Jump to content

Plugas traktoriukui T 25 priekiu varomu


naujokas 1

Recommended Posts

nugi placiau apie ta jegini, pas mane pidisoke kazkas ira panasaus tik nepavyksta ikrimst man jo veikimo, ketvirta ricegele prie paskirstytojo. Tik kaip ja ijungi gale lauko nekelia, o ir kopijavimas nepastebejau kad veiktu, gal nureguliuot reikia.

Ta ketvirta ričegėlė kiek žinau tik užrakina kėlimą/leidimą.

Nu jei nezinai tai ir nekalbek. ta ketvirta rankenele yra varanciuju ratu hidraulinis apkrautuvas. teisingai viena rankenos padetis uzrakina hidraula o kita ijungia apkrautuva kuris ariant visalaik plaiko pluga truputi prikelta, ko pasekoje apkraunami galiniai traktoriaus ratai ir maziau buksuoja. Prikelimo jega reguliuojasi su tikiu apvaliu smagratuku esanciu po rankenele.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 121
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Nu jei nezinai tai ir nekalbek. ta ketvirta rankenele yra varanciuju ratu hidraulinis apkrautuvas. teisingai viena rankenos padetis uzrakina hidraula o kita ijungia apkrautuva kuris ariant visalaik plaiko pluga truputi prikelta, ko pasekoje apkraunami galiniai traktoriaus ratai ir maziau buksuoja. Prikelimo jega reguliuojasi su tikiu apvaliu smagratuku esanciu po rankenele.

Niu nepykit garbusai... Juk parašyta "kiek žinau", vadinasi galiu ir nežinoti 100 % tiksliai. Svarbu, kad žinantis patikslina ir tada visi žino teisingai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
va dar truputis mano arimo :D

Arimas labai gražus :icon-cool: Jeigu pas mane visa tokia žemė būtų, tai galėčiau korpusus išplatint iki 40 cm. ir 7 bėgiu švilpt. Dėja dabar vietomis toks molis, kad traktorius stojasi piestu :icon-cry:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

nesuprantu kaip jus ten ariat treciu as antru begiu ir tai kai pyliau i akmena tai dabar pirmu ,bet net netikiu ziuriu per jotube pas lenkus tai sut25 ir triju korpusu ir triju vartomais aria,paziurekit patys ,gal ten zeme kitokia,mano plugas samadielnas,dvieju korpusu ,bet padaryta klaida ,baltarusiai daro prie nauju mazu belorusu ir ziuriu ju korpusai pagal ilgi didesni ,todel ir nesikysa turiu omeny tarpas tarp korpusu idomu kiek jie kainuoja ir kur ju yra ,as turiu kasama ,sodinama baltarusiu tai neuzmusami padargai,bet ar kas lietuvoje prekiauja

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nesuprantu kaip jus ten ariat treciu as antru begiu ir tai kai pyliau i akmena tai dabar pirmu ,bet net netikiu ziuriu per jotube pas lenkus tai sut25 ir triju korpusu ir triju vartomais aria,paziurekit patys ,gal ten zeme kitokia,mano plugas samadielnas,dvieju korpusu ,bet padaryta klaida ,baltarusiai daro prie nauju mazu belorusu ir ziuriu ju korpusai pagal ilgi didesni ,todel ir nesikysa turiu omeny tarpas tarp korpusu idomu kiek jie kainuoja ir kur ju yra ,as turiu kasama ,sodinama baltarusiu tai neuzmusami padargai,bet ar kas lietuvoje prekiauja

Gerb. ekologas, skirstykite savo pasisakymus sakiniais. Taip aplinkiniai daug lengviau atsirinks Jūsų minties eigą. Ačiū.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...
  • po 4 mėnesių...

Sveiki visi, noriu paklausti kaip reikia teisinagai sureguliuoti t-25 originalu pluga dvivagi su tekineliu, ariant labai retai kada apvercia teisingai velėna, vėliau jei kas ikelsiu foto. Arba tas plūgas tinka tik i metalo lauza arba as nemoku sureguliuot tinkamai arba dar variantas gal verstuves prisidet?

p.s atsiprašau jei apie tai buvo kalbėta, bet sia tema visa perskaiciau ir neradau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki visi, noriu paklausti kaip reikia teisinagai sureguliuoti t-25 originalu pluga dvivagi su tekineliu, ariant labai retai kada apvercia teisingai velėna, vėliau jei kas ikelsiu foto. Arba tas plūgas tinka tik i metalo lauza arba as nemoku sureguliuot tinkamai arba dar variantas gal verstuves prisidet?

p.s atsiprašau jei apie tai buvo kalbėta, bet sia tema visa perskaiciau ir neradau.

1 variantas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...