnakus .Pernai buvom uzsodine vasariniu 1ha .taigi viskas isparduota jau ,manau ,kad jie tikrai paklausus ,o kas del dranbliniu -tai tik psihoze ...daugiau nieko .Keli pazystami buvo pasodine -tai nusivyle.Kiek domejausi jie sodinasi 3 metus ,kad butu galutinis derlius.Tarp kitko visi nori ,kad cesnakai butu astrus,o ne darzoviu skonio.

Nu tu tikrai matosi augini daug aš tik ateityje auginti Žadu 1ha. Bet tiesiog nesinori sutikti kad drambliniai nepaklausus nes kažkodėl nėra jų pirkti Lietuvoje o kai užaugina greit ir parsiduoda sutinku daug kas nori tikro česnako  bet tiesiog faktas yra kad išparduota dramblinius paklausa yra pasiūlos mažokai todėl aš juos vistiek pasilieku savo racionale ir šių metų užaugintų parodysiu  vėliau kaip sekėsi auginti dar vėlu ką pasakyti bet tikiuosi bus viskas ok ir mano tiek žieminiai tiek drambliniai peržiemoja gerai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...